вАлнуюся сильнА• Изменено 18 ноября 2024
З якого це переляку укренерго скасувало графіки відключень в цих областях?
Івано-Франківській, Львівській, Закарпатській, Тернопільській і Рівненській областях? Там живуть білі люди? А ми тут повинні в своїх домівках сидіти без світла, тепла і води.
Color never seen before• 18 ноября 2024
Ответ дляnatlili
Укренерго вже повідомило,що саме Київ та Київська область чекають блекаути,тому що начебто морозно
А всіх інших-ні
Отакоє
А всіх інших-ні
Отакоє
нинель 1919• 18 ноября 2024
Ответ дляnatlili
І де це в Київській області така благодать?
Я теж в Київський
І у нас ж*па зі світлом завжди
Я теж в Київський
І у нас ж*па зі світлом завжди
ну козин з кончей заспою ніхто не від...
Lesy4ka987• 18 ноября 2024
Ответ дляАтланта
У них просто малая плотность населения. Они большинством выехали, как самые пострадавшие от войны регионы. Потому дефицит электроэнергии не наблюдается. А вы, автор, не завидуйте🤭
Більшість виїхало?
Не помітила тенденції. В школі, на роботі, на вулиці всі на місці. Дива…
А можна посилання де ви взяли таку статистику?
Ответ дляVeronika83
Так в прошлые разы рассказывали, что система единая и поэтому отключают везде)
Поясню на пальцях. Є умовний водопровід з насосною станцією з трьох насосів в Києві, від нього йде дві труби, одна до Львова, інша до Одеси. Орки розбомбили трубу на Одесу, відповідно, у Львові вода є - це теперішній випадок, а влітку з трьох насосів на станції один вивели в профілактичний ремонт, щоб взимку не було сюрпризів, один орки розбомбили, третій з бідою працює, і щоб він міг подавати воду хоч якось, працює 4 години на львівську трубу, 4 - на одеську, саме так нас відключали влітку.
Це якщо дуже умовно і спрощено.
Mira29-c3c3• 18 ноября 2024
Ответ дляПикарда
Я з Закарпаття. Те скасування ’вилами по воді писане’, до спеціального розпорядження, яке може бути за 10 хв до відключень.
Так що заздрити особливо нічому. Як не сьогодні, так завтра, через тиждень будем сидіти, як вся Україна, без світла по 4-8-15 годин на добу.
А форумчанки хочуть щоб ви сиділи сьогодні 🤣🤣.
Ответ дляПикарда
Прийдуть морози, 100% так і буде, на жаль. Якщо у нас після перших обстрілів більше побили розподільчу мережу (Укренерго), то цього року - генеруючі потужності (ДТЕК).
Lesy4ka987• 18 ноября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Але не відповіді на питання, якщо їм включать, а Захід України відключать чи це буде ок чи ні.
Чекаю з цікавістю, а відповіді нема і нема)
Гликерия-b010• 18 ноября 2024
Ответ дляVeronika83
Де і хто розказував? І до чого тут теперішня ситуація?
Ирина-bbd0• 18 ноября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
А ще краще завжди!
Нет повода не вырыгать очередное лайно на запад Украины))))
Ответ дляLesy4ka987
Не повірите - західній Україні ’ні холодно, ні жарко’ що в Києві, умовно,є світло, а у нас 5 разів на добу поміняли графік.
Люди підготувались як могли - встановили сонячні панелі на багатоповерхівках, твердопаливні котли, зарядні станції, хто міг - заплатив тис 15 грн щоб мати знижку бо опалення на електриці (звичайних камінів не стосується, це якщо підлога з підігрівом і т.д. бо має бути тех.документація)
Color never seen before• 18 ноября 2024
Ответ дляLesy4ka987
Нет не ок. Мы должны быть более менее в равных условиях, электричество одно на всех, все граждане, так что всем одинаково
П.С. Пишу из Киева, электричества пока нет
Lesy4ka987• 18 ноября 2024
Ответ дляПикарда
Так питання ж не до Заходу України. Я якраз повірю)
Я питаю про зеркальну ситуацію.
Якщо умовно (!) в Києві світло буде, а на ЗУ виключать, то чи вважатиме Київ це несправедливістю? Чи так най би було?
Я питаю про зеркальну ситуацію.
Ирина-bbd0• 18 ноября 2024
Ответ дляColor never seen before
А равенство только электричества касается?))))
Я не Сірожа• 18 ноября 2024
Ответ дляДа будет так
Днепр тоже, где бы не попало, мы всегда без света.
Так само як Миколаїв і область.
Ответ дляColor never seen before
Как могут быть равные условия, если у нас в Ужгороде -1, днём +7-9 градусов, а в большей части Украины уже падал первый снег? На сколько % уменьшилось население Никополя к примеру? Население Ужгорода официально выросло на 35%
Я не Сірожа• 18 ноября 2024
Ответ дляПопразендовна
В Закарпатті найбільша кількість сонячних електростанцій, цю область взагалі було не доцільно відключати ціле літо, бо вона більше приносила ніж споживала. Але виключали, щоб іншим не було обідно)
І от знову срач.
Скасували лише на сьогодні. Завтра відключення, не хвилюйтесь так.
У мене без світла ще і води нема, щоб вам ще легше було)
І от знову срач.
В Миколаївській області є і атомна, і сонячні і вітряні електростанції (щоправда, від русні багато з них постраждали), і це не завадило тому, що влітку при +50 ми сиділи без світла по 18 годин на добу.
І зараз сидимо, 3 рази на добу відключення.
Якось образливо.
Ирина-bbd0• 18 ноября 2024
Ответ дляYuliya-23
ну то може для Вас не проблема, а для людей проблема. У тих в кого є газ, то ще норм, а є люди які живуть в електробудинках, і в них немає світда, нема нічого.
Мне хочется чтобы у всех был свет. У всех всех.кроме кацапни.
Color never seen before• 18 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Ну зарплату делить на всех не буду, тут я пас
но я против того чтоб ради моего города отключали остальных
Ирина-bbd0• 18 ноября 2024
Ответ дляColor never seen before
Ну вот видите
Равенство оно такое
’Каждый сам за себя’ говорили они))))
Равенство оно такое
’Каждый сам за себя’ говорили они))))