Кудрі кручу сама• Изменено 21 ноября 2024
Ваше ставлення до індустрії вітаміну Д
Бум на прийом цього вітаміну стався менше 10 років тому. Люди почали приймати високі дози (4-5 тисяч щодня), дехто приймав менші (1000-2000), але в цьому році вийшла наукова стаття, в якій сказано, що рутинно приймати вітамін Д не треба. Тільки окремим категоріям (немовлята, вагітні та літні люди). А ви приймаєте?
Результат:
вже голосів:
123 (45.39%)
Не приймаю взагалі
79 (29.15%)
Приймаю щодня 1000-2000
43 (15.87%)
Приймаю щодня 4000-5000
26 (9.59%)
Приймаю курсами великі дози
Кудрі кручу сама
• 21 ноября 2024
Ответ дляБурундучиха
Приймаю 5000, але через день
Круглий рік?
Масяня Я• 21 ноября 2024
Одна стаття вийшла проти всіх інших досліджень?))))
Приймаю 5000 раз в два дні
бибизяна• 21 ноября 2024
Ви аналізи ніколи в житті не здавали чи що? Здайте, можливо впм не потрібно
Просто красавица• 21 ноября 2024
Приймала високий, але за показниками аналізів. У мене був дефіцит.
Кудрі кручу сама
• 21 ноября 2024
Ответ дляМасяня Я
Приймаю 5000 раз в два дні
А які інші дослідження? Як раніше люди жили без цієї добавки? Та й немовлятам раніше не давали, ваша мама теж. То що, всі рахітами виросли?
Апрель Ивановна• 21 ноября 2024
Приймаю постійно, крім літа. І звичайно здаю аналізи для контолю. Приймає і моя дитина, їй лікарі рекомендують приймати круглий рік, але і аналізи підтверджують цю необхідність
бибизяна• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Давали. Мені 45років , доньці 14 давали. І нам в школі давали
Кудрі кручу сама
• 21 ноября 2024
Ответ дляПросто красавица
Дефіцит - поняття ’розтяжиме’. Деякі дослідження стверджують, що 20 - це не дефіцит.
Просто красавица• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Британські вчені?
Апрель Ивановна• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
вітамін Д не лише про рахіт, а й про щитовидку. У мене дитина підліток, у неї хвороба Шляттера, вітамін Д завжди приписують в першу чергу.
бибизяна• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Вас хтось примушує? Чи вам тут напишуть що приймати і ви почнете?))
Масяня Я• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Так подивіться зараз на всіх людей 60+, скільки в них проблем зі спиною, ногами, суглобами.
Скільки людей з палочкою ходить.
І скільком потрібна заміна суглобів.
От вони і не приймали. Ні кальцій ні вітамін Д.
Скільки людей з палочкою ходить.
І скільком потрібна заміна суглобів.
Кудрі кручу сама
• 21 ноября 2024
Ответ длябибизяна
Бо дуже дивно, коли одні кричать про норму 40, інші - про 20. Вважаю, що індустрія вітаміну Д - це саме індустрія і маркетинг.
Просто красавица• 21 ноября 2024
Ответ длябибизяна
Це така категорія людей - їй треба більша компанія однодумців
«Всруся, але не покорюся»
З понеділка на дієті• 21 ноября 2024
Принимаю курсами, когда есть недостаток солнечных дней в году. В 1 таблетке витамина D2+D3 – 15 мкг/600 МО.
Пацаааааааан• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Заговор масонів
Масяня Я• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Так ми вас не заставляємо пити)))
Робіть як хочете)
А ви хочете нас всіх вмовити не пити через 1 статтю невідомого походження?)
Робіть як хочете)
Цветов Мне срочно• 21 ноября 2024
Да сейчас наши педиатры резко начали назначать 500 если круглый год и 1000 если осенне-зимний период. Я и раньше подозревала что что-то не то, так и давала детям.
Ms. Доброта• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
На початку 2000-х вже давали. А в совдепії давали риб´ячий жир рутинно. І рахіти були, просто вираженість їх є різною.
Апрель Ивановна• 21 ноября 2024
Ответ дляПацаааааааан
Заговор масонів
і я як послухаю наших лікарів, то вони всі теж масони)))) А якщо серйозно, то раніше ж не було такої захворюванності в людей, та ж сама щитовидка
Цветов Мне срочно• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Ну вообще, сейчас не про конкретно витамин д. Но раньше люди плохо жили, и болели. И кстати раньше рахит был очень распространен. Ти шо рахит, помню ругательство из детства.
Пацаааааааан• 21 ноября 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Звісно
І не сиділи по норам - офісам - авто і тд
Жирафовое варьенье• 21 ноября 2024
Вам не обовʼязково приймати, якщо вважаєте що це не потрібно і навʼязано
Соня-сонятко• 21 ноября 2024
Я пью омегу+а, д, е
А насчёт недавнего бума, пили его всегда, рыбий жир назывался просто.
Пишу_граммотно!• 21 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
погано жили
чому всі посилаються весь час на те як колись жили, не розумію
адже кожне нове покоління живе довше і більш якісне життя