вАлнуюся сильнА• Изменено 18 ноября 2024
З якого це переляку укренерго скасувало графіки відключень в цих областях?
Івано-Франківській, Львівській, Закарпатській, Тернопільській і Рівненській областях? Там живуть білі люди? А ми тут повинні в своїх домівках сидіти без світла, тепла і води.
Ответ дляingaruta
так у вас же свет постоянно.вы же в инете тут сутками сидите и так палитесь
ну почему же? утром не было с 6 утра, и с 13 до 16, потом с 24 до 2 не будет.потому когда есть свет то сижу,но в отличие от вас не создаю сотню г-тем. на завтра график еще жестче.
Kidstaff Bot• 18 ноября 2024
Дорогі учасники, тема більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff