Престидижитатор• 18 ноября 2024

Я не выдержу выключений света

Маю сечі• 18 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Чому яневтік не готувався до війни до 24.02.2022 ? чому закрив ракетні програми? чому розмінували перешийок? чому пішов з-за столу перемовин в 2022 коли ще не було стільки загиблих та руйнувань? Нащо він розраховав коли прийняв рішення, що Україна ще трошки повоює? чому генерали звільняються з армії під час війни через ВЛК а звичайні навіть з ампутрваними кінцівками мусять кожні 3 міс ВЛК проходити?? Чому? Чому?Чому
++++++

мистерЛяпсус• 18 ноября 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Если мужик - это сын 19-ти лет?
Когда началась война, ему было 16 ?
Что ж вы так (
tala-li• 18 ноября 2024
я теж думала, як можна витримати цього голобородька? але ж нічого,
тримаємось, бо ми українці)
А я с Рио-де-Житомира!• 18 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Когда началась война, ему было 16 ?
Что ж вы так (
Моему 23, на момент начала войны было 20
А я с Рио-де-Житомира!• 18 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Когда началась война, ему было 16 ?
Что ж вы так (
А вот у подруги сыну 16, муж умер летом, вряд ли она решится куда-то выезжать, да и сын не хочет....
мистерЛяпсус• 18 ноября 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Подростки вообще не хотят никуда ехать от друзей, это не пятилетки
Я тоже так думала, а когда после 9 класса, прошлым летом, уехали друзья, то быстренько захотел
Кондуктор трамвая• 18 ноября 2024
Ответ дляВитворунка
В мене син 14 років, категорично не хоче залишати батька. У вас ще малі діти?
Та у таких ни детей, ни мужа, ни семьи, одна халява в голове
Головний кошак• 18 ноября 2024
Автор , едьте на ЗУ , там ни войны, ни отключений
Головний кошак• 18 ноября 2024
Ответ дляtala-li
тримаємось, бо ми українці)
Вы давно не в Украине

Antiprom• 18 ноября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
А що робив сивочолий? Як готувався гетьман? Це у вас програма ´порятунок сивих яєць´ чи методичка від хуйла?
Ні у мене програма # а то шо? путін нападЕт? # хотьПоржем.. наржались? Кровью не захлібнулись?
Апрель Ивановна• 18 ноября 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
В 22-м и 23-м тоже так писали
Но тогда мы ещё были на максимуме ,своих возможностей ,не ровняйте!
Гомосноб• 18 ноября 2024
Ответ дляВитворунка
Я не писала не витримаю, але живу в будинку на електриці і такі поради як мінімум дивують. Наче це все так легко.
Прийдеться жити, зціпивши зуби. Які ще варіанти, якщо пощастило тут народитися?
Лучше бы вы родились в Индии и Африке.
мистерЛяпсус• 18 ноября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Да прям, халява. Оплатите курсы
Отвезите, обустройте на учёбу, найдите жилье, оплатите и поговорим о халяве
Если что, и муж и дочь ещё есть. Рядом
Апрель Ивановна• 18 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Согласна, тяжело старикам, больным. Все остальные могут приспособиться, тем более уже не первый год.
В том то и дело ,хреново ,что мы считаем это как ничего страшного ,привыкли ,приспособимся и т д .😩
А я с Рио-де-Житомира!• 18 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
А если бы не уехали друзья? Отож
Кукусики• 18 ноября 2024
Я думала не витримаю влітку, коли в 40 градусну спеку вимикали. Продукти в холодильнику псувались, бо в мене сонячна сторона і в кухні +30. Потім ще й поломка була і світла майже 2 доби не було. Витримали!
Тому відключення світла взимку мене не лякають, бо є газова плита. І на балконі продукти не зіпсуються. Є теплий одяг і ковдри.
Щебетушка• 18 ноября 2024
Каждый год одно и тоже.

