Сірничок• 20 ноября 2024

Як ви себе почуваєте ?

Не памʼятаю коли я спала добре вночі.
Сьогодні у вухах шумить , я як в космосі .
Крутиться голова.
А як ви?
Чи може погуглити магнітні бурі?
Царевна в уггах• 20 ноября 2024
Прибухнула. Настроение резко улучшилось
бювет_в_обед• 20 ноября 2024
Прекрасно. Сплю в ночі міцно
автор Сірничок • 20 ноября 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Прибухнула. Настроение резко улучшилось
Оу клас
Пити не годна (
Здоровʼя не те
So_so• 20 ноября 2024
Нормально. Сижу в кафе пью кофе, на улице дождь, аромат кофе заполняет всё вокруг, наслаждаюсь.
Gvenna• 20 ноября 2024
Ответ дляСірничок
Оу клас
Пити не годна (
Здоровʼя не те
Я іноді кардіофіт прибухую. Настойка на спирту. Коли дуже хвилююсь і треба себе присадити. Але він понижує тиск, гіпотонікам важливо не перестаратись)
автор Сірничок • 20 ноября 2024
Понижує на скільки ?
Я і апарата немаю
Свій віддала батькам
Gvenna• 20 ноября 2024
Не знаю. У мене в нормі 110, я собі один ковпачок настойки розвожу в півсклянки води. Або так і запиваю. Більше нє.
KristinkaCute• 20 ноября 2024
Тоже самое.... Голова кружится, внутри трусит всю... Но я списываю это всё на погоду у нас... Сильный ветер + потепление. Мне обычно всегда на такое очень плохо...
Не заздріть тьоті• 20 ноября 2024
Я добре. Прокинулась, зробила гімнастику, попила каву
Зараз вдома, працюю віддалено
Чоловік у відрядженні, лінь щось робити
Відморожена• 20 ноября 2024
В мене теж стан запаморочення. Але сьогодні вітряно. У вітряну погоду в мене головні болі. Як знала рано лягла, вчтигла поспати до збивання шахедів. Потім тільки заснула в 6 ранку такий вибух. Так і не поняла, ніде не писали. Але схоже на ракету було. В дворі у машин сигналізація включилась
90x60x90• 20 ноября 2024
Спасибо, хорошо.
Маю натхнення• 20 ноября 2024
Не виспана, але через шахеди які збивали не далеко, потім під ранок вій сирен швидкої, давненько не чула їх, потім буквально одразу ТЕЦ почала скидати пар, відчуття що взлітаєм ... Коротше сон такий собі. Магнітні бурі взагалі не відчуваю ніколи.
Найщасливіша• 20 ноября 2024
Вчера было плохо ,был сильный ветер и ливень
мадам Везувий• 20 ноября 2024
Ответ длябювет_в_обед
Прекрасно. Сплю в ночі міцно
Клас, як я задаю таким людям які добре сплять, а тут всю ніч ніби і спиш а ніби і ні. Це у вас все життя так чи ви щось для цього робите?
бювет_в_обед• 20 ноября 2024
Ответ длямадам Везувий
Життя в спокійній області
мадам Везувий• 20 ноября 2024
Ответ длябювет_в_обед
Життя в спокійній області
Зрозуміло, дякую!
Просто звязда• 20 ноября 2024
Жахливо
Ненавиджу вітер
Голова тріщить
+ щойно почалися місячні
Вже випила в прямому сенсі жменю ліків-нічого не допомагає
ГЛЮкоза• 20 ноября 2024
Спать хочу. Поздно ложусь спать каждый день,дурная привычка. Вчера легла в 2, поэтому хочется спать. Но я не работаю,сейчас лягу на пару часиков. И так каждый день.