Поумничка• 19 ноября 2024
Як захистити зір, якщо багато працюю за компом?
що порадите? на що звернути увагу?
сама себе прекрасная• 19 ноября 2024
Не влияет комп на зрение, только если есть слабина генетическая.
Сама много лет по много часов без вспомогательных костылей... Все прекрасно)
Млинець Мій• 19 ноября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Каждый час 10 минут отдыха, увлажняющие капли.
А какие например?
НЛОша• 19 ноября 2024
1. Частіше вставати, робити хоча маленькі перерви на 5-10 хв.
2. Зарядка для очей щодня.
3. Монітор розмістити подалі і повище. Конкретних рекомендацій з цифрами немає, але щоб не впритул. І підберіть контрастність/яскравість, щоб менше очі втомлювалися.
2. Зарядка для очей щодня.
НЛОша• 19 ноября 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Впливає.
Не сам комп як такий, а навантаження на очі, бо сидиш оце годинами втупившись кудись, навіть моргаємо рідше.