мистерЛяпсус• 21 ноября 2024

Дермоидная киста яичника под вопросом

Переодически возникают резкие приступы боли в правой подвздошной области, сначала думали хронический аппендицит,но хирург после осмотра сказал нет,не по его части. У двух врачей по УЗИ у одного врача фолликулярное строение яичников с анавуляторным циклом,никаких кист,у второго все в норме,у третьего когда были боли назначили УЗИ органов брюшной полости,попросила посмотреть яичники,справа похожее на кисту увидел. У четвертого врача результати на фото,но дермоидная киста под вопросом. Все УЗИ делали поверхностное,так как половой жизнью не живу,то вагинально не сделают. Кто сталкивался с подобным,как точно узнать есть ли вообще киста,и если есть то как точнее узнать что это дермоидная?
Та_все_ок_будет• 21 ноября 2024
Тогда на ваш вопрос ответит МРТ малого таза)
КАПСЛОЧНИЦА• 21 ноября 2024
Мрт з контрастом
Сяду на шию, дорого!• 21 ноября 2024
Мені теж ставили дермоїдну кісту. Потім виявилось, що вона була фолікулярна, а гіперехогенні включення - це фібрин
Сяду на шию, дорого!• 21 ноября 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
І бажано з контрастом
автор мистерЛяпсус • 21 ноября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
І бажано з контрастом
А КТ органів малого тазу не підійде?
автор мистерЛяпсус • 21 ноября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А як Вам змогли вірно перевірити яка саме кіста? Бо мені ті що бачили кісту кажуть що це кишечник
Сяду на шию, дорого!• 21 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Це було 20 років тому. Ніхто особливо не перевіряв. Побачили на узд і все - є кіста. Треба оперувати. Поки шукали де це робити, поки аналізи... Зробили повторне узд, а її нема. Лікар узд сказвла, що просто фібрин випав в осад, а прийняли за включення дермоїда.
Сяду на шию, дорого!• 21 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
А КТ органів малого тазу не підійде?
Млжливо, але теж краще з контрастом. Хай лікар каже, що йому буде краще
автор мистерЛяпсус • 21 ноября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Мені взагалі не зрозуміло,на знімках наче щось і є,у іншого вже немає нічого, кажуть то щось з товстим кишечником
Сяду на шию, дорого!• 21 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Вам треба розуміти, що дермоїд - це вроджене новоутворення, тобто воно виникає ще при внутрішньоутробному розвитку. І саме нікуди не дівається. Але і не росте і більшості випадків.
автор мистерЛяпсус • 21 ноября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Побувавши у чотирьох лікарів, точних рекомендації не отримала,у всіх різне по результатам УЗД то є,то нема. Треба самій питати що краще
автор мистерЛяпсус • 21 ноября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Що таке дермоїдна кіста знаю. Але напевно треба все таки МРТ або КТ
Слоник-тоник• 21 ноября 2024
Якщо підозрюють кишечник то треба колоноскопію робити. А вам там написали кров на онкомаркери то теж не тягніть
автор мистерЛяпсус • 21 ноября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Кров здавала на онкомаркери одразу,все в порядку там. Кишечник одні кажуть так,інші ні. Можливо КТ покаже в чому справа, якщо не кіста,то колоноскопію робити. Просто на роздруківці є якесь утворення,то куди зникає воно
Глаза_в_3_карата• 21 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
У моєї дитини підлітка дермоїдна кіста яєчника.
Робили узд, потім мрт, таким чином поставили діагноз.
Тепер спостерігаєм, робимо узд раз на пів року, і після пубертату видалемо.
Глаза_в_3_карата• 21 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
УЗД не дає точної відповіді, потрібно мрт, і щоб гарно описали.
Сяду на шию, дорого!• 21 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Просто фолікул розривається, яйцеклітина виходить кожного цикла.
Та_все_ок_будет• 21 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
А КТ органів малого тазу не підійде?
Нет, после КТ с контрастом для уточнения процесса я вас отправлю на МРТ)
КТ не является корректным методом оценки яичников
Вишня на торті• 21 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
А КТ органів малого тазу не підійде?
А в каком вы городе? Вам ни кт, ни мрт не нужно, нужен грамотный узист. Пс гинеколог
автор мистерЛяпсус • 22 ноября 2024
Ответ дляВишня на торті
Я з Чернігівської області,за потреби я б і в сам Чернігів приїхала,аби дійсно грамотний лікар був
Вишня на торті• 23 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Сьездите в киев , найдите в отделении гинекологии на ул рижской заведующую захаренко татьяну феофановну, она разберется