Пекельнi Борошна• 19 ноября 2024
Скільки часу максимально чекати перевод коштів на номер IBAN?
Фрекен бок• 19 ноября 2024
А правила почитати на судьба????
До трьох днів....як і інші любі перекази
Пекельнi Борошна
• 19 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
обычно сразу
Так, але щось пішло не так, вже сутки
Пекельнi Борошна
• 19 ноября 2024
Ответ дляФрекен бок
А правила почитати на судьба????
’Гаряча лінія’ сказали добу...
Вже пройшла
Пекельнi Борошна
• 19 ноября 2024
Ответ дляСвятогорий
Сегодня переводил несколько раз. Среднее время 10-15 минут.
Вже доба
Фрекен бок• 19 ноября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
’Гаряча лінія’ сказали добу...
Вже пройшла
ЛЮБИЙ переказ до трьох діб (по правилах)....а середньому до доби....а яки правило моментально...пно вам не повезло тому чукайте три доби
Христя в тiстi• 19 ноября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Вже доба
Термін залежно від:
- переказ в середині одного банку( майже моментально)
- переказ в середині України
- переказ на рахунок в іноземному банку
- переказ в середині України
- переказ на рахунок в іноземному банку
ТигрЛьвович• 19 ноября 2024
взагалі максимум доба
але у мене була історія з міжбанком, коли Приват вкрав гроші
не зарахувалися на рахунок, хоча у квитанції все правильно було, виясняла з Приватом і банком клієнта 10 днів, не витримавши і відправивши товар. Відповідь Привата була прекрасна - кошти потрапили на рахунок фінмоніторингу, бо підозрілі кошти зі сторони клієнта Зарахувати Вам не можемо, але якщо клієнт звернеться до свого банку, щоб йому повернули кошти, повернуть йому. А мені зарахувати - ні. Працюю офіційно. Так що тепер відправляю тільки після точного зарахування.
Не знаю, повернув собі клієнт кошти чи мені, бо мене задрала тоді за 2 тижні ця ситуація. Ціна питання була 250 грн, але Приват тоді тупо вкрав гроші