ОбережнаЯ• 18 ноября 2024

Одиночество

Мне одиноко, у меня никого нет, иногда накрывает. Что делать? Хочется любимого человека, никого нет уже 3 года
ВыФсеВрете• 18 ноября 2024
Ой, иногда лучше самой чем кто попало(((
ПироженкА• 18 ноября 2024
А друзі і знайомі?
Аленький носочек• 18 ноября 2024
Вік? Діти?
Большой секретик• 18 ноября 2024
Та для чого він вам треба? Ви здорова, у вас є дах над головою, не голодна? Для чого вам нерви собі тріпати???
Аленький носочек• 18 ноября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Ви так говорите, ніби знецінюєте почуття інших. Вам не треба, а комусь дуже. Запропонуйте одруженим жінкам забрати у них коханих і дітей, щоб їм краще жилося і побачите, що вони скажуть.
АБВГДейка• 18 ноября 2024
Такая же, автор. Есть дочь, кошка, но любимого человека нет. Иногда очень накрывает, а иногда так классно, что сама себе хозяйка
Аленький носочек• 18 ноября 2024
Ответ дляАБВГДейка
Донька, кішка це вже не самотність.
Большой секретик• 18 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Я нікому нічого не пропоную, але у вас така ситуація. І замість того щоб на життя жалітись ви б на це з іншої сторони подивилися, не ви одна така, таких жінок багато. І живуть як у Бога за спиною.
Відморожена• 18 ноября 2024
А мене чоловік обезцінив, як домогосподарка, хочу заявити йому про розлучення, пониження самооцінки, зареєструвалася на БАДу чоловік 20 кличе на побачення, то можете для приколу сходити на сайт знайомств, кохання там не знайдете скоріше, але хоч якась увага)