Швидкоруч• 19 ноября 2024

Канцерофобія. Ужасна. Так це я з л/в

Не кидайте тапками.
Я вже старалась аналізувати свій стан, і знаєте колись я дуже хвилювалась за чоловіка, коли був камінь в сечовому і знайшли еритроцити в сечі, я думала то рак нирки, потім в нього багато родимок я вмовила їх перевірити один раз, все ок. Але постійно дивилась на ті родимки і навіть на людей в громадських місцях, як бачила родимку, то прям кидалось це в очі.
Тепер з тими лімфовузлами, то вже триває два роки. До доньки не пристаю, в неї наче все ок, в неї їх не видно, + вона холодна ( підліток) відразу крик тому там я обережна.
В сина тих лв на шиї багато ( там де видно їх, вони мають по 10 мм, вони вже в нього десь 6-8 років, раз збільшились і не прийшли в норму, з іншої сторони є по розміру такі самі, є чуть менші і один 12 мм, вони від коли не знаю, може тоже з дитинства, але 1,5-2 роки точно є). Вони не більшають, хіба коли хворіє, то деякі з них чуть стають більші, потім зменшуються.
Але колись лікар старша такасказала їх контролювати, і з того часу я їх постійно хочу потрогати чи не збільшились і завжди про них думаю.
Аналізи в нормі, скарг немає, УЗД нормальне, була в педіатрів трьох всі кажуть вони нормальні, гематолог також сказала все ок, імунолог сказала якщо б я прийшла з іншим питанням то вона б навіть не сказала мені що з ними щось не так, бо вони нормальні і нічого контролювати не треба. Але після слів тої старої педіатра вже все - процес тривоги запущений, і вже два роки не попускає.
УЗД робила кучу разів, два з них ходила до лікарів УЗД які працюють в дитячій лікарні спеціалізованій і неодноразово проводять УЗД дітям хворим на страшні хвороби , тобто мають око вже набите. Всі лв по УЗД нормальної форми та структури.
Але колись прочитавши що збільшення лв є основною ознакою раку і не можу взяти себе в руки.
Син йде до школи а я думаю про ті лв, чи вони не більшають, і один день вони мені здаються нормальні, такі як завжди, на інший наче більші, потім знов такі як завжди. І я постійно за них тривожусь, постійно.
Як вилікувати цю канцерофобію, я п´ю антидепресанти 10 місяць, я наче спокійна, в грудях не давить, але про ті лв я не можу перестати думати.
Син ходить на плавання, і чекаючи його в холі, бачу дітей, в декого є також що коли голову повертати в бік, то видно лв. Тобто то не таке рідкісне явище.
Але як перестати шукати в дітей страшні діагнози. Коли болить щось то я йду до лікаря з таким напруженням, бо по симптомах там вже точно він.
Канцерофобія страшна.
Завжди здається що якщо не буду пробувати ті лв, то вони не дай Боже збільшаться і я це пропущу і втрачу час.
Навіть колись на просто вірусне реагувала нормально, а зараз трусить мене, не сплю, заїдаю , бо здається що то ж не просто вірусне , бо ж ті лв.

Я не знаю як вилікувати канцерофобію, просто сеанси з психотерапевтом мені не допомагають, я не стаю менше про них думати, в мене не зникає бажання їх потрогати.
Капитанша• 19 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Після чоловікових родимок , ще було що боялась діабету, прям готувала все з низьким глікемічний індексом, дивилась чи діти не п´ють більше води наніч, чи не просинаються в туалет
А что родинки это симптом диабета ?
sky-labs• 19 ноября 2024
Ответ дляНаездница
почему вы не удалите родинки? нет родинок = нет проблем. Зачем себя так накручивать и нервничать? Перерождаются только плоские несимметричные, выпуклые - это просто папилломки обычные, совершенно не несут угрозы
А вирус и его сверхактивность, который эти родинки провоцирует куда-то денется после удаления?
автор Швидкоруч • 19 ноября 2024
Ответ дляСмурфик
EMDR добре працює з фобіями
Що це?
автор Швидкоруч • 19 ноября 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Вы делали иммунограмму при посещении иммунолога?
Так, все ок там
Мerida• 19 ноября 2024
Если с лу какие-то проблемы, каждодеевными разминаниями вы запустите ещё большие проблемы.
Вы настоятельно отказываетесь от психиатрической помощи, почему?
Раз одела не бу• 19 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
У чоловіка більше 200 шт, всі удаляти?
Ті, які лікар скаже видалити
автор Швидкоруч • 19 ноября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Ті, які лікар скаже видалити
Так лікар не радила ніодну видаляти, вона їх перевірила і сказала що всі ок
Раз одела не бу• 19 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
То заспокойтеся і реально вам допоможе психіатр. Дарма ви не чуєте порад. Не психотерапевт, а психіатр!
Аноним с кешбеком• 19 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Я п‘ю більше води наніч, встаю вночі в туалет.
По татовій лінії діабет і в нього і в його батьків і тітки.
Більше року я здавала розгорнутий цукор, і було ок.
А що, пити більше води - це признак діабету?
автор Швидкоруч • 19 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
На вечір так
Міс Всесвіт• 19 ноября 2024
Поубивайте их всех, чтоб ничем не заболели. И сама потом убейтесь.

