Вкаблучках• 18 ноября 2024
Якщо ви жили з батьками
Ви віддавали ті гроші, що заробили, в сімейний бюджет? Яку частку?
Я поздно вийшла заміж і до 29 років жила з батьками. Моя юність прийшлася на ті "прекрасні" 90-ті, жили дуже не багато. Мама з 42 років не працювала, в неї був з юності високий тиск, тому в 90-ті втративши спокійну роботу в інституті, залишилася вдома. Тато був викладачем і ще жила з нами бабуся. Я подробляла з інституту і після, навіть коли вже офіційно працювала.
І я пам´ятаю, що більшу частину грошей я віддавала в бюджет сім´ї. Не те, щоб в мене вимагали, але і ніхто не відмовлявся )
Я дуже-дуже економно щось собі покупала. Тобто купити щось - це вже була подія. Так, мені шили і в´язали речі, але все одно, я дуже скромно була одягнена. Знову ж таки, претензій до батьків в мене немає, часи були тяжкі.
А як у вас було в ті часи?
Мао_Мяо• 18 ноября 2024
Мне сейчас 47, до 25 лет жила с родителями, с 17 лет работала
Деньги не отдавала родителям, той з\п всегда копейки были, родители кормили, мне подкидывали деньги, я собирала и тратила на шмотки)
Бойова• 18 ноября 2024
Был период в моей жизни, когда я жила с родителями. Я похоронила первого мужа и родители правдами и неправдами убелили меня с дочерью переехать ненадолго к ним. Мы жили у них где-то год. Родители не брали категорически деньги с меня. Я покупала продукты полностью, хотя мама покупала тоже, еще бытовую химию и всякое по мелочи. А в юности я почти не жила с ними, сначала общага и универ, а потом замуж вышла
Щось не спиться• 18 ноября 2024
Не жила с родителями с 16 лет
Но считаю правильным работающим взрослым детям вкладываться в семейный бюджет
Никому деньги с неба не падают и бесплатно ничего не дают
Соня-сонятко• 18 ноября 2024
Живу с мамой, покупаю продукты или что нужно . Деньги в общий бюджет не ложу
Слава Українi• 18 ноября 2024
Ответ дляСоня-сонятко
а коммуналку кто платит?
хутряна володарка• 18 ноября 2024
До 23х жила с родителями. Деньги не отдавала, покупала продукты и технику в дом.
вентиляторная• 18 ноября 2024
Ответ дляЩось не спиться
Не жила с родителями с 16 лет
Полностью поддерживаю
Лукава Кішка• 18 ноября 2024
На коммуналку и еду скидывалась, нас 4ро было, сумма делилась на 4х и я отдавала свою часть. Но я закончила универ в 21, сразу начала работать, а через год вышла замуж) так что не очень долго скидывалась)
бифидобактерияЖоржик• 18 ноября 2024
Я не жила, але всі подруги, які жили після отримання освіти, віддавали все, що лишалося після купівлі одягу та косметики, але все вкрай скромно. бо харчувалися всі разом, комуналка, побутова хімія і т.д. А мої батьки взагалі все, а потім просили їм купити якийсь одяг, так разом йшли і купували.
Одна_на_всей_планете• 18 ноября 2024
По-разному
Когда со своим родителями жила до 23, платила коммуналку всю и еду покупала.
Когда позже жили с родителями мужа ничего не платили (их инициатива)
СМСница• 18 ноября 2024
Я в 16 поїхала вчитися,додому вже не повернулася,живу в іншому місті.Діти живуть зі мною,20 і 22,вчаться-працюють,я навіть і не дуже цікавлюся яка зарплата.Працюють і добре,за все плачу я,поки вистачає.
Жена миллионера• 18 ноября 2024
Работала, жила с родными. Что сказать- раздевали полностью. Потом стала утаивать часть денег, но очень сильно все расслабились и теперь платить комуналку на всех, покупать продукты одевать, лечить стало моей обязанность как и ремонт и техника (ты же тоже тут живёшь!) Мне комната в 8 метров обходилась таким образом долларов 500-800 в месяц.
Душка-свекрушка)))• 18 ноября 2024
До 23 жила з батьками (бабусею, мама окремо), спала в залі на дивані. З 18 років не брала гроші: одяг, заклади, подорожі за власний кошт + збирала на квартиру і таки купила в 23 роки з 0. Якби віддавала гроші батькам, ніколи б не купила, ну або довелося б жити з ними ще років 5-10 Я рахувала, що моє ’утримання’ разом з комунальними послугами і продуктами суто на мене обходилося в 150$/місяць, і це з урахуванням навчання (не було бюджетних місць на мою спеціальність, мама платила ажно 25$ на місяць за мій університет). Знаю, мене тут заклюють, але я не вважаю це космічною сумою. Подругам, котрі так само жили з батьками і, до речі, не працювали, виділяли більше грошей на кармане витрати. Та навіть тим, хто жив у гуртожитку, батьки давали більше. Тому вибачте, не вважаю себе ні за що винною, мені з житлом не допоміг ніхто, у мене не було іншого виходу
Жена миллионера• 18 ноября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я вас не осуждаю, моя история выше. Жалею я-то как дурочка пошла работать на последних курсах и у меня все выйиганивали и длилось это довольно долго. Так бы лучше жила и гораздо свободнее. Напоследок ещё и квартиру отремонтировали полностью (ой, дура)
Чумачечая_• 18 ноября 2024
В 19 вышла замуж, муж младше меня на год ) Сразу начали снимать квартиру и жить только на свои, при этому учились оба. В 22 мои купили первую машину, в 24 родился первый ребёнок, в 25 купили первую трёхкомнатную квартиру в Киеве. Но всю жизнь работаем и много. Пошла работать в 17, сразу после школы, но я училась на заочном. Муж учился на стационаре и подрабатывал.
А поговорить?• 18 ноября 2024
Жила с родителями до 28 лет..С института начала подработать уже,курса со второго. Это были мои личные деньги,тк тех карманных не хватало на шмотки и погулять. Позже работала,покупала еду,какую то технику,мелкую мебель,но прямо регулярно не вкладывалась в семейный бюджет. Но тогда уже полностью себя обеспечивала. Сейчас с мужем не зависим от родителей,но мама считает что я ей должна...что я ничего не сделала итп,хотя первые 2 года войны родители жили полностью за счёт моего мужа
Душка-свекрушка)))• 18 ноября 2024
Ответ дляЖена миллионера
Мені відгукнулася ваша історія, бо була у схожій ситуації. Я працювала з 3 курсу, але стабільно високий дохід почала отримувати після випуску (влаштувалася буквально на наступний день після випускного). Під час навчання могла отримати 1000$, а могла 150$, що на той момент приблизно дорівнювало 3000 грн. І уявіть моє здивування, коли з моїх 3000 мені пропонують сплатити 2500 за комунальні послуги. Не навпіл, а прям повністю. Я декілька місяців платила, потім зрозуміла, що маю задачу донести, що працювати за комуналку не вважаю адекватним. Якось порозумілися
Шкідлива молекула• 18 ноября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Где и в каком году коммуналка была 2500???
Душка-свекрушка)))• 18 ноября 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Сума з опаленням, Київ
Шкідлива молекула• 18 ноября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Сума з опаленням, Київ
В каком году
Астоновитесь!• 18 ноября 2024
Живуть на шиї батьків, знаю таких, ні на комунальні, ні на харчі не дають, а на кухню за борщем і котлетами регулярно приходять.😒
Молчалка• 14 декабря 2024
Ответ дляШкідлива молекула
в 2014-15 на 3к кв в Харькове, у меня зп 3200была в офисе