котопёс• 20 ноября 2024

чоловік відсторонився

з середини жовтня чоловік відсторонився - живе як сусід, розмовляє, навіть шуткує, сексу нема (вже місяць це нонсенс). Питала - може засумував, може болить щось, криза віку і т.д. - каже все ок. працює з дому, майже не виходить, спорт трохи є - гантелі тягає, не пьє. на розмову дуже не йде, на питання чому нема сексу - каже що я не виявляю ініціативи (це не так). Питання - як менфі діяти далі? просто чекати і подивится що буде далі?
Мудробаба• 20 ноября 2024
подергайте его ночью за писюнчик
НетЕщеНаверное• 20 ноября 2024
А як ви проявляєте ініціативу?
автор котопёс • 20 ноября 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
А як ви проявляєте ініціативу?
по різному)) і вдень і вночі, я потім зрозуміла що він чи ображений чи шо, каже шо ні. але, коли дитини нема вдома уходить спати в іншу кімнату
Путающаяся• 20 ноября 2024
Ответ длякотопёс
Ого! Вы то точно чувствуете почему так происходит.
Голубец• 20 ноября 2024
Может у вас любовник, а он узнал
автор котопёс • 20 ноября 2024
Ответ дляГолубец
Может у вас любовник, а он узнал
якби ж то
ЯНаПэПэ• 20 ноября 2024
Мабуть то тільки у вас нема, а в нього є
автор котопёс • 20 ноября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
коли? ну може віртуально
Запароленое одеяло• 20 ноября 2024
Ну я б сказала, що треба нафіг забити на чоловіка. Записатися в спортзал, до крутого перукаря, накупити нового гарного одягу. Яскраво фарбуватися. Ходити ввечері в ресторан з подружками, в театр. От реально стати виглядати в 3 рази краще. Багато бути не дома і сміятися. І нічого не вияснити. Хай він голову ламає, чи не лось він і чи не кине його дружина через 5 днів. Дуже прочищає мозок. Чим більше ви пристаєте- тим менше бажання вас і сексу з Вами. Вас багато, ви набридли
автор котопёс • 20 ноября 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
дякую, так і запланую
Элька-Карамелька• 20 ноября 2024
Сколько ему и вам лет? Как вообще часто раньше был интим? Депрессия у него есть? Аппетит? Ожирение?
автор котопёс • 20 ноября 2024
43 та 46, раніше 1-2 на тиждень, нема ожиріння, їсть ок, чи є депресія - хз
На циголках• 20 ноября 2024
А зачем он вам?
автор котопёс • 21 ноября 2024
Ответ дляНа циголках
А зачем он вам?
думаєте викинути як річ, яка вийшла із ладу?
На циголках• 21 ноября 2024
Ответ длякотопёс
Так,якщо розмови з ним не допомогли!