Чудовий каламбур• 18 ноября 2024
женский рост 170, 171 , это считается средний рост или выше среднего?
Кіма кепка• 18 ноября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Нет совершенно.
Зависит от страны но в большинстве стран это выше среднего
Я була в Японії, так за два тижні жодного разу не зустріла дівчину хоча б свого зросту (172) не кажучи за те щоб хтось була вищою за мене.
Для України це не високий зріст, але вищий за серідній - в школі, в університеті на фізрі, я була завжди на початку шеренги, а не в середині.
Фима Собак• 18 ноября 2024
Я 174 см і маю багато подруг вище мене. Ніколи себе дуже високою не відчувала.
Донька в 11 років 170 см, думаю ще підросте.
Горня капучіно• 18 ноября 2024
Ответ дляКіма кепка
Я всего лишь в Испании была этим летом и там с моим ростом 165 я была выше большинства окружающих, а то девушки которые 170 и выше вообще сильно выделялись.
Доктор Хаос• 18 ноября 2024
Середні зріст та вага повнолітніх українців становить 169 сантиметрів і 75 кілограмів, свідчать дані на сайті Державної служби статистики України.
Середній зріст жінок становить 164 сантиметри, вага – 71 кілограм (це на один кілограм більше, ніж 2019 році).
Середні зріст та вага українських чоловіків за рік не змінилася – 175 сантиметрів та 80 кілограмів.
Русланка з гілки• 18 ноября 2024
В мене 176 зріст і я не відчуваю, що я висока))
Але сестри трошки нижчі обидві від мене, десь 172-173...
Я б сказала, що в мене середній зріст.
Жирафовое варьенье• 18 ноября 2024
Я 173, більшість одногруппниць, колег, однокласниць були нижчими за мене. Це зріст вище середнього