Колдунья-вещунья• 18 ноября 2024
Так одеваться в 50+ если ноги стройные нормально ?
Та_все_ок_будет• 18 ноября 2024
Мне кажется короткая юбка смотрится нелепо зимой в не зависимости от возраста🤷
Мэри Попкинс• 18 ноября 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Гарний лук,в мене так донька 13 років ходить,довгі ноги,грубі черевички х гетрами ,спідничка пліссе і пуховічок- радікулітка.
Под юбкой ничего не отморозит? Небось в стрингах еще
Йосип_молодий• 18 ноября 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Обоснуйте. 170 см , 52кг ,
можно мне обосновать?) Смотрите, надеть Вы можете все что угодно, и главное, чтобы Вам нравилось и было комфортно. Но, такая одежда (стиль) на женщинах 50 лет смотрится эммм если мягко сказать ’смешно’ , ’нелепо’ ,’безвкусно’. Если хотите произвести на кого-то впечатление - не стоит, если по барабану - носите что нравится.
Губи з філером• 18 ноября 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Прикуси Язика• 18 ноября 2024
автор, ви ж розумієте, що фото на каталог і вихід взимку з голими ногами в міні спідниці це різні речі? впевнена, що дівчина на фото в своєму віці на вулицю в холод так би не вдягнулась.
Большой секретик• 18 ноября 2024
Ну вот мне 52(, скажу так - носить можно, но напаркуа? Я не толстая, ноги стройные,, на пляже не комплексную в раздельном купальнике, но так не оденусь. Есть масса одежды для постбальзаковских дам, в которой можно выглядеть и элегантно, и спортивно, и удобно. Но вот изображать такую девочку-припевочку не стОит), это больше подходит для более юных
Хотя, повторюсь, если кто-то хочет подобное носить, ради бога, хочешь быть счастливым - будь им,)
Ёшки_Матрёшки• 18 ноября 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Обоснуйте. 170 см , 52кг ,
А что с лицом? Такое же,как на картинке?
Ух яка ж Я• 18 ноября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Зимой такая одежда на ком угодно смотрится нелепо. Хоть при 155 см, хоть при 170, хоть в 14 лет, хоть в 50.
Ёшки_Матрёшки• 18 ноября 2024
Ответ дляНа пів ставки
Мне 53 я очень худая, но такое бы не надела никогда даже в 18
Я одевала в 17. Вот это участок ноги от края юбки и до конца обуви по возвращению домой был пунцово красный, быстро переодевалась, чтобы мама не видела. К счастью, быстро прошло и без последствий для здоровья.
Ирина-61a8• 18 ноября 2024
Вопрос о возрасте а не о погоде. Мне 50 я бы не носила. Не вижу смысла сильно молодится даже если неплохо выглядишь. Но кому-то может нравится.
Кудрі кручу сама• 18 ноября 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Обоснуйте. 170 см , 52кг ,
Я в 35 не вдягнула б, бо для мене по дівчачому виглядає. Але у мене і стиль інший. Я б надала перевагу більш об´ємному пуховику сірого/хакі кольору, прямій вовняній спідниці міді або навіть і максі, і грубим чоботам.
ЛюбимаЯНЬ• 18 ноября 2024
Автор, потрібно зважати на типаж, а не на вік.
Комусь такий одяг і в 16 не підійде і справа не в стрункості ніг. Потрібно співставляти і обличчя, і тип фігури.
Навіть підлітків візьміть - хтось в такому одязі виглядатиме стильно, хтось смішно, ноги можуть бути однаково стрункими.
В мене 3 колеги 50+ носили короткий одяг.
В однієї був дисонанс з обличчям, виглядала наче ’переросток’ в своєму ’дитячому’ одязі, риси обличчя видавали вік. Друга на корпоратив вдягнула коротке плаття з молодості, так і зізналася, що знову хоче це плаття вигуляти, виглядало сумно. Третя взимку носила якісь не зрозумілі в´язані короткі ’плаття’, а виглядала наче забула вдягнути спідницю. І шкода, бо це справді жінки з шикарною фігурою і їм можна підібрати більш вдалий одяг.
А я от полюбляю футболки з принтами, в тому числі всілякими мультяшними міккі маусами. Але цього року критично подивилася в дзеркало, постаріла і в мої 38 вже дуже великий контраст між обличчям і умовним міккі маусом, пора його для дому залишити
При цьому здебільшого це чорні/білі футболки, не з ’дитячого’ відділу.
Тобто зрозуміло, що носити можна все і не питати дозволу, але чи варто.
При цьому здебільшого це чорні/білі футболки, не з ’дитячого’ відділу. Тобто зрозуміло, що носити можна все і не питати дозволу, але чи варто.
Борщичок• 18 ноября 2024
Та можна носити все, шт завгодно. Інша справа, як воно виглядатиме і як ви себе в ньому будете почувати. У нас було дві викладачки 50+. Одна - інтелігента, витончені костюми, серйозна леді. Інша - блондинка. В молодості була просто вау-красуня. І видно, важко їй давалось те, що молодість ту-ту. Приходила в міні на лекції, якісь незрозумілі пояси рокко-барокко. Виглядало жалюгідно і завжди було приводом для насміхань. А жінка - дуже хороша, як людина, і як спеціаліст - мега розумна.
І так, ще грає роль - прийти до студентів чи прийти на побачення
Агент Пинкертона• 18 ноября 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
2025 год на носу, хоть костюм динозавра носите.
Вважаєте він останній?)
Я Вас не боюся• 18 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Удалено администрацией...
Ирина-61a8• 18 ноября 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Меня эта теория типажей вообще бесит и цветотипов тоже. Я должна одевать не то что мне нравится, а по типажу потому что кто-то где-то увидел не такую линию. Вот не та линия и отечность появилась. Что это за бред? Как ее высматривать эту отечность? По возрасту согласна надо более менее соответствующее.
Квітка папороті• 18 ноября 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Обоснуйте. 170 см , 52кг ,
А что обосновать? Вы носите бантики и гольфики?