ДлинноНожка• 21 ноября 2024

Где взять деньги на подарок ему на ДР, если не работаешь/декрет?

Автопортрет нурофена• 21 ноября 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Что он оценит если она готовит каждый день и накрывает стол ему? И выглядит хорошо, ходит красиво по дому
Простите, не подумала, что есть женщины, что готовят постоянно))
Блакитна устриця• 21 ноября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Да
А в остальные дни ходите как чухло и питаетесь мивиной?
Автопортрет нурофена• 21 ноября 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Нет, как вы не делаю))
Блакитна устриця• 21 ноября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Нет, как вы не делаю))
Ооо шутки на уровне школоты подъехали)
Автопортрет нурофена• 21 ноября 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Ооо шутки на уровне школоты подъехали)
Это не шутка😉
Блакитна устриця• 21 ноября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Это не шутка😉
Окей)
БезПаспортаНеПродаю• 21 ноября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
куда идти разово заработать? особенно если в декрете?
Потрібно було задавати собі це питання ДО того, як
Скажу про себе: маю окрім диплома юриста ще і диплом перекладача з англ. мови
Коли дитині було 3 тижні, то я виходила буквально на 15 хв. до нотаріуса (а до того вдома зробила переклад) і вже мала якісь кошти
Як інші заробляють - на дому підшивають джинси або шиють штори, займаються репетиторством, займаються просуванням сторінок в інстаграм
Не служанка• 21 ноября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я весь подвійний декрет робила курсові по опору матеріалів і ще деяким специфічним предметам і переклади.
Ananasprotivogaz• 21 ноября 2024
Пошли и купили, в чем проблема? Да, да, за деньги мужа.
БезПаспортаНеПродаю• 21 ноября 2024
Ответ дляAnanasprotivogaz
Трохи вас виправлю - це, не гроші чоловіка, це спільні гроші подружжя
Ananasprotivogaz• 21 ноября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Да, это и имела ввиду.
Королева краси• 21 ноября 2024
Так а перед чоловіком звітність? Чому нема грошей. Це ж сім´я