Чудовий каламбур• 19 ноября 2024
Кинули б такого хлопця?
смокче сам у себе член, вже давно, але мені набридло на це дивитися, просив нікому це не розповідати, якраз думаю пригрозити якшо не припиниш то моїм подругам розповім про його цю "забаву"
Результат:
вже голосів:
19 (51.35%)
кидайте, він хворий
12 (32.43%)
і шо? це не помєха
6 (16.22%)
свій варіант
Чудовий каламбур
• 19 ноября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
так ви ж пишете, що ви не забороняєте і його таким сприймаєте. то будьте із ним. чого передумали
і що з ним таким усе життя далі жити? а діти народяться від них його самосмоктання члену як приховувати? а матері я що скажу що у мене хлопець сосе сам у себе?
Дівчина заглядєніє• 19 ноября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
ви ж самі вже відповіли на своє запитання. вас це вже не влаштовує. так вирішуйте цю проблеми, все у ваших руках
можливо коли діти з´являться, побут, догляд і т.п. відіб´є бажання це робити (як варіант)
ви самі несете відповідальність за свої вчинки. якщо вас це не влаштовує, говоріть хлопцю, не згоден щось міняти-шукайте такого, щоб за нього не було стидно ні перед ким і було комфортно у побуті. чому ви маєте страждати через незрозумілі нікому ’примхи’ вашого хлопця
Чудовий каламбур
• 19 ноября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
а якби у вас такий чоловік був - ви би від нього пішли?
Дівчина заглядєніє• 19 ноября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
чоловік чи хлопець? якщо живемо разом, але не одружені ще, я б поговорила в першу чергу із ним, спробувала б домовитись. якщо б це не допомогло, я б заміж не виходила. не вважаю це нормальним явищем. але це я, у вас може бути зовсім інша думка і вона має право на існування. ніхто не каже що ваша думка неправильна-вона просто інша
Чудовий каламбур
• 19 ноября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
я спочатку звикла, думала норм, потім пройде якось, а зараз набридло, а він ще мене вгамовує, каже ніби якщо хлопець сам у себе смокче член то це нормально! більш того він і свою сперму проковтує і це для мене жесть
Дівчина заглядєніє• 19 ноября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
нехай дасть посилання на статтю, що така розвага є нормотиповою для хлопців) вибачте мене-він дурний( і мені вас шкода, що доводиться з таким хлопцем проводити час, ділити побут(
Чудовий каламбур
• 19 ноября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
ну ось. а ще коли гуляємо то цей мій смоктун корче з себе крутого самця. навколишні не здогадуються про його ’розвагу’.
Дівчина заглядєніє• 19 ноября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
у нього явні відхилення( запам´ятайте, ви живете одне життя, ви гідні хороших, добрих, надійних відносин! не розмінюйте свій час на нервотрьопку, можливо сльози (я ж не знаю) подумайте добре, чи це вам все потрібно. щоб ви не шкодували( бо хтозна як далі будуть розвиватись події( також, завжди можна розлучитись. але навіщо одразу портити нерви, свою психіку оцим всім, що ви маєте? я впевнена, що ви варті кращого
Пульт от линолеума• 19 ноября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
і? то теж моя тема
Йоооо!
Т.е. от Вас еще ожидать очередной спамм на многострадальном форуме?
Вам 5 лет? Не можете для себя определить моральные устои? Очередную тему создали, чтобы было на кого свалить свое решение в случае какой-нибудь неудачи? Серьезно?
Особенно трогает момент, когда Вы спрашиваете про маму, которой непременно нужно поведать про эту особенность парня
Т.е. от Вас еще ожидать очередной спамм на многострадальном форуме? Вам 5 лет? Не можете для себя определить моральные устои? Очередную тему создали, чтобы было на кого свалить свое решение в случае какой-нибудь неудачи? Серьезно?