Добродійка• 18 ноября 2024

Разрешили ли бы Вы в 17 лет дочери ночевать у парня?

Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Перестаньте вдавати невинність і клипати очима. Ви написали, що дівчина з 16 років залишається у вас ночувати. Ви тоді дуже просто могли сказати НІ. Но вам так було зручно. Синочок вдома і при ділі.
Ну і тепер, давайте не будемо. Коли стосунки серйозні, то починають жити разом. Тим більше, що і вашому синові і дівчині більше 20 років. А так зручно мати дівчинку по виклику. Ще й ви обсудили її на форумі.
якщо дорослий син і невістка того коментатора і до 40 розів не зможуть жити окремо, то їм тоді і ночувати не можна так?
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Слухайте, маман, ви там в своєму гуртожитку геть кукухою з´їхали. Відкрийте очі, ви у власному домі ніхто, вас відкрито в користовують а ви і раді. То ви ж і приймаєте у себе, бо боїтеся не втримати під своєю юбкою 22 річного мужика, все від сіськи ніяк не відучите кровинушку
Чому вас так бісить що 22 річний мужик, син того коментатора не ховаєтся по готелях, подобових квартирах з дівчиною якою зустрічається, а йде до дому?? Можливо це про стосунки в родині щось говорить?
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
«Але мене дуже напружує ії бажання створити сімю, бо вона весь час говорить про дітей, про брак. А я бачу, що син абсолютно до цього не готовий. Йому 22 і у нього зовсім немає зараз бажання одружуватися. Мені лишається тільки постійно нагадувати про необхідність використання презервативів і все»
Ваша фраза?
Ну і син не готовий і зручна дівчинка на підхвати це не про серйозні стосунки.
тут пів форума зручних дівочок, які заміж вискочили таким чином, а зараз розказують, як треба девственіцою бути))
Баба Йога• 19 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
ви заміж цнотливою вийшли і секс у першу брачну нчі був, ще й простиню напевно на висіллі всім показували?
Удалено администрацией...
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляБаба Йога
Удалено администрацией...
та всі вже зрозуміли, що ви досвіт у пів района перед заміжжям отримали)))
це ваш досвіт, не обов´язково всім розказувати: зато вдома ночувала
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
автор пишет,что пока машинками и фигурками с али увлекается.
а вот девочки в 13 лет уже хотят крашеные волосы и нарощенные ногти -уже невесты.
что за совковщина?
КРАШЕНЫЕ НОГТИ И ВОЛОСЫ, ЭТО НЕ ПРОО СЕКС
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
так недосвекры эту девочку не сватали, в дом не звали.
с них и спроса нет.
ноги девочке,чтобы не разъезжались, должны держать её родители.
чтобы у мальчика не чесался, пусть мама ручной работе учит тогда
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляАльдебаран
Тю, як каже моя співробітниця ’Мені спокійніше, що вечорами ніде не лазить. Хай водить, тренується. Заодно і буде знати, як розрізняти нормальних дівчат і шалав’
значить та співробітниця в свій час з пів районом спала))))
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляАльдебаран
+1, ми якось ту співробітницю запитали також, відповіла ’ні, а чого я маю перейматись? Як її батьки не переймаються, що доньку тягають по чужих хатах, то я і подавно не буду’
ну і дурна вона, бо між тягатися по хатах і приходити до хлопця велика прірва
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Что-то вспомнились моя одноклассница. Тоже встречалась с парнем, но там папа всегда бдил что ночует дочка дома, нормально получает образование и себя на обслуживание мальчика не тратит. Хотя с той стороны парень неоднократно приглашал оставаться и родители были не против. Тоже из тех же соображений что пусть у мальчика все годы университета будет чистая, порядочная девочка из нормальной семьи а не какаято приезжая наглая девица :) , а так то они ж ничего не обещали и ничего же сделать не могут, это мальчеку жениться рано, а вот жить-ночевать это в самый раз и вот они закончат университет и тогда они посмотрят как все сложится. Папа её решил не ждать и отправил дочку доучиваться в Европу в магистратуру и парню тому сказал что раз они просто встречаются то у его дочки должен за столько лет быть выбор посмотреть и определиться, впрочем как и у него.
історія фейс палм. про то как каждій заведет себе семью отдельно, но будет там страдать по прошлим отношениям, в конце концов кто-то один уйдет со своей семьи в поисках ’той самой или того самого’
Чаклунка-ведунка• 19 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
что за совковщина?
капслоком писать запрещают правила форума.

