Бабульція• 19 ноября 2024
Розтяжки у підлітка дівчинки
Доньці 11 років,пішли розтяжки на спині ,глибокі і великі.Не худла,не набирала вагу,росте повільно.З чим це може бути зв´язано,до кого звертатись і які аналізи в такому випадку здають?
Якщо у когось схожа ситуація,чим їх мазати?
У мене за всі 40 років небуло розтяжок, взагалі не розумію звідки вони взялися..
Рубаю олівлє• 19 ноября 2024
Плохая эластичность кожи. У меня тоже есть, но не на спине. Ничего уже не сделаете. Можно маселко от велада купить, увлажнять кожу. Со временем побелеют, не будет видно.
Бабульція
• 19 ноября 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Сходите к эндокринологу
Були,аналізи здавали,все в межах норми.
Треба ще перездать і сходить до іншого.
Бабульція
• 19 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
Что сдавали?
Ттг ,т3,т4,і ще якісь 2 не пам´ятаю,весною здавали
Сусідка зверху• 19 ноября 2024
Ответ дляБабульція
Не то сдаёте. Идите к другому
Краля-Галя• 19 ноября 2024
Ответ дляСусідка зверху
Не то сдаёте. Идите к другому
А подскажите, пожалуйста, какие надо?
Баррикадница• 19 ноября 2024
Білі чи червоні розтяжки?
Вам не на щитовидку, а в сторону наднирників та гінекологічних подивитися б
Бабульція
• 19 ноября 2024
Ответ дляСусідка зверху
Не то сдаёте. Идите к другому
Що потрібно?
Забрызжу ядом• 19 ноября 2024
Ответ дляСусідка зверху
Не то сдаёте. Идите к другому
А що ж треба?
40каградусная• 19 ноября 2024
дисплазия соединительной ткани. это у вас только одно проявление ее, а есть еще куча,если копнете...
Мамзелькіна• 19 ноября 2024
У моей так же были, ничего не сделать (
Со временем стали белыми и почти незаметными , захочет,потом уберет косметически…
Бабульція
• 19 ноября 2024
Ответ дляБаррикадница
Білі чи червоні розтяжки?
Червоні.
Гінекологія УЗД робили, нормально,так як є вже КД.
А нирки перевіримо.
Баррикадница• 19 ноября 2024
Ответ дляБабульція
Червоні.
А нирки перевіримо.
Не нирки а наднирники. І гінекологічні не узд а гормони.
Бабульція
• 19 ноября 2024
Ответ дляБаррикадница
Дякую
В моєї також, на спині сильно і на грудях. У племінниці на сідницях і бедрах. Взагалі треба здавати кортизол, щоб виключити Кушинга (хоча для Кушинга в першу чергу характерні вертикальні стриї на животі). Але ендокринологи кажуть, що краще 10 дітей зі стриями дарма перевірити, ніж пропустити один Кушинг
Козачка• 19 ноября 2024
Ответ для40каградусная
Які?
От я в 13 років порвалась всюдио груди, спина, стегна і під колінами. Все в розтяжках
В 30 років виносила і народила сама і легко без розривів все прекрасно і жодної додаткової розтяжки
То що таке та ваша дисплазія
Баррикадница• 19 ноября 2024
Ответ дляБабульція
Дякую
У мене коли були червоні розтяжки то був сильний гормоназбій, але в області наднирників та гінекологічних на фоні високого кортизолу
Ответ дляКозачка
Які?
То що таке та ваша дисплазія
Дисплазія сполучної тканини має купу інших варіантів прояву. Стриї лише один з них. Це хвороба, пов´язана з неправильним синтезом колагену. Це і суглоби, і очі, і судини. Але найстрашніше - ймовірні проблеми з серцем.
Також стриї часто є симптомом синдрома Марфана. Це також проблема сполучної тканини. Це високі люди з видовженими кінцівками, з гіпермобільністю суглобів і тд. Небезпечний тим, що є ймовірність розшарування аорти в дорослому віці. Просто такі синдроми не явні, симптоматика часто дуже різноманітна. На них треба перевірятись прицільно.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 19 ноября 2024
Ответ дляО_Юми
А що будуть робити, якщо не пропустять.
За свою теж переживаю.
Напевне, треба сходити(
Хоча ми за кордоном, то не так просто.
У мене зріст 172, у неї - 164 у 14 років.
Зайвої ваги трохи є і розтяжки на животі (((
За свою теж переживаю.
Напевне, треба сходити(
Хоча ми за кордоном, то не так просто.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 19 ноября 2024
Ответ дляБаррикадница
Як Ви кортизол приводили у норму?
Бабульція
• 19 ноября 2024
Ответ дляБаррикадница
У вас було лікування гормонами?
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А що будуть робити, якщо не пропустять.
За свою теж переживаю.
Напевне, треба сходити(
Хоча ми за кордоном, то не так просто.
За свою теж переживаю.
Напевне, треба сходити(
Хоча ми за кордоном, то не так просто.
От на животі розтяжки це точно до ендокринолога. Я не хочу вас лякати чи щось таке. Але виключити Кушинга треба. Зайва вага як розподілена? При Кушингу ще характерними симптомами є зайва вага, що скупчуються в верхній частині тіла (плечі, груди, живіт) при цьому кінцівки можуть лишатись худими. Кругле обличчя
Бриджит_Фрикандо• 19 ноября 2024
Ответ дляКозачка
Які?
То що таке та ваша дисплазія
Ви поняття зеленого не маєте яка це хвороба, розтяжки то верх айзберга .
Ви просто молода, після 40 все може посипатись за місяць, просто то бомба повільної дії
Бабульція
• 19 ноября 2024
Ответ дляО_Юми
Моя взагалі худенька,без зайвої ваги.