Советчица Года• 19 ноября 2024
Ваш ребенок в 3 года тоже всем все рассказывал?
Взрослым и детям рассказывает где был, что делал, как у кого дела. Это нормально или бить тревогу?
Срочнокпсихологу• 19 ноября 2024
Вихователі в садочку просили, щоб при дітях батьки не дуже багато розмовляли про своє, бо потім діти все доповідати в садочку...то ж не тільки ваша дитина секрети не тримає
Хома з пастою• 19 ноября 2024
Ну то хай розповідає. Вам є що приховувати? У мене в першому класі учень якось розказував, ’’ що до мами новий дядя приходить, але то великий секрет´´)))
Бесбардак• 19 ноября 2024
А мій синочок моєму БМ ,своєму папі, при нашій випадковій зустрічі відразу випалив, що біля нас крутиться дядя часто,на якій машині,де бачили і що казав😄 З чоловіком тоді вже не жили,але і життя мені на давав,то я думала в той момент,що краще мені десь провалитися було б)))
Я Вас не боюся• 19 ноября 2024
Они что видят, то и рассказывают. Что приходил мебельщик Валера, что деньги и колечки родители хранят в диване, что папа пришел пьяный и спал на полу и т.д.
Мій не такий• 19 ноября 2024
Ага. Розповіла в садку що в неї нема ані іграшок, ані одягу, а їмо ми лише те що тато не доїв. Навіть розмова була х директором садку чи нам потрібна гуманітарна допомога. Звідки в малої таке в голові взялось, не можу зрозуміти.
БезВзяток• 19 ноября 2024
И в садике и в младшей школе дети рассказывают много чего, это нормально.
Дикая Роза• 19 ноября 2024
Свекруха після спілкування з малою завжди нам казала: нічого їй не розказуйте!
Можу тільки уявити скільки вона про нас дізналася нового 😂
годовасик• 19 ноября 2024
Ответ дляМій не такий
Моя трехлеткой рассказывала ,что я ее бью,когда её спрашивали, бьёт ли мама)) Хотя такого не было никогда.
Садоводница• 19 ноября 2024
Син гуляв з бабусею в суботу, розповідає їй: в мами сьогодні генеральне прибирання, а завтра вона буде міняти постільну білизну і готувати)
Мама моя каже, що це в нього пройде скоро, бо я теж до років 6 розповідала все підряд, а потім стала фільтрувати, те що кажу.
Советчица Года
• 19 ноября 2024
Ответ дляСадоводница
Бабушка ничего на это не сказала? У нас бабушка негативно настроена на это
Садоводница• 19 ноября 2024
Ответ дляСоветчица Года
Бабуся це моя мама. Вона мені розповіла і каже, що я такою ж була, потім підросла і зрозуміла, що розповідати все підряд не можна.
А чому негативно?
Советчица Года
• 19 ноября 2024
Ответ дляСадоводница
А чому негативно?
Мне бабушка наговорила всякого, что это проблемы психические. Спасибо, что поделились 🙏
Садоводница• 19 ноября 2024
Ответ дляСоветчица Года
Почитайте Світлану Ройз це дитячий психолог. В неї є багато книг про розвиток дітей, цікаво і доступно пише.
Дайте подумать• 19 ноября 2024
Ответ дляМій не такий
Блин, у меня такая же. Рассказала проходящим мимо людям, что папа упал в бассейне, ударился и умер. Просто, для поддержания беседы.
Ещё с балкона орала детям - я сейчас выйду играть, мама пописает и мы прийдем.
Дайте подумать• 19 ноября 2024
Ответ длягодовасик
И моя. Била своего зайца по попе и говорила, что наказывает его, как мама. Ещё какие-то дикие истории рассказывала, как я запирала её в подвале, которого у нас нет.
Поэтому, если что, то в Германию на пособие, нам нельзя. Её у меня заберут за жестокое отношение