это у вас не про секс,а для остальных это знаки,что это уже не ребенок,а девушка в поиске.

хотят в 13 выглядят на 16,то пусть потом не плачутся.
Дівка в намисті• 19 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Нет, все случилось не так
Парень раздуплился что просто так уже болтаться не выйдет и девочка может уплыть из рук, сделал предложение, она вернулась с учёбы и они поженились. Но ему пришлось побегать.
Чаклунка-ведунка• 19 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
чешется не только у мальчиков.
вы не знаете,что есть такие девочки,которых знает вся округа и даже три села?))
Умничка-помощничка• 19 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Ви прекрасна мама своїм дітям, як сину так і невісті. Моя свекруха теж до мене так ставиться як ви, як і моя мама до мого чоловіка (хоча як тут скажуть до сожитєля). Від всіх невісток хочу подякувати таким мудрим мамам за те, що не виборюєте права своїх синочків або дочок на ’нагульться, а потом семья’, а взагалі не втручаєтесь у відносини, навіть якщо вам здається що це рано. Кожний дорослішає в свій час. Я теж вважаю, що в 17 ночувати потрібнов дома. До унівеситету, до 19-20 років, я завжи ночувал вдома, лише потім чи у подружки чи у хлопця. До 18 річча вважаю рано, хоча б пока у школі вчишся, нашо те сімейне життя. До того ж, ваша невістка як би мала намір ’шлюб по зальоту’, то напевно б всі ці 5 років вже б когось таки народила. Зараз вони тільки починають життя доросле, навчання, робота, тільки напевно почали потроху самі закривати власні потребності, у вигляді яких-то речах. Все життя попереду, я щиро сподіваюся, що вони разом стануть на ноги і лише потім заведуть собі дитину. В свій час, як почала жити зі своїм хлопцем, то теж з двох сторін це підтримували батьки, але радили не поспішати з дітьми. Але ж ми не дурні були, тому і самі розуміли, що ми не потягнемо ту дитину, тому відклали на майбутне. Зараз неначасі з багатьох причин, хоча нам і 30 років ще немає, думаємо що рано, а з іншого боку ’вже пора’. Але ж реалії інші... Я дуже вдячна нашим родинам, що ми бувши студентами почали жити разом з хлопцем спочатку у нього, а потім у мене (до навчання від мене ближче, моя кімната більше, фактично ми вдома завжи одні). Дякую, що ніхто нас не вигнали з дому на вольние хліба, як тут пишуть треба робити з дітьми 18+. Зараз нам не на часі рожати діточок, бо самі розумієте які реалії. В ваших дітей теж такі думки. До того ж дівчині не потрібно заціпитися за вашу родину, ’щоб не втік родити’, бо вона зпочатку бачить яке ставлення до неї від вас і вашого сина. Тут купа коментарів в стилі - спочатку брак , а потім ночівки, нехай синочка тренується на чистій а женю на іншій - пишуть ображені життям жінки, яких у свій вчас отак покористували і кинули, ще й батьки дома свварили і вигнали пілся окінчання школі... Ні одна щаслива жінка, не буде так казати про свою власну дитину, не важливо то хлопець чи дівчина.

Доречі, тема ночівлі 17 років. Якщо зе школяр(ка) що живе вдома і навчається в 10-11 классі, то ні. Якщо це студент(ка) першокрсник(ця), що живе в общазі в іншому місті, то звідки ви взагалі взнаете с ким вона або він спить? І тут не завжди про довіру або брехню. Свічку не держатимете як ненповнолютня дитина, що живе окремо може мати власне статеве життя на свій розсуд. Це вкладається у процесі виховання. Неможливо просто так в 16 років взяти і розказати, що добре а що погано, бо це вже пізно, потрібно значно раніше про все це розказувати.
Дякую. Приємно це чути після тони бруду від інших.
Баба Йога• 19 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Це ваш досвід, нажаль. І на це ви відверто штовхаєте свою дитину
Баба Йога• 19 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Ви таку бридоту пишите, що аж гидко...
Ночувалка-тренажер, роздвигалка ноги...
Вас хтось образив з чоловіків таким чином, що ви намагаетесь всіх брудом послити?
Звісно що школярці в 17 років треба вдома спати, а коли вона на наступний рік будет жити в гуртожитку, і якщо там зустріне майбутнього чоловіка, то як це тоді ви назвете?
Яка бридота? Речі названі своїми іменами, а не завуальований шоколад. Це як какашку попшикати французькими духами, від цього вона смердіти буде так само. Це вам не подобається як це називається, як це виглядає і ви шукаєте собі виправдання. Мене ніхто не обіжав, на щастя, але я пряма людина, яка називає речі своїми іменами без прикрас
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляБаба Йога
Мама нікіткі 1, це ви з іншого акаунту?)
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка

