Швидкоруч• 19 ноября 2024
Канцерофобія. Ужасна. Так це я з л/в
Не кидайте тапками.
Я вже старалась аналізувати свій стан, і знаєте колись я дуже хвилювалась за чоловіка, коли був камінь в сечовому і знайшли еритроцити в сечі, я думала то рак нирки, потім в нього багато родимок я вмовила їх перевірити один раз, все ок. Але постійно дивилась на ті родимки і навіть на людей в громадських місцях, як бачила родимку, то прям кидалось це в очі.
Тепер з тими лімфовузлами, то вже триває два роки. До доньки не пристаю, в неї наче все ок, в неї їх не видно, + вона холодна ( підліток) відразу крик тому там я обережна.
В сина тих лв на шиї багато ( там де видно їх, вони мають по 10 мм, вони вже в нього десь 6-8 років, раз збільшились і не прийшли в норму, з іншої сторони є по розміру такі самі, є чуть менші і один 12 мм, вони від коли не знаю, може тоже з дитинства, але 1,5-2 роки точно є). Вони не більшають, хіба коли хворіє, то деякі з них чуть стають більші, потім зменшуються.
Але колись лікар старша такасказала їх контролювати, і з того часу я їх постійно хочу потрогати чи не збільшились і завжди про них думаю.
Аналізи в нормі, скарг немає, УЗД нормальне, була в педіатрів трьох всі кажуть вони нормальні, гематолог також сказала все ок, імунолог сказала якщо б я прийшла з іншим питанням то вона б навіть не сказала мені що з ними щось не так, бо вони нормальні і нічого контролювати не треба. Але після слів тої старої педіатра вже все - процес тривоги запущений, і вже два роки не попускає.
УЗД робила кучу разів, два з них ходила до лікарів УЗД які працюють в дитячій лікарні спеціалізованій і неодноразово проводять УЗД дітям хворим на страшні хвороби , тобто мають око вже набите. Всі лв по УЗД нормальної форми та структури.
Але колись прочитавши що збільшення лв є основною ознакою раку і не можу взяти себе в руки.
Син йде до школи а я думаю про ті лв, чи вони не більшають, і один день вони мені здаються нормальні, такі як завжди, на інший наче більші, потім знов такі як завжди. І я постійно за них тривожусь, постійно.
Як вилікувати цю канцерофобію, я п´ю антидепресанти 10 місяць, я наче спокійна, в грудях не давить, але про ті лв я не можу перестати думати.
Син ходить на плавання, і чекаючи його в холі, бачу дітей, в декого є також що коли голову повертати в бік, то видно лв. Тобто то не таке рідкісне явище.
Але як перестати шукати в дітей страшні діагнози. Коли болить щось то я йду до лікаря з таким напруженням, бо по симптомах там вже точно він.
Канцерофобія страшна.
Завжди здається що якщо не буду пробувати ті лв, то вони не дай Боже збільшаться і я це пропущу і втрачу час.
Навіть колись на просто вірусне реагувала нормально, а зараз трусить мене, не сплю, заїдаю , бо здається що то ж не просто вірусне , бо ж ті лв.
Я не знаю як вилікувати канцерофобію, просто сеанси з психотерапевтом мені не допомагають, я не стаю менше про них думати, в мене не зникає бажання їх потрогати.
Канцерофобія страшна.
рукиЖимолости• 19 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
То донька була.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3587630
А, вы все вместе отдыхали .
Мне как то чаще ваши темы про нейтропению попадаются ,чем про лимфоузлы .
А, вы все вместе отдыхали .
Луноходик_Ик• 19 ноября 2024
Ответ дляМиззери
Я сама через это прошла просто , я не считаю что у меня с головой отклонение и нужен психиатр
От ковида разные побочки , у меня такая , эти лимфоузлы реально стали навязчивой идеей
Когда не знаешь причину
Ви теж дітям іх щупали по декілька разів на день? І весь час до лікарів ходили?
