МаксХмара• 19 ноября 2024
200 грн / тиждень - не вижити.
Сьогодні зрозуміла, що за 200 грн / тиждень просто не вижити одній людині .
В кармані було 50 грн , обійшла 4 магазини щоб купити вівсянку , не було по такій ціні . Можливо потрібно було йти в атб, але він далеко , без транспорта не добратись .
Не шукаю я шари , але ціни і вправду зросли .
Чарочка діда• 19 ноября 2024
Странно, в соседней теме пишут, как в Украине супер все живут и в Европе нищета
Как_б_не_так• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Таки є вівсянка дешева .
Дивно що інші магазини ціни такі високі ставлять ..
Бо цих ТМ - Розумний вибір; Своя лінія; №1; Повна Чаша’; Делюкс - дешеві продукти, походження незрозуміле.
Баба на горошині• 19 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Есть оклад 7500 + 2100 премия грязными 9600,отнять налоги то чистыми 7600 плюс минус,у меня ещё долг за коммуналку высчитывают то и того меньше весовщик на АМКР,Кривой Рог
У меня подруга санитарка в Феофании Киев ,получает около 6000 ,было раньше около 8000,сейчас поснимали кучу всего.Зато работы как для санитарки аврал.
Первоклашка Я• 19 ноября 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Ну я фрилансером работаю на дому и вы можете обучиться и тоже так работать )
Что делать надо?
Сладкий лимончик• 19 ноября 2024
Купила в атб за 25 вівсянку не їстівна тхне якоюсь хімією. Але за ті самі гроші в екомаркеті норм. Тому купіть по грошах їжу якщо вже так склалося. Ще в екомаркеті є розвісні крупи
Всюди влазю• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
У мене є гроші , просто зранку вийшла тільки з 50 грн , телефон забула .
Зазвичай на ціни не дивлюсь , а тут в шоці , що за 50 грн я ні яйця не можу купини ні навіть вівсянку
На три яйця і пакет вівсянки точно вистачить
Всюди влазю• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Колись давно - так .
з 3 людей - це 600 грн / тиждень. Було таке , колись в декреті
Коли? 20 років назад?
Xвостокрутелка• 19 ноября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
потрібно було купити перловку. Вона теж корисна і дешевша
я пшеничну січку по 12 грн купляю періодично, люблю дуже просто із маслом, живу не на 200 грн на тиждень
Пирожкиня• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
А чому яйця ви купити не змогли? У вас одне коштує більше 50 грн?
Пирожкиня• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Картопля теж не дешева , по 38 грн / кг . Я купила на 100 грн - єрунду , поки почистила , пюре на один день сімʼї
Йдіть на ринок, трохи торгуйтеся. Люди, які економлять дуже так і роблять. У нас картопля в магазині під домом по 30, в Сільпо від 38.
Така бойова Я• 19 ноября 2024
Щоб не писали, але ціни дійсно підскочили.
10 яєць і пачка масла 82% = 200 грн.
Я відчула за останні тижні якийсь різкий стрибок цін.
10 яєць і пачка масла 82% = 200 грн.
Крайня невістка• 19 ноября 2024
Одному можно выжить. 800 г крупы ’артек’ в районе 40 грн. Этого ххватит сварить три раза по 1,5 литровой кастрюле каши.
Пара четвертинок куриных в Сельпо - 35-40 гривен. Срезаете позвонок с ’тазовой’ костью, снимаете шкуру и варите бульон для супа, пару литров. Оставшееся бедро отделяете от кости. Кость в бульон добавить. Мясо порезать небольшими кусочками, обжарить, доьавить зажарку из лука и моркови и протушить с подливой. Модно разделить на 4-5 раз для одного.
Купить муку 1-2 кг, испечь хлеб или коржики на сковородке.
Когда надо выжить, то не перебирают едой.
Khmelnichanka• 19 ноября 2024
Ответ дляКрайня невістка
В мене одразу асоціація з голодними 90-тими (((((
Жерица ночи• 20 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
ну харе брехати. телефон забула, 50 грн в кармані. ви або сміття викидати ходила, або за буханкою хліба. так і пишіть
бо між ’на ціни не димлюся’ і ’50 грн в кармані’ дуже велика прірва
Тішуся неперетішуся• 20 ноября 2024
Ответ дляБаба на горошині
А сколько ей лет, что она не может найти другую работу? Как можно в Киеве работать на 6 тысяч. Это только её выбор.
Баба на горошині• 20 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Natalia505• 13 декабря 2024
Ответ дляМаксХмара
Я вам дам соток 10 городу посадите собі картоплі? Буде дешевше.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 08 января 2025
Ответ дляМаксХмара
Це тільки в атб чи великий супермаркет йти де можна взяти трішки того трішки того і на касі самообслуговування розрахуватися щоб не стидно було)))