вАлнуюся сильнА• Изменено 18 ноября 2024
З якого це переляку укренерго скасувало графіки відключень в цих областях?
Івано-Франківській, Львівській, Закарпатській, Тернопільській і Рівненській областях? Там живуть білі люди? А ми тут повинні в своїх домівках сидіти без світла, тепла і води.
Міняйловна• 18 ноября 2024
Ответ дляЭлектричка
а премії в мільйони - то за добру службу?))
їх робота і в підмітки не йде з роботою лікарів-вчителів, еге ж?
Ну еге ж, естесссно. А вы шо хотели, всем поровну?
Нервогенератор• 18 ноября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Київська обл. завжди потерпає. То може вже вистачить за ці роки?
Так не одна вона ж. Я з сусідньої. Теж відключають. Але що ж робити? Треба пережити це все. І ці срачі тут - не допоможуть
Электричка• 18 ноября 2024
Ответ дляБлискавка
Если маленькие дети и этаж 20+, то да. Нет света, нет воды, нет тепла
у нас старий житло фонд - то вода не залежить від світла
А їсти готую на ’запальничці’
куркулиха• 18 ноября 2024
Ответ дляБлискавка
Щас вам напишут, что надо выезжать, а не ныть
Электричка• 18 ноября 2024
Ответ дляМіняйловна
та да, наївна я..(
маска Ілона• 18 ноября 2024
Ответ дляЭлектричка
бляха, от найбільша проблема - відсутність світла............
ви серйозно?!?!!?
А це не проблема?
Нема світла= нема плити,нема опалення і часто води,ліфт не працює.
Моя мама отримала запалення лнгень минулої зими коли 2 доби сиділа без світла і опалення.
Домашка• 18 ноября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
від чого Київська завжди потерпає?війна по всій країні, подивіться на Суми, Одесу, Миколаїв, світла пару годин немає - вже стогне
вАлнуюся сильнА
• 18 ноября 2024
Ответ дляНервогенератор
То чому на всіх не розділять, енергосистема у нас одна.
Электричка• 18 ноября 2024
Ответ длямаска Ілона
А це не проблема?
я на емоціях вчорашнього-сьогоднішніх днів((
і дивлюсь я на все що твориться і дякую Богові що живі..(((((((((
бляха, за що нам то все?(((((((((((((((
вАлнуюся сильнА
• 18 ноября 2024
Ответ дляДомашка
Удалено администрацией...
Покорительная• 18 ноября 2024
Ответ дляДомашка
Удалено администрацией...
Ні не увімкнуть, бо ціль країну розділити і добити. Нафіга їм об´єднанне суспільство? Такі як ти стараються.
Слухи-руки не распускаю• 18 ноября 2024
Ответ дляЭлектричка
ви серйозно?!?!!?
Да, это огромная проблема
Да будет так• 18 ноября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Днепр тоже, где бы не попало, мы всегда без света.
Домашка• 18 ноября 2024
Ответ дляПокорительная
що зробили ви щоб покращити ситуацію?окрім постів в цій темі?
вАлнуюся сильнА
• 18 ноября 2024
Ответ дляДа будет так
Так отож і кажу, що розділили людей на білих і чорних.
Люблю пиво• 18 ноября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Послухайте. Ви це зараз каже е бо вас коснулось.
Як би вся Україна сиділа в темряві а Київ зі світлом, фіг би вас цікавило справедливе розподілення енергії
Покорительная• 18 ноября 2024
Ответ дляДомашка
А ви що зробили? Я забезпечує собі енергонезалежність, ще в процесі. Чоловік ремонтує енергосистеми але не вмикає і вимикає. Це залежить від інших людей.
Покорительная• 18 ноября 2024
Ответ дляДомашка
Шикаю і викаю• 18 ноября 2024
Ответ дляДа будет так
Тоже не понимаю этого и возмущена.
Тоді може варто трохи почитати, як працює енергосистема і чому саме так, а не хизуватись власним невіглаством?
Домашка• 18 ноября 2024
Ответ дляkpss2017
Да, серьёзно, а вам нормально? У нас без электричества нет ничего и невозможно работать, а значит и денег на жизнь не будет, это не проблема по вашему?
скільки в вас немає світла, що це вплинуло на ваш фінансовий стан і вже немає на життя?
вАлнуюся сильнА
• 18 ноября 2024
Тут можуть хаяти мою тему тільки жителі перечислених областей, бо їх то не торкається.
Не кую, не мелю• 18 ноября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Удалено администрацией...
Со среды отключения в Ивано Франковске.
Помидорина• 18 ноября 2024
Ответ дляЭлектричка
ви серйозно?!?!!?
Может и не наибольшая, но мне проблема
кормить малого ребенка невозможно, суп сварить не на чем, а он в отличие от меня не может поесть бутерброды еще.
И не надо советовать зарядные станции - такие что потянут электроплиту, я на них не зарабатываю.
Плюсом без света в доме ни тепла ни лифта ни воды.
Вам может так кайфово жить, но многим нет.
Курочка-чубаточка• 18 ноября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
В сенсі?
Про розділення не потрібно звиздіти, і не будьте підтанцьовкою у русні. Після ремонтних робіт всім відновлять світло і відключення скасують