Троллятина галимая.
Аноним с кешбеком• 19 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
На вечір так
В гуглі такої інформації немає..
Бесконечность-не предел• 19 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Автор, співчуваю вашому стану. Похоже що потрібно лікуватись. Я сама дещо схожа на вас
Автору нафиг не сдалось лечение. Ей его уже года полтора советуют.
Бесконечность-не предел• 19 ноября 2024
Ответ дляКучМала
Не треба авторові співчувати.
Вона насолоджується своїм станом.
Там треба поспівчувати доньці і чоловіку.
Ну, про сина взагалі мовчу. Там, скоріше за все, вже запущені найважчі та найтяжчі психотравми і комплекси, які тільки можуть бути в хлопця, якого цілодобово лапає мати.
автор Швидкоруч • 19 ноября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Я не можу так просто перестати, в мене в голові завжди аби не більшали ті лв, а щоб не більшали я маю їх пальпувати , щоб то контролювати. Без цього я не можу .
До війни такого такого не було, я зовсім не дивилась на них і навіть не знала де вони є, хіба ті два що виднілись на шиї з глибокого дитинства. Але я не трогала нічого, а зараз просто капець, калька разів вдень.
Бесконечность-не предел• 19 ноября 2024
Ответ дляМerida
Потому что она наслаждается. Она получает удовольствие от тысячи тем, от своих мечт о том что таки рак найдут и она будет всем говорить ’а я ж говорила! А я ж чувствовала!’.

Зачем ей лечиться?
Бесконечность-не предел• 19 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
В гуглі такої інформації немає..
Автору пофиг.
Бесконечность-не предел• 19 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Почему вы не следуете моему совету каждый раз когда хочется лапать сына - бежать и лапать мужу яйца?
Это ж реально вас вылечит .
рукиЖимолости• 19 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Ну так вы сами понимаете ,что это не нормально. Что вас останавливает от похода к психиатру?
Кстати вы писали ,что сын летом был на отдыхе на заграницей ,как вы пережили это время без ежедневной пальпации?
КучМала• 19 ноября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт

Троллятина галимая.
Я тоже первые пять тем надеялась, что автор тролль. Но потом она выкладывала фото с детским торсом и вроде бы какие-то заключения после анализов. Так что, к сожалению, скорее всего, эта женщина реально живёт такую жизнь. И ее семья вместе с ней.
Ей реально плохо от того, что ее сын здоров. Ей не хочется в это верить.
Миззери• 19 ноября 2024
У меня была такая мания с лимфоузлами тоже , до войны
Я вас понимаю
Мне пощупать хотелось постоянно у себя (увеличены были ) у дочки (тоже увеличены) у мужа (у него норм но что б сравнить насколько разница и тд )
Спасу мир• 19 ноября 2024
Я не знаю як вилікувати канцерофобію, просто сеанси з психотерапевтом мені не допомагають, я не стаю менше про них думати, в мене не зникає бажання їх потрогати.-не запрещайте себе об этом думать и трогать,фантазируйте,и это вскоре вам надоест.
автор Швидкоруч • 19 ноября 2024
Ответ длярукиЖимолости
То донька була.
автор Швидкоруч • 19 ноября 2024
Ответ дляМиззери
Я вас понимаю
І як ви з цього вийшли? У мене це вже два роки, я не бачу кінця цій історії?
В мене лише в сина можу нащупати, і постійно хочу їх пощувати.
КучМала• 19 ноября 2024
Ответ дляБесконечность-не предел

Зачем ей лечиться?
Вот! Люди не понимают и сочувствуют переживательной мамочке, потому что мы все хотим, чтобы детки были здоровы.
А автор, на самом деле, не хочет, чтобы ее сын был здоров. Поэтому-то, автор и больна.
И чем больше тут вместе с ней будут ахать и охать, тем глубже автор будет себя с сыном закапывать.
Меня удивляет в этой ситуации муж. Как вообще он до сих пор находится рядом и почему до сих пор не сдал свою благоверную на Фрунзе, 103.
Луноходик_Ик• 19 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Крім шийних лімфовузлів, є ще в паху лімфовузли. Ви там щупаєте? Що як пропустите, ви ж не можете знати якого органу рак може бути.
На місці чоловіка я б заборонили це робити категорично, ви скалічили дітей(.
Миззери• 19 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
После ковида ? Вас тут заплюют но это по очка ковида может быть, не лимфоузлы а нервозное состояние с паническими атаками
Я когда-то изучала эту ситуацию куча людей особенно кто легко переболел ковидом имели депрессии, па, всякие нервозные состояния
У меня еще мать умерла от рака -наложились

Мне война сильно вылечила фобии , поняла что умереть можно а любой момент собственно
Ну и много знакомых реально вылечились от рака , и выглядело это не очень страшно (ну в моих фантазиях рак то вообще ад , а многие из моих перенесли это легче чем я думала )
Ну вот осознание что лечится реально
Умереть модно от чего угодно и портить жизнь страхами глупо ну и мысли материальны , нельзя негатив притягивать

Но ваше состояние понимаю , комменты злые , зря
Луноходик_Ик• 19 ноября 2024
Ответ дляМиззери

Ну вот осознание что лечится реально

Ви тим більше повинні розуміти, що не потрібно ці фобії підтримувати і розвивати, це вже давно занадто затянулося. Автору потрібно самій лікуватися, а не весь час шукати рак в дітей.
автор Швидкоруч • 19 ноября 2024
Ответ дляМиззери

Ну вот осознание что лечится реально

Казав психіатр що то може були пост ковід. Але бляха таблетки не допомагають, я сина травмую, я розумію, тому і п´ю таблетки, але зупинитись не можу
Миззери• 19 ноября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я сама через это прошла просто , я не считаю что у меня с головой отклонение и нужен психиатр
От ковида разные побочки , у меня такая , эти лимфоузлы реально стали навязчивой идеей
Когда не знаешь причину