Кусачая Я• 20 ноября 2024

Хороші подарунки

Коли ви запрошуєте гостей на день народження,то чи сподіваєтеся ви на Хороші подарунки ,чи для вас це не важливо? І ,що для вас є хорошим подарунком ?
Радуга-дуга• 20 ноября 2024
Те, що мені знадобиться. Сподіваюсь звісно ж. Як і сама дарую хороші або гроші.
Фантазерша• 20 ноября 2024
Гроші найкращий подарунок
Залетна Я тут• 20 ноября 2024
Так. Тому що і сама дарую нормальні подарунки, враховуючи побажання іменинника

Гарний подарунок - гроші
Мозговая пилочка• 20 ноября 2024
неважно, хочу чтоб любимые и родные были рядом в этот день
Я Др не люблю в принципе, собираю часто гостей просто так
Подарки разные у меня от дорогих до очень простых, принимаю все.
Гигиенишвили• 20 ноября 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Аналогично!
Істеріомама• 20 ноября 2024
Для мене не важливо, навіть не задумуюсь над цим.
Да будет так• 20 ноября 2024
Мені не важливі подарунки, просто зовсім.
Copy-Paste• 20 ноября 2024
Я знаю, що подарунки будут на відчепись и ничего не жду) Я живу в Германии))))
МамОмужа• 20 ноября 2024
Ну я з одного боку не чекаю на якийсь хороший подарунок, а з іншого боку - розстроююсь, якщо дарують щось взагалі не моє, особливо якщо людина ще й суму немаленьку за це заплатила.