Ответ дляШвидкоруч
Казав психіатр що то може були пост ковід. Але бляха таблетки не допомагають, я сина травмую, я розумію, тому і п´ю таблетки, але зупинитись не можу
Ну знаете мне помогает мысль -ну , ок , это случилось и что дальше ?
Ну значит буду лечить , делать химию , куплю парик , если случится
Бесконечность-не предел• 19 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
І як ви з цього вийшли? У мене це вже два роки, я не бачу кінця цій історії?
В мене лише в сина можу нащупати, і постійно хочу їх пощувати.
Почему вы игнорируете все реальные советы?
Вы два года издеваетесь над сыном, а могли б все прекратить ещё когда я первый раз вам посоветовала как.
За что вы так сына ненавидите?
Швидкоруч
• 19 ноября 2024
Ответ дляМиззери
Когда не знаешь причину
Так я через них не сплю нормально вже два роки, ´я зїдаю себе поганими думками і сина. Це просто. Я не просто пустила на самотік це, я приймаю таблетки, але ефекту щодо лімфовузлів немає. Я як про них думала і трогала їх так і є далі.
Бесконечность-не предел• 19 ноября 2024
Ответ дляКучМала
Вот! Люди не понимают и сочувствуют переживательной мамочке, потому что мы все хотим, чтобы детки были здоровы.
А автор, на самом деле, не хочет, чтобы ее сын был здоров. Поэтому-то, автор и больна.
И чем больше тут вместе с ней будут ахать и охать, тем глубже автор будет себя с сыном закапывать.
Меня удивляет в этой ситуации муж. Как вообще он до сих пор находится рядом и почему до сих пор не сдал свою благоверную на Фрунзе, 103.
Она писала, что делает это только днём когда муж на работе, а при нем боится и сдерживается.
Швидкоруч
• 19 ноября 2024
Ответ длярукиЖимолости
А, вы все вместе отдыхали .
Донька в табір їздила, сина ще брали, бо то з 12 років.
Ответ дляШвидкоруч
Ну два года уже , значит особенность такая организма
У моей дочки сколько я помню шейные большие
Вот перед войной у меня этот невроз был а уже три года прошло они все еще увеличены
У меня под мышкой один увеличен лет 12
интайм_не_предлагать• 19 ноября 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Какие симптомы?
Я не буду писати
Не потрібно у себе вишукувати. Але з такими симптомами люди б звернулись принаймні до сімейного
Луноходик_Ик• 19 ноября 2024
Ответ дляМиззери
Да, дочке , ходила конечно несколько раз
Они же увеличены были сильно (да и сейчас тоже( типа вы б не щупали и по врачам не водили бы?
Якщо б лікарі сказали що все норм, так як і сказали автору, то ні, не ходила б. Ще є гугл , де багато інфи і розписано що є нормою. Мені було б досить думки лікаря і інформаціі, яку сама знайшла.
Я ще розумію, піти раз в півроку на обстеження щоб перевірити. Але! Не декілька разів на день щупати, автор сама це писала вранці-вдень-ввечері вона щупає ці лімфовузли(
Швидкоруч
• 19 ноября 2024
Ответ дляМиззери
У меня под мышкой один увеличен лет 12
Деякі лв в нього збільшені вже 6-8 років, кажуть лікарі що з іншої сторони скоріш за все також так давно, просто вони не помітні а колись я не трогала. Просто два роки тому вони різко в один день стали мене турбувати, я почала про них думати і почала пробувати їх, і виявилось що з іншої сторони шиї ´ також лв, просто чуть глибше і їх не помітно, бо з одної сторони є такі два малі що їх видно коли шию повертає. От і знаю що одні вже давно є, інші просто помітила два роки тому. Коли з´явились не знаю.
Але маю на увазі що два роки вони мене турбують дуже сильно, я постійно про них думаю, в раніше навіть не звертала уваги і не знала де вони знаходяться.
