Кудрі кручу сама• Изменено 21 ноября 2024
Ваше ставлення до індустрії вітаміну Д
Бум на прийом цього вітаміну стався менше 10 років тому. Люди почали приймати високі дози (4-5 тисяч щодня), дехто приймав менші (1000-2000), але в цьому році вийшла наукова стаття, в якій сказано, що рутинно приймати вітамін Д не треба. Тільки окремим категоріям (немовлята, вагітні та літні люди). А ви приймаєте?
Результат:
вже голосів:
123 (45.39%)
Не приймаю взагалі
79 (29.15%)
Приймаю щодня 1000-2000
43 (15.87%)
Приймаю щодня 4000-5000
26 (9.59%)
Приймаю курсами великі дози
Кудрі кручу сама
• 21 ноября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ну вообще, сейчас не про конкретно витамин д. Но раньше люди плохо жили, и болели. И кстати раньше рахит был очень распространен. Ти шо рахит, помню ругательство из детства.
Нам педіатр сказав, що рахіт був через штучне вигодовування. Раніше люди не бачили потреби в ГВ, багато жінок з власного бажання переходили на суміш, у 2 місяці вже давали прикорм, ще й неправильний.
Алгонавт• 21 ноября 2024
Принимаю конечно. сдала анализ, нашли недостаток и приличный и прописал врач пить. я пью. кто не пьет- или пьет- его дело и деньги. мне важнее мое здоровье
ТихоЯ• 21 ноября 2024
И в моем детстве 46 лет и в детстве моей мамы 72 года пили Вит д .
Я пью круглый год 4000
Кудрі кручу сама
• 21 ноября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Приймаю 4000 щодня по результатам аналізів за призначенням лікаря.
4000 щодня вам підніме до профіциту. Я рік тому пила Декрістол 4000 місяць. Стартувала з показника 22, став 45. Припинила прийом. 50 і більше - це вже надлишок.
Цветов Мне срочно• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Ваш педиатр конечно тот еще кадр. Но дети болели рахитами не только в младенчестве.
ТихоЯ• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Это когда раньше? Когда смеси появились?
А до смесей?
Кудрі кручу сама
• 21 ноября 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Я пью омегу+а, д, е
А насчёт недавнего бума, пили его всегда, рыбий жир назывался просто.
Омега теж з нюансами. Може викликати фібриляцію передсердь.
Советчица Года• 21 ноября 2024
Ответ дляMs. Доброта
Книжка Спока, издательство у нас 1991 год
Он еще говорил что грудное вскармливание не актуально, когда есть специальная смесь
Пацаааааааан• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Про яке «раніше «цікаво мова
Бо якраз « раніше « не було сумішей і дістати груди було простіше ніж дитяче харчування
ТихоЯ• 21 ноября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
+1 педиатр который не знает про рахит у детей до использования смесей вообще и 200 и 500 и 2000 лет назад
Copy-Paste• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
А які інші дослідження? Як раніше люди жили без цієї добавки? Та й немовлятам раніше не давали, ваша мама теж. То що, всі рахітами виросли?
Моей маме (1958 г. р ) давали рыбий жир каждое утро за завтраком в детском саду.
ТихоЯ• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Мне не поднимает.
С чего вы взяли что всем до профицита поднимает?
Ms. Доброта• 21 ноября 2024
Ответ дляСоветчица Года
Он много чего говорил, я это скинула как контраргумент автору, что раньше не было, не пили, не давали. Очень даже было и давали.
ТихоЯ• 21 ноября 2024
Ответ дляCopy-Paste
И моей маме 52 гр
Кудрі кручу сама
• 21 ноября 2024
Ответ дляТихоЯ
А до смесей?
Раніше суміші були неякісні
ТихоЯ• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Раніше суміші були неякісні
А до смесей? Рахита не было?
Кудрі кручу сама
• 21 ноября 2024
Ответ дляСоветчица Года
Треш. А я думала, що Спок - це світило
Масяня Я• 21 ноября 2024
Ответ дляТихоЯ
Який їхав, такого і здибав)
Що автор, що педіатр особливих поглядів люди
Кудрі кручу сама
• 21 ноября 2024
Ответ дляПацаааааааан
Про яке «раніше «цікаво мова
Суміші десь у роках 70-х в СРСР вже були
Кудрі кручу сама
• 21 ноября 2024
Ответ дляТихоЯ
А до смесей? Рахита не было?
А був через те, що не давали вітамін Д?
Чесно брешу• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Дякую за ваш коментар, але, впевнена, що це питання до лікаря, а не до порадниць.
ТихоЯ• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
А був через те, що не давали вітамін Д?
Да это основная причина возникновения рахита
Пацаааааааан• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
А до 70х років життя та рахіту не було ?
Несу добро людям• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Мне давали 49 лет назад.
Пез Году Неделя• 21 ноября 2024
Принимаю с ноября по апрель. Я прям чувствую, что мне его не хватает, когда солнца мало становится
Несу добро людям• 21 ноября 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
вітамін Д не лише про рахіт, а й про щитовидку. У мене дитина підліток, у неї хвороба Шляттера, вітамін Д завжди приписують в першу чергу.
И про депрессию! У меня она была всю жизнь, только никто ж не говорил про витамин Д
Ms. Доброта• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
А був через те, що не давали вітамін Д?
Вы перед тем, как строчить тему, хлтя бы изучили его влияние на организм. Мало витамина д-не усваивается кальций, хоть упейся кальцием дополнительно. Нет кальция при активном росте, когда быстро растет скелет, да, привет деформация. В зависимости от выраженности-привет, рахит