Летюча помилка• 20 ноября 2024
Київ. Не вмикається газ на плиті. Відключили. Хто знає чого і в кого ще так?
я Кукарача• 20 ноября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Вам легше буде від мого віку? Мені по всім сусідам пройтись? Я не лізу по квартирах сусідів і не люблю коли лізуть до мене. Питання на форумі нікого не обтяжує крім типажу ’тітонька з бухгалтерії’, якій всіх треба обгавкати.
Вибачте,але тут не обійтись без запитання до сусідів.В моіх сусідів колись зламався лічильник і перекрив ім газ.У всіх газ був,а у них не було.
Простецкая• 20 ноября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Так! Таке вперше. Подумала, що в зв´язку з можливим обстрілом могли вимкнути.
Не витягнете ви цю тему, почніть з чогось простішого)))
Большой секретик• 20 ноября 2024
Ответ дляя Кукарача
Автор,у сусідів запитайте.
Автор до них не лізе😂 їй простіше на форумі запитати
Полюю на дрони• 20 ноября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Лезть к соседям и не надо . А вот научиться взаимодействовать с ними в критической ситуации - не помешает . Просто спросите у соседа по вашему стояку - есть ли у них газ . Тогда и поймете причина в вашей плите или же ваш дом отключили . Или же найдите телеграмм канал службы газа вашего города , района и там узнайте инфу
Хлопаю ресницами• 20 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Латексне альтер ЕГО• 20 ноября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
А звідки на порадниці можуть знати чому у вас в квартирі немає газу? Київ великий. Те, що у вас немає газу, не означає, що по всьому Києву так. Притомні люди в такому випадку дзвонять у диспетчерську службу і там все з´яовують. А не на форумі на людей кидаються.
Дай подивлюся• 20 ноября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Скільки токсиків... вам самим легше коли свою пасивну агресію виплекскуєте?
Так Вам же дельный совет дали. Спросите в домовом чате. И узнаете этт только у вас или у других тоже нету. И возможно даже причину
Love_Love_Love_• 20 ноября 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Удалено администрацией...
Угу
Головне що ти не хамила от заразз ні разу
18 мнеУЖЕ• 20 ноября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Їм легше, вони не відчувають себе настільки меншовартісними, коли обісруть когось іншого…
Бокс-орун• 20 ноября 2024
У вас жодна комфорка не включається? Найпростіше - спитати у сусідів, а потім вже в Київгаз дзвонити. Перевірила у себе - все є.)
Летюча помилка
• 20 ноября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Можна відповісти у кого немає, або проігнорувати, а не кидатися.
Летюча помилка
• 20 ноября 2024
Ответ дляБокс-орун
З´явився.
Летюча помилка
• 20 ноября 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
100 відсотків
18 мнеУЖЕ• 20 ноября 2024
Якщо ви в Києві, на днях бачила оголошення, що в де-яких конкретних домах і районах будуть відключати газ для перевірок. Але де саме, не пам‘ятаю. Можливо, це ваш випадок.
Бокс-орун• 20 ноября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
З´явився.
та він і був), може щось засмітилося/залилося у вас
Летюча помилка
• 20 ноября 2024
Ответ дляБокс-орун
В 4х комфорках?
Ирина-bbd0• 20 ноября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
З´явився.
Обстрел отменяется?)))))
Кстати попытка топорная была троллячья)))
Летюча помилка
• 20 ноября 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Дякую вам! Гарного і мирного дня.
Летюча помилка
• 20 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Обстрел отменяется?)))))
Ідіть до лісу!
Бокс-орун• 20 ноября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
В 4х комфорках?
Скільки часу у вас не було газу? Я теж в Києві живу, нічого не виключали, у мене ще і котел газовий.
Латексне альтер ЕГО• 20 ноября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Я вам дала пораду. Перечитайте ще раз
Латексне альтер ЕГО• 20 ноября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
В 4х комфорках?
Вас довго не було в квартирі?
Летюча помилка
• 20 ноября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Вас довго не було в квартирі?
Весь час вдома
Большой секретик• 20 ноября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
З´явився.
Ну слава богу, ядерка відміняється, судячи з вашої логіки
Летюча помилка
• 20 ноября 2024
Ответ дляАлина-1240
Побробуйте зажигалкой,электроразжиг походу наебну*ся
Пробувала, потім він з´явився, хвилин 7 попрацював і затух на 2х комфорках, вище писали, що вимкнення у зв´язку з перевірками буде.
Туся муся• 20 ноября 2024
Ответ дляВсех в сад
Думаю в домах где есть газ, а это значит сталинки 5 этажные, где живут пенсионеры в основном, то нет конечно
в Києві газ є навіть у 16 поверхових будинках. Вам для загального розвитку інформація.
Всех в сад• 20 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Газ выше 10 этажа не делают, не обманывайте
Туся муся• 20 ноября 2024
Ответ дляВсех в сад
Я жила в будинку на Оболоні .16 поверхів панелька. газ був у мене особисто в квартирі на 16 поверсі