Нічна жриця• 18 ноября 2024

Хто планує меню на тиждень

Дівчата, якщо є цікаві заготовки меню на 2-3 людей - діліться, будь ласка 🙏🏻 бо вже не знаєм, що його готувати😄 другий день на швидкому харчуванні 😄😄
Тро Нью-Йорку• 18 ноября 2024
Послухаю з вами
Сердючка• 18 ноября 2024
У мене завжди є млинці в заморозці.
автор Нічна жриця • 18 ноября 2024
Ответ дляСердючка
У мене завжди є млинці в заморозці.
Напівфабрикати в мене теж є, деякі домашні і покупні. Я б подивилась меню на тиждень, знаю, що деякі дівчата складають меню))
БлинчикБезСметанки• 18 ноября 2024
А бюджет ваш який?
Леді_в_пледі• 18 ноября 2024
На тиждень не складаю меню, дня на 3 в середньому.
Завтра зранку приготую сирники.
В обід не знаю, дістала м´ясо розморожуватись. Потушу напевно, і якийсь гарнір. М´яса буде на 3 дні на обід, гарніри різні, овочі помити і готово.
І ще зроблю шубу, то ще на вечір на 3 дні
автор Нічна жриця • 18 ноября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А бюджет ваш який?
Хотілося би вкластись в 300$ на двох дорослих на місяць, але не певна, що при нинішніх цінах це реально
Скокмоно - стокнуно• 18 ноября 2024
Ответ дляНічна жриця
Я планирую в голове, писать лень
Кati• 18 ноября 2024
На цьому тижні:сирники ,грибно-сирний суп на курятині ,філе хека запечене в овочах з гарніром на вибір:)
Минулий тиждень: яблучний пиріг/омлет, борщ, плов:)
Царівна Жабка• 18 ноября 2024
Спробуйте скласти з чатом gpt.Мені він допомагає,коли фантазія закінчується)
Життє Бентежне• 18 ноября 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Супер, дякую за підказку!
БлинчикБезСметанки• 18 ноября 2024
Борщ
Суп
Харчо
Бульйон

Битки
Котлети
Буженина
Голубці
Млинці пусті
Млинці з сиром
Млинці з м´ясом
Яєчня, омлети
Паштет з печінки з маслом
Сир твердий
Сир творожний
Овочі
Фрукти
Макарони
Картопля пюре, смажена, тушкована, відварена
Крупи за смаком з маслом, з молоком
Пельмені
Вареники з сиром, м´ясом, картоплею, ягодами
bespe4na_mavpa• 18 ноября 2024
А из какого творога все делают сырники? Сейчас весь творог ужасный, не могу норм найти(
Єдина Країна• 18 ноября 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Я з домашнього . На роботі співробітниця продає.
Пищалка• 18 ноября 2024
Якщо замовляю доставку продуктів на цілий тиждень, то не те щоб прямо послідовне меню планую. А просто перелік страв, які приготую на тижні. Наприклад, восени: суп-пюре з гарбуза (швидко, бо можна овочі нарубать як попало); плов; данські тефтелі (тушені в томаті, маринованих огірках і пиві); салат скандинавський типу шуби (оселедець, картопля, яйце, огірок маринований, сир плавлений, горошок); бефстроганоф з цвітною капустою від Клопотенка; домашня шаурма. Ну і банально борщ, вареники, сирна запіканка.
ПешитеБесАшипок• 18 ноября 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Я купувала в магазині - типу ’фермерський’, також брала на ярмарці - ніби ’домашній з печі’. Але в них усіх відчуття, що цей сир якийсь штучний, не такий, як бабуся робила з домашнього молока.
Не знаю, з чого його роблять, але мабуть не з молока.
Я_з_Франека• 18 ноября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Да, я пробовала такой, будто с крахмалом или каким-то порошком перемешан( когда-то брали у молочницы, а потом такой волос в нем нашли, что больше я не смогла) а все эти белоцерковские как пластиковые( а последнее время и брикетики тоже крупинчатые. Вообще нет вкусного в магазине(
ПешитеБесАшипок• 18 ноября 2024
Ответ дляПищалка
А цей скандинаський салат викладається шарами як шуба? Чи просто перемішуєте всі складники?
ПешитеБесАшипок• 18 ноября 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Так, там чи крохмал чи щось інше додане. Коли печеш запіканку, то той сир ніби розчиняється...
Мамина корзиночка• 18 ноября 2024
прям меню не складаю, бо можу шось під настрій готувати. але стандартний набір продуктів завжди замовляю:
яйця, кисломолочка (сир розсипний, в брикеті на сирники, сметана). нарізка на бутерброди, сосиски, масло, хліб.
овочі (огірки, помідори, перець). цибуля/морква є з невеликим запасом
фрукти (банани, яблука, авокадо)
мʼясо (яловичина, індичка/курка)
риба/морепродукт
крупи/макарони

на сніданок шось просте і швидке:
- омлет з сосисками і помідорами
- яєшня, сосиски
- сир з медом, банан, горіхи
- банановий млинець з маскарпоне
- оладки
- сирники
- бутерброди з мʼясом

обід і вечеря: гарнір (каша або макарони), мʼясо або риба, салат
Как_б_не_так• 18 ноября 2024
Я на тиждень не продумую, просто в вихідні в сільпо роблб прибдизні закупи. Курятина, свинина, риба.
Частину м´яса роблю зразу фарш по пакетам в морозилку. Решта просто кусками морожу.
Вже сьогодні думаю, що буду готувати завтра, тому або фарш дістаю, або шматок м´яса.
На ніч мариную м´ясо і вранці печу.
Можу бульон звечора зварить, а на наступний день доварюю суп/борщ.
Коррче, в моїй голові щодня ’що я буду готувать завтра’
Я скоро здурію від цих думок
автор Нічна жриця • 18 ноября 2024
Ответ дляКак_б_не_так
На ніч мариную м´ясо і вранці печу.
Я скоро здурію від цих думок
Отож і в мене так, а ще закуп роблю рандомний, накидаю того, що зазвичай купую, а потім голову ламаю, що готувати з того всього
Пищалка• 18 ноября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Так, шарами
Та не реву я• 19 ноября 2024
Ответ дляКак_б_не_так
На ніч мариную м´ясо і вранці печу.
Я скоро здурію від цих думок
В мене теж так, прокидаюся з думкою, що придумати, м´ясо, або фарш, попередньо, розморожую, і зранку намагаюся ще приготувати на обід. Йдемо на 6 :30, дітям накидаю сніданок, ставлю на стіл, нам з чоловіком беру в лотки на роботу, потім приходимо обідаємо і вже щось легке готую на вечерю, але я так привчила, що мої з голоду вмруть, а те саме не з´їдять, це я про дітей. Ці лотки вже задовбали, вчора малій не зробила лоток, а дала гроші, то більше ніж впевнена, що вона нічого не купила. Взагалі я люблю готувати, але часом все дістає і я кажу їжте ,те ,що в холодильнику, тоді вони ходять пів дня голодні, або варять собі пельмені чи вареники
ПешитеБесАшипок• 19 ноября 2024
Ответ дляПищалка
Так, шарами
Дякую!
Треба буде й собі спробувати колись зробити такий салат.