вАлнуюся сильнА• Изменено 18 ноября 2024
З якого це переляку укренерго скасувало графіки відключень в цих областях?
Івано-Франківській, Львівській, Закарпатській, Тернопільській і Рівненській областях? Там живуть білі люди? А ми тут повинні в своїх домівках сидіти без світла, тепла і води.
Попихтю та й годі• 18 ноября 2024
Ответ дляВоздух в банке
А хіба тепло зникає через відключення?
И тепло и вода
Попразендовна• 18 ноября 2024
В Закарпатті найбільша кількість сонячних електростанцій, цю область взагалі було не доцільно відключати ціле літо, бо вона більше приносила ніж споживала. Але виключали, щоб іншим не було обідно)
І от знову срач.
Скасували лише на сьогодні. Завтра відключення, не хвилюйтесь так.
У мене без світла ще і води нема, щоб вам ще легше було)
І от знову срач.
Курочка-чубаточка• 18 ноября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Удалено администрацией...
Ответ дляДомашка
скільки в вас немає світла, що це вплинуло на ваш фінансовий стан і вже немає на життя?
Летом повлияло, а за последнюю неделю сегодня третье отключение и соответственно третий день минус работа, думаете это не влияет ? А если так и дальше будет, то как работать?
Тундиринда• 18 ноября 2024
Ответ дляПопразендовна
І от знову срач.
Так я теж не проти щоб сьогодні світло було. І так, я без світла, води, опалення по графіку. То мені можна хвилюватися?
вАлнуюся сильнА
• 18 ноября 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Про розділення не потрібно звиздіти, і не будьте підтанцьовкою у русні. Після ремонтних робіт всім відновлять світло і відключення скасують
Звиздітми можете тільки ви. Якщо вимикають, то вимикати потрібно всім, а то обраних це не торкається, а інші сидять без електрики.
вАлнуюся сильнА
• 18 ноября 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Не заплатять вам за тему!
То нехай вам заплатять
Курочка-чубаточка• 18 ноября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
А ви з обраних мабуть, інтернет справно працює?
Не против• 18 ноября 2024
Дело не в том что на западной есть свет,есть и слава Богу,прочему нет его по всей территории Украины,а Найем, где защита электростанций,на которую миллиарды списали.Ну хотя бы на тепло должно хватить всем
вАлнуюся сильнА
• 18 ноября 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Жіночко, з вами щось коїться?
Я вся ваша• 18 ноября 2024
Автор, ваш муж на фронте?
Чего за вас должен воевать чужой сын или отец, а ваш сидеть дома?
Тундиринда• 18 ноября 2024
Ответ дляFresh
вспокойтесь, рівненський район сидимо без світла. рівне теж на годину в одному районі пропало. львів у подруги немає світла з 14-00
На годину
Мовчіть краще
Ответ дляПомидорина
Может и не наибольшая, но мне проблема
кормить малого ребенка невозможно, суп сварить не на чем, а он в отличие от меня не может поесть бутерброды еще.
И не надо советовать зарядные станции - такие что потянут электроплиту, я на них не зарабатываю.
Плюсом без света в доме ни тепла ни лифта ни воды.
Вам может так кайфово жить, но многим нет.
До многих не доходит, что у всех доходы разные и возможности.
Veronika83• 18 ноября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Тоді може варто трохи почитати, як працює енергосистема і чому саме так, а не хизуватись власним невіглаством?
Так в прошлые разы рассказывали, что система единая и поэтому отключают везде)
Veronika83• 18 ноября 2024
Ответ дляПопразендовна
І от знову срач.
Прям именно поэтому и отключали?) Чтоб другим не было обидно?)))
winter2011• 18 ноября 2024
Ответ дляТигрик 62
А як їсти готувати якщо все на електриці?
А інтернет якщо енерго залежний і працювати треба?
а як готували під час блекаутів 2022року і влітку цього року?у вас вперше така проблема?