Невісточка ж• 21 ноября 2024
Чого встигли досягти до 30-ти?
Сім´я, професія, фінанси. Що ви встигли і чи є відчуття, що щось недопрацювали коли порівнюєте себе з однолітками?
Забула що?• 21 ноября 2024
Я себе не порівнюю ні з ким. Досить, все дитинство мене мама порівнювала. Просто живу і радію життю.
ЯНаПэПэ• 21 ноября 2024
Я - нічого .
Мій підйом був в 35 років .
В 30 я ще багато працювала і не бачила просвіту
Мій підйом був в 35 років .
Країна мрій• 21 ноября 2024
Никогда ни с кем себя не сравнивала. До 30 окончила иностранный вуз и сделала половину ремонта в своей квартире. Я просто в 29 его начала))))
Ясамаякрасивая)• 21 ноября 2024
Ответ дляКвітка Миру
Все встигла , після 35 знову все почала заново
Ви наче про мене написали🙈
Дуже дуже вумна• 21 ноября 2024
Багато чого
Але, дякувати ’сусідам’, до 35 залишилася без нічого, окрім сім´ї. Тепер з нуля все наново.
ЯНаПэПэ• 21 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Золоті слова .
#Пойду_кгадалке• 21 ноября 2024
Нічого і до 40. Сімя є, квартира, машина, але мрії не збулися. Робота не приносить ні грошей, ні задоволення, а ситуація в країні доводить до депресії.
Брюлик в стразах• 21 ноября 2024
Ответ дляКвітка Миру
А в 45 вообще какая-то фигня началась+ война
Треба підробіток• 21 ноября 2024
Не порівнюю себе, навіщо? В тридцять мала своє житло, гарну роботу, авто і перспективу, здорову родину. Зараз життя забрало більшу частину. Навіщо порівняння?
Сама собі лікар• 21 ноября 2024
Не сравнивала себя.
До 30ти - была семья, ребенок, квартира, машина, работа-карьера, друзья и... родители живы.
Это не показатель успеха, жизнь длинная.
Треба підробіток• 21 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Не сравнивала себя.
Ви абсолютно праві, не знаєш що завтра чекати.
Ноу коммент• 21 ноября 2024
До 30 только родила ребенка. Более менее работа была в 35, но она временная, с карантином и войной все свернулось
машина простенькая и права в 34 появилась.
Хотелось второго ребенка, передумала, есть свои причины.
+-36 появилось интересное хобби которое можно преобразовать в заработок, заодно мое лекарство от стресса
Очень хочу чтобы в 40 появилась площадь для хобби) я на полпути ...
Сказать что не доработала не могу, я выжимаю все из своих возможностей.
НаБалКоніХодять• 21 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Мене також порівнювали постійно. І я в цих порівняннях була гірше всіх. Це дуже боляче було чути.
Щедрик ведрик• 21 ноября 2024
В 30 у меня было все :)
Образование, 4 детей, бизнес, и вообще жизнь отличная :)
Потом начался ковид, а сразу после 35летия полетели ракеты на голову.
Много седых волос появилось.
И я за границей начинаю новую жизнь.
Так что все пофиг. Уже как-то нет сил опять грызть гранит.
Много седых волос появилось.
И я за границей начинаю новую жизнь.
Указка• 21 ноября 2024
Не порівнюю себе ні з ким.
Зробила кар´єру, купила квартиру. В 29 вийшла заміж. В 30 народила. Зараз мені 45, я жила не своє життя(((. Працювала не там де хотіла. Да, я заробляла і заробляю. Зараз проходжу перекваліфіквцію і буду працювати тим ким дійсно хотіла
Ноу коммент• 21 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Меня тоже сравнивали но там другие вводные...так что мне эти сравнения до одного места ...
Забула що?• 21 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так, я теж плакала, особливо запам´ятала, коли моя вчителька при мені сказала мамі, мов що ви робите, так не можна! І почала мене хвалити. А мені так стало боляче, сльози полилися, бо те порівняння було для мене звичним, я з тим росла і навіть не усвідомлювала спочатку
Аноним_• 21 ноября 2024
Не порівнюю. Досягла, чого хотіла. А що не вдалося до 30, досягла пізніше ))
Тушьмушьнюшь• 21 ноября 2024
Та дуже багато чого,в моєму випадку.Я вже була на той час була розлучена з 2-ма дітьми-школа,садочок,кредитом на квартиру,2-ма роботами і якраз отримала посвідчення водія,але ще не було авто.
Невгамовна сила• 21 ноября 2024
К 30 годам у меня была куплена квартира, машина. А через 2 недели после др я родила сына)
Латексне альтер ЕГО• 21 ноября 2024
К 30 годам у меня было 2 ВО, научная степень кандидата наук, муж и ребенок, квартира в Киеве в новострое. Занимала хорошую должность в фармкомпании. Все было отлично….37 лет, война, начинаю все с нуля в другой стране, учу язык, пока не работаю, хорошо что муж-айтишник обеспечивает. А так тоска конечно(
Ответ дляНаБалКоніХодять
Дівчата, мені це також знайомо. -У сусідки математика на 5 балів, маєш краще вчитися ато мені соромно за тебе .
-Але у неї 3 з англійської і я постійно допомагаю їй з домашкою, бо у мене 5 з англійської.
-це не рахується, ти маєш тягнутися до таких як вона😬
Нашу самооцінку вбивали як могли.
Тільки до 30 років я перестала себе порівнювати з іншими.
Нашу самооцінку вбивали як могли.
Невісточка ж
• 21 ноября 2024
Ответ дляУказка
Не порівнюю себе ні з ким.
Цікаво ким ви працювали і ким хотіли?