ну тогда надеюсь вы ногти и волосы перестали красить как замуж вышли?
А вдруг кто-то подумает, что вы все еще в потске ))

Есть такие мамы что и в 16 девочек бьют, даже лупят за накрашенные глаза. С нами такая училась.. Мама ее в бурсе препод, а она вся такая правельная дочь была до класса 6, а потом начала краситься, одеваться.. ее мама дома лупила, приходила та девочка с умытая-зализаная в какие-то мешковатых вещах, а как стала чуть старше - с дома уходила как маме нравится, а в школе или до школы у подруги переодевалась, красилась глаза... вот это проблема. Не знаю особо как сложилась ее жизнь.., вроде рано ’по расчету и залету’ замуж вышла, так как мама всегда ее ушила дружить с кем правильно.
Я ресницы красила в 5 классе уже, проституткой не считал никто, ногти светлыми лаками (тогда еще не было гель) красила даже в школу, нас за это не ганяли в 10х годах. Но в универе и правда встречала таких как однокласницы мама считает - если у тебя накрашены глаза просто тушью, и еще и розовые ногти - то ты проститутка в потсках... наверное все от воспитания идет.
В 13 может и рано краситься, хотя если это не боевой раскрас как у зауча/бугалтера из 80х, то ничего плохого в этом нет. Вульгарный стиль, макияж и маникюр, может быть и в 30 лет, если вы об этом)
Баба Йога• 19 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Ага, то вам вже мерещиться мама нікітки, бо не як не зрозумієте, що є люди з іншими нормами поведінки
Чаклунка-ведунка• 19 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой

за вас искренне рада, а за меня не переживайте,у меня всё ок.
я взрослая женщина и могу позволить себе всё, что считаю приличным замужем или свободная.

а вот малолетка в 13 накрашенная и намазанная зрелище так себе...
но это не моя печаль,пусть ее родители воспитывают.
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Нет, все случилось не так
я правтльно понимаю, вместо учебы, или после учебы в европейской стране девочка вернулась чтобы замуж выйти?
А мальчик не мог туда поехать, там устроиться/уичтся пойти, чтобы труды девочкиной учебы не зря были.
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
чешется не только у мальчиков.
ну они наверное ж в любом поколении есть, и со мной такие учились, как их жизнь сложилась я хз. но просто интересно, в каких они женщин вырастают? В тех кто топит что других подобных молодых девочек не жалко ради сыначки, пусть тренеруется или в тех которые ’я не такая, я жду трамввая, замуж девственницей после института, а в подоле принесеь - вон пойдешь’
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляБаба Йога
тему пересувних роздвіжних ніг на районі вами започаткована в цій темі)
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка

та самая мама сынишки с тренажокой по вызову?)
Чаклунка-ведунка• 19 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
так это все от бедности.
если семья богатая – то вопрос решается легко и просто.
я уже писала на эту тему.
приходится повторяться:если мать одна воспитывает девочку,то взвалить на себя еще младенца это выше её возможностей.
потому и такие установки дают дочерям.
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
так это все от бедности.
я уже писала на эту тему.
потому и такие установки дают дочерям.
замкнутый круг, это все грустно, такая девочка родит себе подобную ну или сына, которому будет позволино лазить по району в каждую нору заглядывать...
Чаклунка-ведунка• 19 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
а вам не всё равно чья я мама?)))
мне вот всё равно кто вы.
тема не обо мне,еслишо
Викасикрет• 19 ноября 2024
в 17 років вже пізно щось забороняти в статевому житті
Баба Йога• 19 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
ваша дитина ночує де не попадя, а тема моя? я свої тримаю біля себе, а не ношу на поночівлі у 17 років, чого бажаю й вашим дітям
Баба Йога• 19 ноября 2024
Ответ дляВикасикрет
Так тема не про заборону статевого життя, а свідомий дозвіл батьків на ночівлю у хлопця неповнолітньої дитини