Почала відвідувати практичні заняття в автошколі на механіці, Вінол на Кибальчича . Розумію, що з даним викладачем мені дуже некомфортно, в нього різкі висказування і жарти в мою сторону з приводу навиків водіння. Враховуючи те що я до того ні разу не була за кермом. Чи можна змінити викладача, якщо частину практичних занять вже відходила?
Засомневаю• 19 ноября 2024
Конечно можно. Вы за это деньги платите. Подойдите к тому, кто делал распределение и скажите.
Леди_в_ночи• 20 ноября 2024
Про це варто дізнатись в автошколі. В моїй можна було, там взагалі хоч кожне заняття до іншого йди. Потрібно було тільки щоб особисту справу передавали викладачі один одному