ГейТуда• 20 ноября 2024
Квитки на літак ✈️
Ніколи не купували та не літали літаком , підскажіть будь ласка , які кращі купляти квитки ? Я так розумію обовʼязково купляти місця , бо сімʼя з двома дітьми , самі не будуть сидіти і звісно хочемо всі разом сидіти , але де, який ряд ? Краще в середині літака чи впереді? І які купляти , щоб всі 4 були рядом , бо в ряді тільки по 3 місця 🤷🏻♀️
Ось фото плана міст літака , Norwegianair
І я чесно в шоці від цін , щоб забронювати місто треба заплатити в один бік від 26 до 45 євро за 1 квиток 🤯🤯🤯 а якщо не забронюємо , то будемо не рядом 🤷🏻♀️Я обвила фото такі ряди краще всього 2 чи 6? 2 ряд та 1 самі дорогі 🎟️ квитки 🎫 квитки по
пані Солоха• 20 ноября 2024
Ви думаєте хтось хоче сидіти з вашими дітьми? Приїжджайте задовго до початку реєстрації і отримайте посадочне місце поруч.
Якщо реєстрація на посадку онлайн, то може там буде можливо обрати місця поруч. В крайньому випадку поміняйтеся, якщо діти малі. Любий збіжить від чужих малих дітей на вільне місце)
Чу Ча• 20 ноября 2024
Згідно із статистикою , більше шансів вижити в автокатастрофі на передніх місцях.
ГейТуда
• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Ніколи не бронюю місця , це гроші на вітер
Так , я
Якщо летіти без дітей , я би і не думала купляти
Я_з_Франека• 20 ноября 2024
Ответ дляГейТуда
Так , я
Завжди з дітьми
ГейТуда
• 20 ноября 2024
Ответ дляпані Солоха
Так але все одно можуть бути місця в хвості , а там я так розумію найгірше
Я_з_Франека• 20 ноября 2024
Ответ дляГейТуда
Нема жодної різниці
Накладні мюслі• 20 ноября 2024
С маленькими детьми раздельно не посадят. А лет с 10-12 примерно.
ГейТуда
• 20 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Як раз одна дитина 11 років яка боїться дуже 🤯🤯
Патріотка з дивану• 20 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Если мест не будет то посадят одного взрослого с ребёнком в одном месте, других совсем в другом
Патріотка з дивану• 20 ноября 2024
Ответ дляГейТуда
Так выкупать места заранее
Хвець-тець• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Подскажите, а если летишь с ребёнком (10 лет) и не забронировал места, могут посадить не рядом? И когда вообще я узнаю, какие места мне достались? Уже в аэропорту? Просто раньше всегда бронировала, а в этот раз купила билеты и не забронировала. Теперь не понимаю, когда я вообще узнаю наши места...
ГейТуда
• 20 ноября 2024
Знайшла відгук на 2 ряд написано , що не вийде поставити речі на підлогу, щось не розумію чому 🤷🏻♀️🤯
Я_з_Франека• 20 ноября 2024
Ответ дляХвець-тець
За десятки разів польотів ні разу діти не сиділи окремо. Місця побачите при онлайн реєстрації
Патріотка з дивану• 20 ноября 2024
Ответ дляХвець-тець
Конечно иогут посадить не рядом, все зависит от наличия мест
ГейТуда
• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Вибачте , Це перший раз , нічого не знаю , це коли ?? Потім вже не можливо поміняти ?
Я_з_Франека• 20 ноября 2024
Ответ дляГейТуда
Для чого щось міняти? Ви реально зациклилися на повній фігні
Нервогенератор• 20 ноября 2024
Ответ дляГейТуда
А что, по-вашему, происходит в хвосте самолета? Все летят, а сидящие в хвосте пешком идут?
ГейТуда
• 20 ноября 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Так выкупать места заранее
Так іншого виходу немає мабуть ,але платити 240-360 євро на 4 в обидві сторони якось дуже багато 🤯🤯🤯
Хитрушка-чекушка• 20 ноября 2024
Ответ дляГейТуда
У вашей авиакомпании онлайн регистрация за 24 часа. Вот и регистрируйтесь в это время.
ГейТуда
• 20 ноября 2024
Ответ дляНервогенератор
У хвості більше відчуваєш турбулентність …
Хитрушка-чекушка• 20 ноября 2024
Ответ дляГейТуда
Сколько времени полет? Вы слишком нервничаете. Сколько детям лет? Не посадят ребёнка отдельно.
Нервогенератор• 20 ноября 2024
Ответ дляГейТуда
Та вы шо? Ну, тогда бронируйте впереди, конечно. А бизнеса нет на вашем рейсе? Там вообще турбулентность отключают.
Патріотка з дивану• 20 ноября 2024
Ответ дляГейТуда
Если вы летите самолётом, то понимаете, что такие цены. Можете рисковать, посмотрите где места по 26, много у вас выбора там забронировать? Те кто выкупили себе места меняться с вами не будут, они за удобные для них места заплатили деньги
Гуру троллинга• 20 ноября 2024
В большинстве авиакомпаний могут посадить детей отдельно начиная с 14 лет. Дети будут с Вами а муж отдельно если не бронировать конкретные места. Вообще не заморачивайтесь.
ГейТуда
• 20 ноября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
3 та 11 , на момент подорожі буде вже 12 , а це вже дорослий квиток , починаючи з 12 років
ГейТуда
• 20 ноября 2024
Ответ дляГуру троллинга
У квитку вже з 12 вважається дорослий
ГейТуда
• 20 ноября 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
А які зручні місця ??
ГейТуда
• 20 ноября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Не мало для першого разу , навпаки багато-7 годин 🤯🤯🤯
Хитрушка-чекушка• 20 ноября 2024
Ответ дляГейТуда
Ну 7 часов, первый раз, купите уже места и спите спокойно. В следующий раз уже будете опытнее.