Леді Душка• 20 ноября 2024

Как вы отреагируете ?

Как вы отреагируете на то, если ваша дочь 18 + лет придёт и скажет вам я беременна, или сын 18+ лет придёт и скажет что его девушка 18+ лет беременна от него ?
Моська-слон• 20 ноября 2024
Чужій дитині - аборт і сину по шапці, своїй дочці буду допомагати.
13чудоСВЕТА• 20 ноября 2024
буду виходити з того що дитина вже є, узнаю які в них плани і т.д.
Блондинка в Законе• 20 ноября 2024
18+ это сколько? 20? 30? 40?
So_so• 20 ноября 2024
Конструктивно. Спрошу как дочь видит развитие событий и помогу.
Аль де Барановна• 20 ноября 2024
Аборт да и какие проблемы
Витворунка• 20 ноября 2024
Нормально, если дочь беременна нормального, ну и если сын, то должен обеспечить хотя бы минимум. Я сама забеременела в 18, в 19 родила, но это запланировано было, не по залету
ЛЮБА• 20 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
18+ это сколько? 20? 30? 40?
Ага 40 лет корзиночка пришел с мамой решать что делать ))))
автор Леді Душка • 20 ноября 2024
Ответ дляМоська-слон
Тобто ви будете настояти на тому, щоб дівчина сина зробила аборт ?
Блондинка в Законе• 20 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Так это ж всё категория 18+.
Стигла полуниця• 20 ноября 2024
Скажу що це має бути їх рішення, але варто добре подумати. А я підтримаю будь-яке і допоможу в міру можливостей.
автор Леді Душка • 20 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Так это ж всё категория 18+.
Ну я думаю в 40 лет уже с этим вопросом к родителям не подходят
Ну шо не так?• 20 ноября 2024
Ответ дляЛеді Душка
типова свекруха)
Моська-слон• 20 ноября 2024
Ответ дляЛеді Душка
Не наполягала б, але грошима б допомогла. От така я злюка.
ЛЮБА• 20 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Так это ж всё категория 18+.
Та я да же не удивляюсь ))) был такой сынуля у маминой знакомой , она его ходила встречать с работы вечером ( у того дочка взрослая и жена) , что бы хулиганы не побили, и очень удивлялась при этом , что мама вышла встретить меня 18 летнюю в час ночи )))
Ну шо не так?• 20 ноября 2024
я буду в шоці
але тут напевно не батьки мають вирішувати, а 18річна людина, яка взяла на себе відповідальність займатись сексом не думаючи про наслідки. якщо кожен раз вирішувати проблему за когось, людина так і не навчиться нести відповідальність
Чавонадо• 20 ноября 2024
Не зрадію, точно. Але то вже не моя справа буде. Навчилися дітей робити, навчаться і батьками бути.
Сегодня не целуюсь• 20 ноября 2024
Мені було 20 коли я завагітніла, а потім пішла від чоловіка будучи вагітною, бо він виявився гімном повним. Безмежно вдячна батькам що підтримали і морально і матеріально коли це було необхідно
Ну шо не так?• 20 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
+
раз трапилось значить так і мало бути. хай несуть відповідальність і проходять свій урок життєвий
Дай подивлюся• 20 ноября 2024
Ответ дляЛеді Душка
Ну так чужу дитину не жалко
Чавонадо• 20 ноября 2024
Ответ дляНу шо не так?
+
Звичайно, не без того, щоб допомагати. Але то вже буде точнісінько тільки їхнє життя.
Околовита• 20 ноября 2024
23 года подходит под ваши 18+?
Сын в 23 года сказал, что я стану бабушкой, отреагировала нормально, внучке уже 11 месяцев, вчера вечером невестка позвонила и сказала, что малышка сама пошла, мы с мужем их поздравили с этим событием. Внучка очень похожа на меня))
Леннон_Жив!• 20 ноября 2024
Если нужны деньги - дам. Но на этом все, ничего решать не буду. Но для себя считаю, что в таком случае два пути - аборт или жениться и растить ребенка.
ЛЮБА• 20 ноября 2024
Сына женится заставлять не буду, но ответственность за ребенка , да должен нести, учится и работать , помогать моральна и материально.
Была бы дочка, то помогла бы чем смогла , заставлять выходить замуж это дичь, помогал бы папаша , то же хорошо , ну а нет , то сами бы справились .
Королева ганделику• 20 ноября 2024
Предпочту помочь вырастить ребенка. Если решение будет другое - тоже поддержу как смогу. Это жизнь моего ребенка и его решения, моё дело - помощь и поддержка.
Ну шо не так?• 20 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
маю таку саму думку 🤝
допомагати - так, але не впрягатися так, наче це ще одна моя дитина.
але от реально, якщо повнолітня людина, приймає рішення займатися сексом, має розуміти наслідки у вигляді вагітності, і обтяжуючі наслідки загалом в житті, бо народження дитини в такому віці дуже сильно міняє усі плани (навчання, робота, карʼєра і тп).
можна допомогти закінчити навчання, наприклад, або дати старт у вигляді окремого житла. але категорично проти постійного утримання. якщо хлопець продовжує рівно сидіти на дупі очікуючи шо батьки його чи дівчини постійно будуть закривати всі питання - то так буде все життя.
Добродійка• 20 ноября 2024
Ответ дляМоська-слон
А якщо тато чужої дитини дасть вашому ’по шапці’?
автор Леді Душка • 20 ноября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Ну так чужу дитину не жалко
Ну взагалі-то як-не-як вона буде настояти на тому щоб вбили її внука чи внучку
Ну шо не так?• 20 ноября 2024
Ответ дляЛеді Душка
зазвичай у таких думка що діти сина це не її онуки)
ЛЮБА• 20 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
За что? Так может это она изнасиловала дИтИну )))
Цідило правди• 20 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
Типа от его ’шапки’ беременность рассосется