Даже на работу сегодня не вышли
Allka- skakalka• 20 ноября 2024
Ответ дляКарина250
Так тушки не заряжены
Найдут как ,запустят шахедов.
Ответ дляSantaMonika
Моя сусідка здає свою квартиру послу, не США, Бельгіі через своє агенство Вона ж сама в тій квартирі і робить генеральне раз в тиждень - так заробляє. То, до війни, посол жив з сімʼєю, тепер сам і то, дуже мало часу в Києві
Іноді квартира взагалі чиста, поганяє пил за годину, і все
Ну зрозуміло
Дітей посли сімʼї не дуже бажають тут тримати, є якась загроза завжди,,наввть нічна шахедна. адже і тисячі києвлянок вивезли своїх теж з цих же причин.
Павлодарская• 20 ноября 2024
Ответ дляНіка Найз
Язык женщине в старину заменял смартфон!
Ну а расстояния ? Мне с Харьковом тоже связь надо держать
Я в Киеве
alenka3108• 20 ноября 2024
Ответ дляMarino4ka1
Яка катаїна, такі і свята…
Десь дні вдячності, а у в них гніву.
Цікаво, коли введуть день гівна ?
Десь дні вдячності, а у в них гніву.
Цікаво, коли введуть день гівна ?
Так це ж у них сьогодні, вони просто букви плутають)
Павлодарская• 20 ноября 2024
Ответ длячаревна
Посмотрела, что у нас по ближайшим датам, 23.11 день голодомора, от кацапов можно ждать, что угодно
И 23-24 ЛГБТ-фестиваль
Не помню привязки к датам
Специально наблюдала
Ну может раз какой и совпало
Специально наблюдала
Ну может раз какой и совпало
Павлодарская• 20 ноября 2024
Ответ дляНіка Найз
Считаю что надо быть готовой всегда к худшему! Дай Боже что -бы не случилось, но коньяк, йод, дозиметр всегда должны быть готовы!
Детям тоже ? 😂 дозиметр
Anchik1878• 20 ноября 2024
Ответ дляНіка Найз
Спиваются те кто не знает норму! А у меня с расходом все ок!
Спиваються ті хто щоденно випиває незалежно від норми, а жіночій алкоголізм погано лікується. Так, що тримайте себе у тверезих руках
SantaMonika• 20 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Ну зрозуміло
Як на мене, ті шахеди ще гірше від ракет зараз, вони вже майже цілодобово
Ответ дляНіка Найз
Видно не одна я боюсь ТЯО! Торганы тоже боятся!
ні! то ви щось не то про ціну пишете!
бо і рік і два роки назад, вже, Терра-П не коштувало такої суми в 600грн!
мені для лабораторних дозиметр потрібний. за 600грн я б його собі купила, але вже років і 10 назад він коштував більше 3 тисяч
Ответ дляRenesmeе 16
Завжди коли попереджали ніколи нічого не було, все найбільш жахливе ставалося без попереджень. Тому сенс накручувати себе, стежимо за сповіщеннями про тривогу і вирішуємо проблеми по мірі надходження
Але з війною вони були праві, тільки з датою трошки помилилися. Хоч би їх прогноз був попереджувальної дії.
Памʼятаю, як 16-го обіцяли вторгнення, всі потім сміялися ( я не виключення, бо не думали, що в 21 столітті, в розвинену мирну країну, бомби полетять).
Павлодарская• 20 ноября 2024
Ответ дляНіка Найз
Маска то фигня во время ТЯО, а вот йод, и ИПП -2 это минимум шо надо!
После 40 и йод не нужен
Ответ дляir.zhuck
ні! то ви щось не то про ціну пишете!
Можно б/у взять кроме того они наверное разные есть!
Ответ дляRenesmeе 16
про війну попереджали і говорили конкретно на 23 лютого!
через те, що були попередження, то і перенесли на 24 лютого...
Ответ дляMALINA_M
Це було попередження розвідки Сша
А не допис посольства
Плету з бісеру• 20 ноября 2024
Ответ дляir.zhuck
хм. терра-П і 600грн. пробачте, там декілька тисяч ціна.
даже не несколько, а 9500 - 15000 грн