БлинчикБезСметанки• 18 ноября 2024

Чи Вас уводили із сім´ї? У чоловіка який тюфяк, уводили?

Була з чоловіком у шлюбі 10 років. Але щасливою він мене не зробив. Не цінив. Жила як квартірантка в його квартирі(його мами).Готувала , облюбовивала ,а він економив свої грошики завдяки мені. Я працювала, і всі свої забаганки купляла собі , бо він ніколи нічого мені не пропонував , зажимав. Ніколи не було в нього грошей і прогреса заробити більше. Йому було легше економити і меньше працювати. В нього така робота була 12 днів робочих в місяць і сидів на таких підприємствах , та не змінював роботу.
І от в 41 рік зустрівся інший чоловік , із за нього я і розлучилася з чоловіком. Мені ділити та тіряти було нема чого, а тим паче що він нічого і не віддав би.
Новий чоловік купив мені квартиру з меблями і технікою. Купляв путівки на відпочинок, минулий чоловік таке б ніколи не запропонував.
Але саме цікаве що він мені зараз ще притензії висуває, що він на мене" 10 років потратил"
Шо я ще щось йому винна.
автор БлинчикБезСметанки • 18 ноября 2024
Ответ дляЖдушечка
Мне таролог сказала у меня развод не избежен, а муж может спиться вот это мне страшно вижу наклонности есть
Мой бывший выкидывался с окна, пугал меня. Ходил в военкомат на войну хотел на передок из за заявления о разводе. Говорил это из за тебя я жить не хочу ,пусть убивают на войне, из за меня. ЭТО ВСЕ СДЕЛАЛО ЕЩЕ ХУЖЕ, Я ОЧЕНЬ ИСПУГАЛАСЯ ЧТО ОН ПСИХ. К ментам обращалася✌️
Ждушечка• 18 ноября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Кошмар
Ответ дляЖдушечка
Кошмар
Ото с таким жила . Не зря я ращвелась . Я бы загубила свою жизнь с таким придурком
Ждушечка• 18 ноября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Как мы за них замуж выходим, я бы запретила выходить замуж до 30 лет😁
Ответ дляПузата Хата
Что, прямо дарственную мужчина на вас оформил? Или всё-таки по документам сейчас собственник он, но в квартире живёте только вы, а он отдельно?
Я покупатель и в праве собственности только я. Это тебе подарок он сказал ,’ поэтому ты оформляешь на себя, ты это заслужила’
Ответ дляПузата Хата
У него рабочий контракт, он за границей сейчас. Да, пока живу одна. Закончится контракт у него, начнется другой но теперь уже с ним вместе пока что поживем в другой стране из за этой войны.
из желе я• 19 ноября 2024
Автор,ви від слова зовсім неправильно міркуєте.

Спочатку робили добрі справи,а тепер висуваєте претензії людям.Ви як моя мама.
Навіщо ви з цією людиною жили стільки років?
Якщо ви не уходили із сім´ї стільки часу,то який сенс ворошити минуле саме зараз?
Живіть сьогоднішнім днем і все.