МаксХмара• 19 ноября 2024

200 грн / тиждень - не вижити.

Сьогодні зрозуміла, що за 200 грн / тиждень просто не вижити одній людині .

В кармані було 50 грн , обійшла 4 магазини щоб купити вівсянку , не було по такій ціні . Можливо потрібно було йти в атб, але він далеко , без транспорта не добратись .
Не шукаю я шари , але ціни і вправду зросли .
Простоваля• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Я не їм таке (
купіть кукурудзяну крупу - вона смачніше і поживніше за вівсянку
автор МаксХмара • 19 ноября 2024
Ответ дляБутерброд и я
А скумбрии по 8 нет в морозилке? Присмотритесь!
Я не люблю скумбрію
Виправлялочка• 19 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
Я в селі голодних не бачила. Хіба що алкоголічки.
Але в кого роботи нема, то всі їдуть на заробітки в місто, на одній городині не проживеш, тільки отопити взимку хату купа грошей потрібна.
автор МаксХмара • 19 ноября 2024
Ответ дляПростоваля
Як раз вчора готувала кукурудзяну . Але вона мені теж не смакує . Можу їсти тільки банош (з бринзою або з якоюсь підливкою, інакше у мене рвотний рефлекс )
Советчица Года• 19 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
Ще раз повторюсь. То люди там живуть. А ви пропонуєте людині переїхати. У акоголічок лопата і насіння свої, вони д не з міста переїхали. В ситуації автора їхати в село - безум. Чи що їй зараз восінь робити в тому селі? На кабанів сусідських полювати? Дрова ви їй дасте?
Виправлялочка• 19 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
Куди логістику? Живе в селі, купує в селі і там же її їсть.
А дрова за що купує, шампунь, ковдру, каструлю?
Простоваля• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
банан можна додати, ягоди морожені, сир потерти
Виправлялочка• 19 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
Я живу в Львівській в нас немає забитих сіл з голодними людьми. І так по всій Україні якщо люди працюють, а не бухають
Так ті люди ж не приїхали з міста голі й босі, як на Порадниці пропонують, кидайте все і їдьте у село. Вони живуть там з діда прадіда,в них обійстя облаштоване, в них паї є, щоб живність годувати. А приїхати без нічого, то значно швидше з голоду помреш, сподіваючись на врожай, у містах хоч якась робота є.
ЯкаКраля• 19 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
А в містах що бачать діти, якщо на продукти 200 гривень в тиждень ?
Ви про якісь забиті села пишите і алкоголіків батьків
Так там тоже социально неблагополучные родители или алкоголики
Советчица Года• 19 ноября 2024
Ответ дляВиправлялочка
Та не кажіть. Ніби ніколи села не бачили)
Виправлялочка• 19 ноября 2024
Ответ дляМамина корзиночка
А разве сейчас есть такие зарплаты?
Є звісно. Ставка бюджетника з першого по 13 розряд менша за мінімалку, наприклад вихователь дитсадка це 11-12 розряд, 13 розряд це провідний спеціаліст або керівник відділу, з вищою освітою. Перший розряд ставка 3 тис грн, 13 розряд- 7258. Якщо з надбавками виходить менше мінімалки, то до неї доплатять. Зарплати бюджетникам вже більше трьох років не піднімали і на 25 рік заморозили.
ЯкаКраля• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Млинці з Галі балуваної , знайшла в морозилці .
Але хотіла вівсянку, тому що я після операції , хотілось чогось легенького
Операцию когда делали?
ЯкаКраля• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Я оплачую картою і не вдумуюсь в цифри . До оплати чи 300, чи 1300 , я не звертала уваги . Мені здається що частіше було 500-600 грн , але я не впевнена .
До того ж вдома рідко їмо , часто доставка або десь в кафе / ресторані .
Мне кажется Вы уже перегнули планку в своеи троллизме
Почему после операции не заказали доставку,а пошли в магазин без телефона и с 50 грн?
Тролль 😈
Майданщица• 19 ноября 2024
Ответ дляВиправлялочка
Квартиру продали і купили все в селі. Для чого пай? Городу 10 соток а ж забагато
Майданщица• 19 ноября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Так але тут люди з міста завжди плачуть про ціни і відсутність їжі. В селі якщо працюєш їсти точно маєш
Не вмієш в місті головою заробити, роби руками в селі
Майданщица• 19 ноября 2024
Ответ дляСоветчица Года
Ну побачимо через рік, до доброго не йде.
Ума Палата• 19 ноября 2024
Ответ дляЧу Ча
Перловка і є пшенична каша
Мені здається, що ні. Перловка - це не пшениця.
Ума Палата• 19 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
В село їдьте. Хоч з голоду не помрете
А там хтось безкоштовно віддає продукти?
Майданщица• 19 ноября 2024
Ответ дляУма Палата
Там, працювати потрібно щоб мати що їсти
Не може і місті заробити головою то нехай в селі заробить руками
Ума Палата• 19 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
На вулиці жить, чи як? З чого працювати? Де візьме насіння, щоб посадити? Ще і пів року чекати треба до тої посадки, а потім, поки виросте. Я в 17 років втекла з села, мені скоро 50, а спина до сих пір болить, від тої клятої безкінечної роботи.
Майданщица• 19 ноября 2024
Ответ дляУма Палата
То нехай сидять тихенько і мовчать
І виживають на 200 гривень в тиждень
Це тільки початок
Первоклашка Я• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Я не їм таке (
Доведеться їсти)
Белоснежко• 19 ноября 2024
оно и раньше выжить на 200 грн было сложно.
Ну как вариант - купите кило филе или чего-нить подешевле, и варите супчики. Пачка овсянки, кило лука, морковка - в 200 грн вложитесь пока. Можно без картошки. Овсянка там хорошо разваривается и суп загустеет, поэтому можно воды побольше добаваить. Чисто на таком супчике протянете неделю. Но это временная мера, конечно. Раньше можно было яиц купить или гречки, сейчас яйца уже дорого.
ГейСюда• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
У мене є гроші , просто зранку вийшла тільки з 50 грн , телефон забула .
Зазвичай на ціни не дивлюсь , а тут в шоці , що за 50 грн я ні яйця не можу купини ні навіть вівсянку
можете
вівсянку за 19
плюс цибулинку
плюс 1 яблуко
плюс 3 яйця поштучно
Первоклашка Я• 19 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
Хоч купить дешево поїсти
Живу в селе,езжу покупать картошку по 35-38грн в соседнее пгт. Яйца здесь 75 грн. Хлеб 30-35грн- и только до обеда есть. В сёлах дороже чем в городе. Я когда в город езжу по делам,скупляюсь в АТБ или Апельмоне продуктами. И тащу торбы в село.
Первоклашка Я• 19 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Кучеряво живёте)))
Первоклашка Я• 19 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
А якщо ні головою,ні руками не получається? Що робити?
ГейСюда• 19 ноября 2024
Ответ дляБутерброд и я
Гооооооооолаааааааааааддддддд
это очень смешно по вашему?
пенсионеры ввживают на 2000, точнее умирают от голода(
Майданщица• 19 ноября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Картопля по 10 гривень в вересні була, яйця домашні, хліб з борошна на заквасці. Молоко, сир, масло, вершки ціна прийнятна. Птиця дешево. Не розумію як можна жити в селі і їсти з АТБ.
Майданщица• 19 ноября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Вмирати з голоду.