Сижу_и_плачу• Изменено 29 ноября 2024

Вчера в Колинс купила 3 свитера, вышло меньше 2000 грн

К сравнению на прошлой неделе купила свитер белый, ноу нем, плотной вязки, овер сайз за 1600 грн в обычном магазине. И тут зашла в магаз, там скидки от любой цены 20-25%. В среднем цены 1000, самый дорогой красный с паетками 1300 был, тоже плотный теплый.
Взяла из +- ангоры за 900 грн, гольф 700 грн бордо, серый 1000 грн. Заплатила за все 1950 грн.
Довольная и покупочек много) Может кому полезно будет.
Lady luck21• 29 ноября 2024
первый классный
НичеНипанимаю• 29 ноября 2024
А третій де?
автор Сижу_и_плачу • 29 ноября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
А третій де?
не нашла на сайте в моем цвете
Обычный гольфик, но смотрится прикольно, цвет классный и не в облипку сильно и фигуру подчеркивает
Невловимий Джо• 29 ноября 2024
вчера купила 7 штук в секонде, на 890 грн)
3@йk@• 29 ноября 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Там тоже скидки на ЧП ?
Привіт з ботойбіччя• 29 ноября 2024
Шось таке
BLUE_SKY• 29 ноября 2024
а какой состав? не помню в колинсе натуральных тканей
а 2000 за 3 акриловых свитера это дохрена
дожену і ощасливлю• 29 ноября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
не нашла на сайте в моем цвете
Покажіть фото в натурі, а не картинки з сайту. Будь ласка.
автор Сижу_и_плачу • 29 ноября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
можливо пізніше, поки немає можливості
автор Сижу_и_плачу • 29 ноября 2024
Ответ дляBLUE_SKY
ну понятно, что они не 100% натуральные
мне на 1-2 сезона будет ок)
если брать свитер натуральный то там 200-300 евро будет 1
Дон Пэдро• 29 ноября 2024
А після футболок з колінза, які всі після прання перекрутились нічого там не купую
Все возможно• 29 ноября 2024
Не нравится ассортимент колинс
Танцепесенная• 29 ноября 2024
Куди це носити?
Не пью, не курю• 29 ноября 2024
Из какой ангоры. Они все полиестер
АяВсёЗнаю• 29 ноября 2024
Це не ангора
Глаза_в_3_карата• 29 ноября 2024
Ответ дляBLUE_SKY
Ну то і що, що акрилу чи поліестеру багато, зате вони м´якенькі, легкі в догляді і гарно виглядають. Ви ж не будете їх роками носити.
А зараз українські виробники дрожчі набагато, чим наприклад італійський светр з процентіами 20- 25 альпаки чи шерсті, чи мохеру.
Не пью, не курю• 29 ноября 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Лучше купить 1 но натуральный, терпеть не могу полиестровые свитера, все бьется током.
Глаза_в_3_карата• 29 ноября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Из какой ангоры. Они все полиестер
У нас ангорою називають оті тоненькі світерки з меланжу, я так зрозуміла 😆
BLUE_SKY• 29 ноября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
ну понятно, что они не 100% натуральные
мне на 1-2 сезона будет ок)
я не покупаб ненатуральные
они в темноте светятся и волосы от них электризуются
BLUE_SKY• 29 ноября 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
штучні светри виглядають дуже дешево
Закуйовджена життям• 29 ноября 2024
Була в магазині -Боже, яка фігня ці светри, ай в дитинстві з Троещини. Буде поганий там склад.
Ціна 1000-1300 -це дешево!!! НІ!!!
За 1500 в зарі купила два - з нормальним скрадом тканини (хоч і в Зарі буває захливий склад - треба дивитись)
а в колінз - Анкріл + поліестер. А ще, оце - 4% шерсті - вже б не позорились!!!
ЕлькиПальки• 29 ноября 2024
Ну в колінз я б і одного не купувала..
автор Сижу_и_плачу • 29 ноября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ціна 1000-1300 -це дешево!!! НІ!!!
може бути)
подивлюсь
бо раніше купувала тільки джинси і футболки, кофту чоловіку, 2 сезони спокійно відносив. може буду прати руками, щоб краще збереглись
кнопкодав• 29 ноября 2024
Автор так и пишите 90% полиестр , остальное шерсть
Глаза_в_3_карата• 29 ноября 2024
Ответ дляBLUE_SKY
штучні светри виглядають дуже дешево
Дивлячісь які.
автор Сижу_и_плачу • 29 ноября 2024
Просто не знаю, як альтернативу де брати гарні,якісні речі і не по 5000-7000 грн за светр
Закуйовджена життям• 29 ноября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
шукати та склад дивитись.
автор Сижу_и_плачу • 29 ноября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
шукати та склад дивитись.
на це все треба неймовірна кількість часу.
вчора виділила буквально 3-4 години, пройшлась у всі свої, манго, колінс, терранова і виснажена була неймовірно
бо по інтернету не завжди попадаю на щось нормальне
заварний look• 29 ноября 2024
Ответ дляДон Пэдро
Я точно так само лоханулася з футболками. І пара джинсів протерлася за місяців 5. Тепер в їх сторону навіть не дивлюся
Глаза_в_3_карата• 29 ноября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Из какой ангоры. Они все полиестер
Поліестери теж бувають різними. Хоч тей же турецький буде в рази краще. Це засвідчують і продавці, які вже собаку з´їли на цьому.
На натуральності теж економлять. Хоч тонкі , хоч стандартний сумний фасон або під якесь бабусине машинне плетіння . Як правило , сОлідного кольору.
А дійсно високоякісні натуральні дуже дорогі.
Тим паче, наприклад, Лора Піано після випуску лінійки утилізує свій високоякисний кашемір. Хіба де в стокових магазинах по блату можна ще дістати.
Тому, пропоную сильно не паритись, аби носився і подобався.