Катруся 777• 18 ноября 2024

М´які бігуді Красавка, які відгуки?

Якщо хтось користувався, чи радите таку покупку? Чи гарно накручує? Якщо так, то чи є сенс переплачувати за натуральний шовк? Чи можна просто атласні взяти?
Засомневаю• 18 ноября 2024
Це шматки тканини, як у 90-ті дівчата крутили?
А не дешевше буде тоді тасьму широку купити?
Мороженная курица• 18 ноября 2024
Пояс від махрового халата - те саме
автор Катруся 777 • 18 ноября 2024
Ответ дляЗасомневаю
Я не крутила, тому не знаю, питаю)) оце ж і думаю чи варті вони тих грошей))
автор Катруся 777 • 18 ноября 2024
Ответ дляМороженная курица
Пояс від махрового халата - те саме
Як варіант, дякую за підказку!
Мороженная курица• 18 ноября 2024
Ответ дляКатруся 777
Як варіант, дякую за підказку!
Я ще брала махрові колготи малого, 2 пари, одна в одну, щоб товстіші були. І одну сторону крутила на одну колготину, другу сторону на іншу. Потім між собою їх закручувала і зверху верх колгот як шапку натягувала. І так спати)))
автор Катруся 777 • 18 ноября 2024
Ответ дляМороженная курица
Клас, дякую)) не додумалася б))
Мороженная курица• 18 ноября 2024
Ответ дляКатруся 777
Клас, дякую)) не додумалася б))
Ну, тоді ще Красавки не було)) треба ж було якось викручуватись - от я і додумалась))