Престидижитатор• 18 ноября 2024
Я не выдержу выключений света
МастерЮля• 18 ноября 2024
Ответ дляKsusci
Мамка сидить на попі рівно, бо в чужій країні треба буде працювати більше і мову ще й вчити. Тому простіше ходити на звичну роботу, тягати дітей по підвалах.
Какая же вы мерзкая
младокошкина• 18 ноября 2024
Ответ дляВитворунка
Я не писала не витримаю, але живу в будинку на електриці і такі поради як мінімум дивують. Наче це все так легко.
Прийдеться жити, зціпивши зуби. Які ще варіанти, якщо пощастило тут народитися?
Сусід ще в 2022р. змонтував буржуйку в квартирі (сталінка, верхній поверх, димохід у вікно), а Ви як підготувалися за 2,5 роки в приватному будинку?
младокошкина• 18 ноября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Переезжайте по Украине из Киева, Днепра, Запорожья и Одессы. В остальных областях свет как был, так и будет.
Можна подробиці: в інших областях - це де саме?
Коли відключення - вимикають всюди.
Ответ длямладокошкина
Коли відключення - вимикають всюди.
я прекрасно живу в цу.бывают отключения.но не критично и редко.даже генератор не запускаем.валяется в гараже.инвектор обычный дешевый купили и все.а там,где у нас квартира,так за всю войну ни разу не отключали.может,линия какая то.обычная жизнь.все как всегда.люди работают,отдыхают,пробки,парковки забиты.
Ответ длямладокошкина
в частном доме вообще легкотня.я думаю,сложности электродома высокие этажи.но у нас областной центр и таких домов немного совсем.большая область и все у людей нормально
Вилами по воде• 18 ноября 2024
Ответ дляОбнемашечка
Без електрики можна вижити, а от якщо опалення в Києві (центральне, без варіанту обігріву самим) вимкнуть, то це буде кінець
Бо жити в будинку без опалення неможливо, а по селах всі не переїдуть
Можливо. Есть знакомая, она пенсионерка, дочка умственно отсталая. Живут без газа и отопления уже лет 20 в квартире. Центрального нет, а провести свое нет денег. Живы.
Губи до вух• 18 ноября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Может наоборот? Мамка работает в Украине, под ракетами,без света, а не по Европе на пособия колесит?
У кожного свої обставини. Нехай працює. Країна - то з найвища цінність. Що там ті діти
Позаземний розум• 18 ноября 2024
Ответ дляВилами по воде
Там,мабуть, вся квартира в плісняві.
Вилами по воде• 18 ноября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Там,мабуть, вся квартира в плісняві.
Не знаю, не была в квартире
Позаземний розум• 18 ноября 2024
Ответ дляВилами по воде
Не знаю, не была в квартире
В нашому кліматі якщо не опалювати взимку, буде страшна пліснява, якщо не ставити осушувач, навряд чи у них осушувач, я співчуваю сусідам.
Губи до вух• 18 ноября 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Цікаво було б почути вашу реакцію, якби в ваші 18-19 років ваші батьки сказали, що їдуть в іншу країну жити, а ви лишаєтпсь на місці в небезпеці. Самі житло знімайте, самі заробляйте, самі партесь що робити якщо що. Це тепер ваші проблеми. І навчатись нафіг не потрібно, потрібно заробляти.
Мабуть ви б сказали ’так, супер, це така можливість, мрію по це’ і взагалі б не образились, правда? Кинули б навчання, пішли б працювати.
Я вас шокую. Ми жили з 8 класу самі з сестрою (вона з шостого) в квартирі без нагляду. Тоді мобільних телефонів і не бачили. А питання було лиш хорошої освіти, а не життя.
Області пітьми• 18 ноября 2024
Ответ дляKsusci
Я можу розповісти тільки куди вам зараз йти. Думаю ви там часто буваєте
А шо такое, что вас так обидело?)