Да не радостно без света, но уже можно было к этому привыкнуть. Купить все нужное, чтоб минимизировать дискомфорт
Кукарачка• 18 ноября 2024
Я тільки боюся що пропаде опалення - у мене квартира заморозиться за кілька днів, бо вона кутова, крайня у будинку. Вже було при блекауті - стіни помокріли.
А без світла - ну, гірлянди та ліхтарики, приготування їжі на газовому таганці - це не так і страшно. Хіба ще є хто не звик до цього та не накупляв собі усіляких павербанків, світильників та пальників?
Сама собі лікар• 18 ноября 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Не в этом дело, конечно отключение света это очень плохо, приносит значительный дискомфорт, но если жизнь от этого не зависит, можно как-то приспособиться.

Кукарачка• 18 ноября 2024
Ответ дляКукусики
От влітку то була жесть, я замахалася викидать продукти. Купити свіже нормальне м´ясо був ще той квест - береш у варусі курячі ноги, відкриваєшь - а вони вже смердять, хоч і строк придатності у нормі. Мій пес тільки був радий, аж розжирів на усьому цьому напівсвіжому м´ясі що йому віддавали
Голубец• 18 ноября 2024
Ответ дляКукарачка
А прикиньте, ще треба встигнути в усіх будинках міста злити воду з системи, інакше лопнуть труби в усіх багатоповерхівках, і тоді капець, і одними помокрівшими стінами не обійдеться.
А ще лишається вода в системі водопостачання та каналізації, теж рве труби та крани
Голубец• 18 ноября 2024
Ответ дляКукарачка
Ми м´ясо, колбаси всякі, молочку не купували в той період пекельний. Добре що літо, картоплі молодої наварив, якогось огірка під неї, яєчню
Antiprom• 18 ноября 2024
Ответ дляКукусики
Класно, головне що у вас газова плита тому нормально хай виключають..а не підкажете, що робити тим у кого електрична плита, і насоси які подають воду в будинку на електриці?
Кукарачка• 18 ноября 2024
Ответ дляГолубец
Ну, запевняють що такого не буде, що є резервне живлення на усі котельні та Київ буде з опаленням щоб не трапилося, але якось не віриться
Кидстаффовка• 18 ноября 2024
Ответ дляЦикавенная
Недавно тема была про отопление, так 95% советчиц зафукали тех, кому холодно и уверенно заявили, что они всю зиму живут без отопления и у них можно в футболках ходить, такая жара стоит в квартире при выключенных батареях
У вас не так разве?
Я тему не видела.
Но обогреть квартиру 100 м нереально. На улице вторая половина ноября, в Одессе отопление дают поздно, нам только 15 числа попытались запустить , а уже в субботу все остыло. Ребенок из болячек не вылезает.
Голубец• 18 ноября 2024
Ответ дляКукарачка
Ну за Київ ми звісно не дуже переживаємо) Добре коли є котельні, генератори у комунальних служб
Столиця все ж, а ми в маленьких містечках змушені про це думати, бо вже був досвід, і залежимо від тец
Кукарачка• 18 ноября 2024
Ответ дляГолубец
А я не можу без м´яса, хоч раз на день треба хоч ногу курячу з´їсти, а краще дві
Вегетаріанство то точно не моє
Сільський ансамбль• 18 ноября 2024
Ответ дляЩебетушка
Каждый год одно и тоже.

Вот 💯
Голубец• 18 ноября 2024
Ответ дляКукарачка
Вегетаріанство то точно не моє
Ну, обираючи між перебитися підножним кормом або майже 100% імовірність попасти в інфекціонку, я обрала все ж перше
Кидстаффовка• 18 ноября 2024
Ответ дляКукарачка
А Одесі опалення відключили. В мене квартира кутова трьохстороння, будинок на розі ветрів розташован.
Ніяке утеплення зовні не спасає. Ми спимо в теплих спортивних костюмах під двома ковдрами і мені все одно холодно...