Те, кто почти с самого начала в ЗСУ добровольно, уже 7 месяц идет как не отпускают даже на пару дней в отпуск, все с разных регионов, мужчины без отпусков и без выходных на нулях при фронте
Это при том что новых пакуют, а старых еще крепче держат.
О каком конце войны может идти речь? Ну это невыносимо.
Двоим помогаю, скидываю, потому что собирают на свои экипажи
Борисфенка• 17 ноября 2024
Мій чоловік перші півтора роки воював без відпусток, потім пару раз давали по два тижні. Влітку цього року сказали ’Ніяких відпусток’. Воює далі.
Залежить від частини і ділянки фронту.
Ответ дляБорисфенка
Залежить від частини і ділянки фронту.
Это истощение и издевательство.
Эти женщины в шаге от нервного срыва каждый день не милость и в придачу очень злые на все эти ’правила’
Молчу уже про самих мужчин
Борисфенка• 17 ноября 2024
Ответ для_Katya_1985
Это истощение и издевательство.
Молчу уже про самих мужчин
Можете написати путіну в Кремль.
Відповідь він пришле ракетою на вашу домашню адресу.
Ответ дляБорисфенка
Можете написати путіну в Кремль.
А что уже писать путину когда твоего любимого человека уже нет и никогда он не вернется, потому что сил вернуться не было
Борисфенка• 17 ноября 2024
Ответ для_Katya_1985
Так загинув наш друг, не зміг дойти пораненим з нуля.
До чого ваші побивання?
Ответ дляБорисфенка
Залежить від частини і ділянки фронту.
Зато тем, кто ’служит’ в Киеве и на западной, дают довольно часто...
Борисфенка• 17 ноября 2024
Ответ дляBigSize_
І що? Від цього щось міняється для тих, хто на нулі?
Демагогія безтолкова.
Борисфенка• 17 ноября 2024
Ответ дляМаМарго
Хай зелень організує нормальну мобілізацію щоб люди могли відпочити.
Тут як раз його проблема
Хай організує, хто ж проти.
олена олена• 17 ноября 2024
Мій чоловік з лютого 2022 мав дві відпустки по 10 днів і одне навчання ( місяць). Весь інший час -нуль.
олена олена• 17 ноября 2024
Ответ для_Katya_1985
А що купують самі?
олена олена• 17 ноября 2024
Ответ дляElenaMari
Муж командир?
Командир невеликого підрозділу, не офіцер.
олена олена• 17 ноября 2024
Ответ дляElenaMari
Удалено администрацией...
Бабло??? Яким способом? Що ви несете? Золота жила цілодобово під обстрілами і щурі по голові бігають? Ця золота жила зараз відкрита для всіх, вел кам, як то кажуть
олена олена• 17 ноября 2024
Ответ дляПавела
Сумніваюсь, що дана автор писала саме про такого командира, який подальше від фронту бабло косить.
Мій командир , як і 20 його підлеглих, знаходиться на самому нулі і виконує ту ж роботу, що і всі. І навіть зарплату отримує таку, як і інші. Ніяких рішень щодо інших про відпустки, забезпечення тощо - не приймає. Це не його компетенція. А після прильоту підлеглих по органах збирає, так(((
А в бригаді в принципі відпустки більше 10 днів не дають.
Борисфенка• 17 ноября 2024
Ответ дляAnnalise
Удалено администрацией...
А що, вони стають безсмертними, якщо не хотіли? Куля - дура.
Чи згідно вашої версії мають гинути тільки найкращі, добровольці, які розуміють, що ворог не дасть пощади нікому?
Бучі і Ізюма малувато було?
Ответ дляБорисфенка
Бучі і Ізюма малувато було?
А еще лучше, пусть никто не гибнет. Но если человек сознательно идет на фронт, добровольно - он готов к любому исходу. А у тех, кого отправили против их воли выбора просто нет. Ну или откупаться. То есть выкупить себе свою собственную жизнь у государства, что само по себе уже треш