Вилами по воде• 18 ноября 2024
Ответ дляПозаземний розум
А я сочувствую этим людям. Женщина проработала всю жизнь, пенсия минимальная. У дочки даже инвалидности нет, т.к. нет денег.
Вишиванка• 18 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Все говорят что эта зима будет очень тяжёлая, я в ужасе
И прошлой так писали, не накручивайте себя раньше времени, все будет хорошо! Берегите нервы
Позаземний розум• 18 ноября 2024
Ответ дляВилами по воде
Такого не може бути, або Вам брешуть. Інвалідіність за показами прекрасно встановлюється без грошей, особливо з розумовою відсталістю. Сама встановлювала сину рік тому.
Ответ дляТам все розмивчато
Я, наприклад, мамка, яка у цій країні дає робочі місця і можливість заробляти. То мені покинути все, що я будувала 20 років і їхати з протягнутою рукою по таборам? Легко покинути все в один момент, коли нічого особливо не надбав за життя. Я у Києві якщо що.
Серйозно?
То ви вже визначтесь, виїхали ті, хто багато грошей мав чи ті, хто нічого не мав?
А варіант, що безпека дітей важливіше квартир,дачі і ншого ви не розглядаєте? А уявіть так буває. Бо я заробила один раз, зароблю і вдруге собі квартиру і все, що мала до цього. А у дитини іншого дитинства не буде і не дай бо що, то тоді немає сенсу у тому всьому матеріальному.
І хто вам заважає працювати віддалено?
Якщо у вас налагоджений бізнес наприклад.
Я перший час працювала віддалено, поки не знайшла подібну роботу за кордоном.
І хто вам заважає працювати віддалено?
Області пітьми• 18 ноября 2024
Ответ дляKsusci
Серйозно?
І хто вам заважає працювати віддалено?
Вы много на себя берёте. Ваших советов никто не спрашивал.
Губи до вух• 18 ноября 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Шо у Вас за чоловік, що він не може забезпечити родину і ви йому маєте полегшувати життя тим, що зʼїдете від нього на соціал? Шо то за квіточка у Вас, яка не заробляє?
Чудова квіточка. Заздрість мовчечки, бо скоро світло вимкнуть і всі загинемо. Біда. І що, заробітки чоловіка яким чином на ситуацію кардинально вплинуть? Ракети летіти перестануть своя електростанція в дворі з´явиться? Чарівні люди, чесне слово. На практиці у кого чоловіки достатньо заробляють тих давно в Україні і близько немвє. А всяка злидня ’сім´ю глядить’, бо як того блядуна кинеш. Він же через три тижні молодуху знайде на заміну. А ’багата жінка’ без його грошиків з голоду здохне. Така любов, така любов...
Вилами по воде• 18 ноября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Ну у нее легкая, короче, она в 30 с чем-то как ребенок себя ведет. Точно знаю, что нет инвалидности. Время от времени они пытаются оформить, все их футболят.
Стрибну в гречку• 18 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
Шо ви мелете?
Області пітьми• 18 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
Понос просто
Губи до вух• 18 ноября 2024
Ответ дляМастерЮля
Какая же вы мерзкая
Не сперечаюсь. І що, написане мною перестає бути правдою?
Витворунка• 18 ноября 2024
Ответ длямладокошкина
З чого ви взяли, що я в приватному будинку?
Губи до вух• 18 ноября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Шо ви мелете?
Ви запитали. Я відповіла. І, помітьте, про вас жодного поганого слова. Тільки те, що написано і написано. Все інше - суб´єктивне сприйняття. І, судячи з вашого тону, не в брову, а в око, чи не так?
Ответ дляГуби до вух
А нормально это сколько? Вот мой муж спокойно может семью содержать, на жильё вместе зарабатывали (оба нормально), но это не даёт возможность выехать вместе.
Нормальных мужей не глядят, а живут с ними и не хотят разводиться, потому как шанс ещё раз найти такого очень невелик.