Швидкоруч
• 19 ноября 2024
Ответ дляМиззери
У меня под мышкой один увеличен лет 12
Я б тоже хотіла дуже дуже подолати цей стан. Раніше я бачила що з однієї сторони шиї видніється, але мене це не хвилювало. Я б дуже хотіла це вернути назад. Мене з ними переклинило прям в один день і все і стало турбувати.
Луноходик_Ик• 19 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Ви не про дітей піклуєтеся/думаєте, а про себе - щоб вам було комфортно, робити що хочете тільки ви, це ще егоїстично. Травмуєте дитину - це розумієте, Але не дай Бог себе травмувати і не пощупати ці лімфовузли, бо не заснете бідна.(
Швидкоруч
• 19 ноября 2024
Ответ дляМиззери
У меня под мышкой один увеличен лет 12
Лікарі кажуть, що скоріш за все вони такі й залишаться, вони не зменшаться, їх просто під пальцями відчутно. А я не можу заспокоїтись.після УЗД чи консультації лікаря я заспокоююсь на певний час і далі.
Ответ дляШвидкоруч
Я не можу так просто перестати, в мене в голові завжди аби не більшали ті лв, а щоб не більшали я маю їх пальпувати , щоб то контролювати. Без цього я не можу .
До війни такого такого не було, я зовсім не дивилась на них і навіть не знала де вони є, хіба ті два що виднілись на шиї з глибокого дитинства. Але я не трогала нічого, а зараз просто капець, калька разів вдень.
Покажите результат иммунограммы, можно в лс
Ответ дляШвидкоруч
Так проявляется нейровоспаление и загрузка тяжелыми металлами.
Лечение от этого есть, но точно не у психиатра
Швидкоруч
• 19 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
Не покажу, бо у вас діагноз або глисти або віруси. І ви без мед освіти, але всіх тут лікуєте
Ответ дляЛуноходик_Ик
Гугл пишет что это первый симптом рака
Врачи … ошибаются , в платной клинике куда я пришла проверить дочь у нее лтмфоузел не заметили на узи! Он размером с перепелиное яйцо
Заставили переделать узи , жалобу написала
У меня историй как врачи ошибались с диагнозом больше чем когда они были правы
Но если долго увеличены и ничего не происходит то думаю все ок
Швидкоруч
• 19 ноября 2024
Ответ дляМиззери
А якого розміру вони у вашої доньки? Їх багато? Що кажуть лікарі вам і скільки їй років?
рукиЖимолости• 19 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Т.е вы все таки были у психиатра ,именно психиатра?
Значит надо меня таблетки или корректировать дозу ,раз лечение не помогает . Возможно недельку в стационаре провести.
Луноходик_Ик• 19 ноября 2024
Ответ дляМиззери
Гугл пишет что это первый симптом рака
От загуглила - причини запалення лімфовузлів. Але в тому і біда, що кожен бачить те, що хоче бачити. Онко не на першому місці.
Ответ дляШвидкоруч
У моей визуально было видно и сейчас , на шее
Огромные
Швидкоруч
• 19 ноября 2024
Ответ дляМиззери
Гугл пишет что это первый симптом рака
Так мені сказала імунолог, що то якась конституція в дитини лімфатик, де ті лв можна нащупати і при хворобах збільшуються. Потім стають на місце.
Кажуть при страшних хворобах вони швидко більшають, а якщо вже давно такі то значить все ок. Але я дуже за них переживаю
Швидкоруч
• 19 ноября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Вони не запалені
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ну в разных статьях по разному
Просто если гуглить именно симптомы рака любого то лимфоузлы считай всегда первый симптом
Но это если неожиданно увидел то да насторожился , если годами ситуация то очевидно что не рак же
Луноходик_Ик• 19 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Вони не запалені
А збільшення- це що по вашому?
Швидкоруч
• 19 ноября 2024
Ответ дляМиззери
Огромные
В мого по УЗД шийні до 10-13 мм, підщелепні до 13-15 мм в здоровому вигляді. При пальпації ті більші то як тіктак на дотик, інші менші.