Единорог помог• 18 ноября 2024
Отримали відстрочку по навчанню
Тут багато хто писав, цікавився, що і як. Подавали на відстрочку 29 жовтня, сказали приходити через місяць, але прийшли сьогодні і вже готово. Дуже агітують той "Резерв", бо в них багато роботи. В принципі, все ок, окрім затягнутих під лоб очей працівників воєнкомату( важні дуже).
Единорог помог
• 18 ноября 2024
І ще важливе доповнення. Питали, за який період часу подавати на наступну відстрочку. Сказали ’ за місяць до закінчення попередньої’
ПесиКот• 18 ноября 2024
Дівчатам а по багатодітним, ніхто не знає як? Відстрочка то тільки в резерві буде, а які доки для перетину кордону додаткові в воєнкомату?