Накладні мюслі• 18 ноября 2024
Як знову спокійно сприймати анекдоти про проституток?
Чоловік ходив до інтим масажних салонів. І тепер мені не смішно з таких приколів. Раніше все одно було, я знаю що проституція була і буде завжди, і що вона навіть необхідна деяким з обох сторін. Та тепер мені згадується зізнання чоловіка, і сумно, і гидко.
Психотерапевтка каже що тільки лоботомія допоможе. Або радикальне прийняття. Не смирення.
Аленький носочек• 18 ноября 2024
Также, как любой родитель воспринимает анекдоты про детские гробики. Не смейтесь.
Стигла полуниця• 18 ноября 2024
Тобто те, що чоловік мудак, вас не засмучує, а тільки наявність проституток?
Сама не знаю• 18 ноября 2024
Це він щось додому приніс? Як взагалі про таке можна дізнатися, якщо у чоловіка хоч якійсь мозок є?
Стигла полуниця• 18 ноября 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Толсто, очень толсто
Та не треба.
Тут лоботомія в кожної другої, заради штанів в хаті
Весотехник• 18 ноября 2024
Мысленно меняйте слово ´проститука´ на кацап. И смейтесь.
И где вы так часто слышите эти анекдоты?
Накладні мюслі
• 18 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
😆 у меня есть ребенок, хихикнула.
Накладні мюслі
• 18 ноября 2024
Ответ дляСтигла полуниця
він це теж признає.
Накладні мюслі
• 18 ноября 2024
Ответ дляСама не знаю
Да, приніс незначне. Там… вилікували все. Але факт що він заразився і місяць приховував, намагався самостійно лікуватися мене вбиває більше року(
Накладні мюслі
• 18 ноября 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Толсто, очень толсто
Ви шо, не впізнали мене? Це ж я, вилікувала уреплазму 😆
Покорительная• 18 ноября 2024
Про дві стррони, це ви себе мали наувазі і мужа.
Сходіть удвох з психотерапевткою в салон
Ms. Скромность• 18 ноября 2024
Я вже не памʼятаю, коли слухала анекдоти, а щоб такі тематичні, то взагалі .. Де ви таке слухаєте?
Накладні мюслі
• 18 ноября 2024
Ответ дляЗолота орда
Вы не можете делать мужу интим массаж ?
Бросать его надо ёлы палы
Я даже не знала что так можно.
Кусюче сонечко• 18 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Я даже не знала что так можно.
Що можна - ходити на масаж чи робити? А де ви чуєте анекдоти про повій, я рідко на цю тему чула
Накладні мюслі
• 18 ноября 2024
Ответ дляПокорительная
А психотерапевтці то нашо?
Накладні мюслі
• 18 ноября 2024
Ответ дляMs. Скромность
В інсті, тредсі. Як сприймати це за нормальність знову?
Накладні мюслі
• 18 ноября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Робити. Він, зараза, не ділився таким досвідом. Там вдвох ходити можна на таке.
Ну от військові шось пишуть у інтернеті таке, це зараз актуально для мужланів з грошима.
Пушкининиана• 18 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
😆 у меня есть ребенок, хихикнула.
ну и? причем тут ребенок и жизнь с козлом
Сколько_мне_лет?• 18 ноября 2024
Не уверенна, что ваш мужчина надежеый, если себе такое позволял.
Накладні мюслі
• 18 ноября 2024
Ответ дляЗолота орда
Вы шутите
Я про руки и рот знала, груди…, а чтоб всем телом — нет. Ну видела в интернетах что ногами делают еще массаж. Так запроса не было! Он тоже не инициативный(( я-то еще чето придумывала, а он ваще, ну вааащее никак не проявляется.