Щас ухожу• 19 ноября 2024

Помилка в Державному акті на землю.

Як виправити і чи потрібно платити за це гроші ?
Я тут Живу• 19 ноября 2024
Залежить від характеру помилки та що за акт? Акт на право власності?
Мусик Пусик• 19 ноября 2024
ой, автор. Смотря какая ошибка. У нас была ошибка, которую через суд исправляли
Мати тріля• 19 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
помилка є помилка і від виду акта не залежить
Мати тріля• 19 ноября 2024
автор, що саме в документі не так?
автор Щас ухожу • 19 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Так , на право власності.
Я тут Живу• 19 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Так , на право власності.
Вам потрібно до держ реєстратора - до кінця року потрібно внести право в реєстр речових прав. Яка помилка в акті?,
Крошка Енот• 20 ноября 2024
Мы платили деньги. Сейчас есть специальные организации, которые именно этим и занимаются. 4000грн, ошибка в кадастровом номере.
автор Щас ухожу • 20 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Дякую за відповідь. Зі слів мами є дві помилки : 1- в експлікації, 2-написано цільовим призначенням, а потрібно цільове призначення. А чому потрібно до кінця року це зробити ?
автор Щас ухожу • 20 ноября 2024
Ответ дляКрошка Енот
Дякую
автор Щас ухожу • 20 ноября 2024
Ответ дляМати тріля
автор, що саме в документі не так?
Є дві помилки : 1- в експлікації, 2-написано цільовим призначенням, а потрібно цільове призначення.
Мати тріля• 20 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу
ні, такі можна не міняти. Щодо експлікації, то звідки ви знаєте що там повинно бути, вона може мінятися в межах призначення. Щодо цільового, то просто опечатка, правової помилки не несе. Витяг з реєстру у вас є? Подивіться що в ньому. І ви ж в курсі, що Держ актів вже не видають?
Я тут Живу• 20 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Тому що у вас є акт на право власності. І ви маєте скористатись цим правом чи ні. Якщо не внесете у реєстр право власності, землі перейдуть до комунальних. Перепрошую - термін продовжили до 2028 року. https://jurliga.ligazakon.net/news/231814_do-2028-...
автор Щас ухожу • 20 ноября 2024
Ответ дляМати тріля
Дякую !!! Це ,ще старий акт ,який виданий до 2013 року.
автор Щас ухожу • 20 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Дякую, зрозуміла. Це мамина власність, яка перейшла по спадку, а зараз вона хоче переписати на мене.
Мати тріля• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
у автор є держ акт на право власності на земельну ділянку, до чого тут паї, ви взагалі розумієте різницю? ніхто нікуди не перейде, земля в приватній власності і є чинний документ
Мати тріля• 20 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу
нормальний у вас документ, нічого не треба міняти, якщо мама хоче, то хай на вас оформляє і все, у вас вже буде все по-новому
Я тут Живу• 20 ноября 2024
Ответ дляМати тріля
А пай - це не земельна ділянка?)))
Мати тріля• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
А пай - це не земельна ділянка?)))
ні звичайно
Я тут Живу• 20 ноября 2024
Ответ дляМати тріля
ні звичайно
А що це по-вашому?)
автор Щас ухожу • 20 ноября 2024
Ответ дляМати тріля
Дякую. Їй і нотаріус , і в прозорому офісі сказали, якщо не вона то тоді мені прийдеться цим займатися. Звичайно за такі послуги беруть гроші.
автор Щас ухожу • 20 ноября 2024
Ответ дляМати тріля
Це дійсно йде мова про паї.
Мати тріля• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
А що це по-вашому?)
не по-моєму, а по Земельному кодексу
Мати тріля• 20 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Це дійсно йде мова про паї.
ні, не плутайте з паєм, у вас Державний акт на земельну ділянку, більш за все для ведення товарного с/г виробництва. Документом, що посвідчує право власності на земельну частку пай є Сертифікат. Земельна частка (пай) і земельна ділянка це різні речі.
Я тут Живу• 20 ноября 2024
Ответ дляМати тріля
Я вас розчарую) у мене є пай, який я успадкувала, в реєстрі речових прав написано - земельна ділянка 2.06 га)
Сподіваюсь, ви не працюєте з землею, я б не хотіла потрапити до такого фахівця…
Мати тріля• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
я вас розчарую, у вас є земельна ділянка
автор Щас ухожу • 20 ноября 2024
Ответ дляМати тріля
Якщо чесно то я той документ в очі не бачила, це все зі слів мами. Але мова йде про паї.
Мати тріля• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
якщо ви далекі від земельного права, то не давайте недолугих консультацій
Я тут Живу• 20 ноября 2024
Ответ дляМати тріля
А ви тим паче….
Мати тріля• 20 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Пай то так ваша мама по-народному називає.
Я тут Живу• 20 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Сходіть до держреєстратора, вона все пояснить. Бо тут наслухаєтесь порад від розумників, які кажуть, що земля-це не земля)))