Леді Душка• 20 ноября 2024
Как вы отреагируете ?
Как вы отреагируете на то, если ваша дочь 18 + лет придёт и скажет вам я беременна, или сын 18+ лет придёт и скажет что его девушка 18+ лет беременна от него ?
Моська-слон• 20 ноября 2024
Чужій дитині - аборт і сину по шапці, своїй дочці буду допомагати.
Витворунка• 20 ноября 2024
Нормально, если дочь беременна нормального, ну и если сын, то должен обеспечить хотя бы минимум. Я сама забеременела в 18, в 19 родила, но это запланировано было, не по залету
Леді Душка
• 20 ноября 2024
Ответ дляМоська-слон
Тобто ви будете настояти на тому, щоб дівчина сина зробила аборт ?
Блондинка в Законе• 20 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Ага 40 лет корзиночка пришел с мамой решать что делать ))))
Так это ж всё категория 18+.
Стигла полуниця• 20 ноября 2024
Скажу що це має бути їх рішення, але варто добре подумати. А я підтримаю будь-яке і допоможу в міру можливостей.
Леді Душка
• 20 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Так это ж всё категория 18+.
Ну я думаю в 40 лет уже с этим вопросом к родителям не подходят
Ну шо не так?• 20 ноября 2024
Ответ дляЛеді Душка
типова свекруха)
Моська-слон• 20 ноября 2024
Ответ дляЛеді Душка
Не наполягала б, але грошима б допомогла. От така я злюка.
Ответ дляБлондинка в Законе
Так это ж всё категория 18+.
Та я да же не удивляюсь ))) был такой сынуля у маминой знакомой , она его ходила встречать с работы вечером ( у того дочка взрослая и жена) , что бы хулиганы не побили, и очень удивлялась при этом , что мама вышла встретить меня 18 летнюю в час ночи )))
Ну шо не так?• 20 ноября 2024
я буду в шоці
але тут напевно не батьки мають вирішувати, а 18річна людина, яка взяла на себе відповідальність займатись сексом не думаючи про наслідки. якщо кожен раз вирішувати проблему за когось, людина так і не навчиться нести відповідальність
Чавонадо• 20 ноября 2024
Не зрадію, точно. Але то вже не моя справа буде. Навчилися дітей робити, навчаться і батьками бути.
Сегодня не целуюсь• 20 ноября 2024
Мені було 20 коли я завагітніла, а потім пішла від чоловіка будучи вагітною, бо він виявився гімном повним. Безмежно вдячна батькам що підтримали і морально і матеріально коли це було необхідно
Ну шо не так?• 20 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
+
раз трапилось значить так і мало бути. хай несуть відповідальність і проходять свій урок життєвий
Дай подивлюся• 20 ноября 2024
Ответ дляЛеді Душка
Ну так чужу дитину не жалко
Чавонадо• 20 ноября 2024
Ответ дляНу шо не так?
+
Звичайно, не без того, щоб допомагати. Але то вже буде точнісінько тільки їхнє життя.
Околовита• 20 ноября 2024
23 года подходит под ваши 18+?
Сын в 23 года сказал, что я стану бабушкой, отреагировала нормально, внучке уже 11 месяцев, вчера вечером невестка позвонила и сказала, что малышка сама пошла, мы с мужем их поздравили с этим событием. Внучка очень похожа на меня))
Леннон_Жив!• 20 ноября 2024
Если нужны деньги - дам. Но на этом все, ничего решать не буду. Но для себя считаю, что в таком случае два пути - аборт или жениться и растить ребенка.
Сына женится заставлять не буду, но ответственность за ребенка , да должен нести, учится и работать , помогать моральна и материально.
Была бы дочка, то помогла бы чем смогла , заставлять выходить замуж это дичь, помогал бы папаша , то же хорошо , ну а нет , то сами бы справились .
Королева ганделику• 20 ноября 2024
Предпочту помочь вырастить ребенка. Если решение будет другое - тоже поддержу как смогу. Это жизнь моего ребенка и его решения, моё дело - помощь и поддержка.
Ну шо не так?• 20 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
маю таку саму думку 🤝
допомагати - так, але не впрягатися так, наче це ще одна моя дитина.
але от реально, якщо повнолітня людина, приймає рішення займатися сексом, має розуміти наслідки у вигляді вагітності, і обтяжуючі наслідки загалом в житті, бо народження дитини в такому віці дуже сильно міняє усі плани (навчання, робота, карʼєра і тп).
можна допомогти закінчити навчання, наприклад, або дати старт у вигляді окремого житла. але категорично проти постійного утримання. якщо хлопець продовжує рівно сидіти на дупі очікуючи шо батьки його чи дівчини постійно будуть закривати всі питання - то так буде все життя.
Добродійка• 20 ноября 2024
Ответ дляМоська-слон
А якщо тато чужої дитини дасть вашому ’по шапці’?
Леді Душка
• 20 ноября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Ну так чужу дитину не жалко
Ну взагалі-то як-не-як вона буде настояти на тому щоб вбили її внука чи внучку
Ну шо не так?• 20 ноября 2024
Ответ дляЛеді Душка
зазвичай у таких думка що діти сина це не її онуки)
Цідило правди• 20 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
Типа от его ’шапки’ беременность рассосется