Цвірінь• 20 ноября 2024

Де поїсти в селі Поляна?

Доброго дня скажіть будьласка де можна смачно поїсти в селі Поляна? Щоб бограч був. Жарена рибка. та цікаві страви. Чи там нема такого? Їдемо перший раз. Дякую за відповідь. І чи далеко від села бювети з водичкою щоб попити та набрати з собою. Будемо часний сектор. Дякую хто відгукнеться
энциклопУдия• 20 ноября 2024
Закарпатська, Львівська, Чернівецька, Хмельницька і можливо Рівненська область, де є таке село
Ло Шарик• 20 ноября 2024
Кафе Панорама в центрі біля ринку. Тричі були в Поляні, всі ресторани обходили, там найсмачніше.
Аннуитет• 20 ноября 2024
Колиба за Фантазією
Стервочка• 20 ноября 2024
Ответ дляЛо Шарик
Плюсую до Панорама дуже смачно, порції великі, і ціни не високі. Дерун з білими грибами, банош, бограч човленд - нямка
Лагшмивара• 20 ноября 2024
Ми відпочивали у Фантазії, кухня дуже смачна, бювет в готеді. До місцевого бювету хвилин 10 було від нас, де будете Ви не знаю.
З рестоанів сподобався свій і ’Колиба над Потоком’.