Глубоководная селедка• 21 ноября 2024

Это прилично или нет

Есть ли мама сядет на руки к папе на глазах у детей можно ли этот жест считать неприличным. ?
Например семья собралась посмотреть фильм ,все сели на диван, так как маме не хватило места она села к папе на коленке,или например семья гуляет в парке решили присесть на лавочку ,и маме так сама не хватило места она села к папе на колени.или в автомобиле например.
Люблю пиво• 21 ноября 2024
Мама с приветом

Шальная коклетка• 21 ноября 2024
Главное, чтоб к своему папе села
Chaterbox• 21 ноября 2024
Гарна родина, де мамі нема місця. А папа постояти в парку не може? Чи поступитися місцем мамі, а собі принести стілець вдома?
Майская киска• 21 ноября 2024
Прилично.
Майская киска• 21 ноября 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Мама с приветом
В вашей семье табу маме на колени к папе садиться?
Триндю-бриндю• 21 ноября 2024
Автор, це потужно
90x60x90• 21 ноября 2024
я ще і чмокаюсь с папой при дітях, і кохаю кажемо один одному, про постійні обнімашки і носіння мене на руках вже мовчу))
Кусюче сонечко• 21 ноября 2024
Які в нас люди дивакуваті. Це жах...
Що страшного чи неадекватного в тому, що мама сяде на руки власному чоловіку? От як вони не одружені, чи без дітей, то норм, а як з´явились діти - то це вже непристойно?
Луковая• 21 ноября 2024
Знаю таку сім´ю. Діти вже виросли і одружені а мама досі папі на коліна сідає при кожній нагоді. Папа не може заперечити бо мама ’губки надуває’.
Короче - це вульгарно.

Гитта Ягг• 21 ноября 2024
Это скорее странно выглядит. Мама какая-то с прибабахом.
Шальная коклетка• 21 ноября 2024
Ответ для90x60x90
Это вообще разврат)))
куркулиха• 21 ноября 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Мама с приветом
тролль с приветом, как дама с ’воздушным шариком’ тупо одна и та же тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3637497
90x60x90• 21 ноября 2024
Ответ дляШальная коклетка
Это вообще разврат)))
та ви шо? а мені донька каже, хочу шоб мій чоловік і мене так любив, як тебе твій. Думаю, це нормальний приклад здорових люблячих стосунків.
So_so• 21 ноября 2024
Ответ длякуркулиха
Сколько нездоровых людей 😵‍💫
автор Глубоководная селедка • 21 ноября 2024
Ответ длякуркулиха
Скажіть будь ласка , вам взагалі ще є чимось зайнятися крім того,що загадувати які теми тут були і знаходити їх і чіпляти людей? Можете ставити рука лице як ви вмієте
Шальная коклетка• 21 ноября 2024
Ответ для90x60x90
Надеюсь Вы юмор понимаете 😉
90x60x90• 21 ноября 2024
Ответ дляШальная коклетка
Надеюсь Вы юмор понимаете 😉
дивлячись які тут ’вдарені об сосну’ особи є, то думала ви одна з них))))
Цирк на дроті• 21 ноября 2024
У нас на работе была такая ’мама’. Святая простота, как то рассказывала, как они семьей ехали с пляжа и она решила присесть ’любимому на ручки’, и цитирую ’я же просто сарафан немножко подняла, чтобы не помялся, а то купальник мокрый’ . И чего это все на остановке так вытаращились, ну странные такие. Даме около 45+, и собственно выглядит она на свои 45+. Бедные дети вынужденные терпеть этот испанский стыд
Люблю пиво• 21 ноября 2024
Ответ дляМайская киска
В вашей семье вы сидите на коленях папы и вам никогда нет нигде места?🤣

Поторописька• 21 ноября 2024
Да, автомобиле можна, папа же за рулем? А сверху мама.
Майская киска• 21 ноября 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Что конкретно вам не понятно было в моем простейшем вопросе, что вы не смогли на него ответить?
ГейТуда• 21 ноября 2024
Да ну , не села бы просто даже потому , что это неудобно, как дитя
Люблю пиво• 21 ноября 2024
Ответ дляМайская киска
Как душно
ПАЦАНКА О• 21 ноября 2024
В целом прилично. Но про не хватило места - странно
Майская киска• 21 ноября 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Как душно
Переживете
Кусюче сонечко• 21 ноября 2024
Ответ дляЛюблю пиво
А якщо мама сідає до тата на коліна, бо він сам цього хоче, бо так вони виявляють ніжність у стосунках, такий варіант ви не розглядаєте? А діти ставляться до цього нормально, бо в цьому жесті немає нічого вульгарного чи непристойного, це просто прояв подружньої любові.
Якщо батько садить на коліна доньку то це норм, це не вульгарно, якщо через хвилину на коліна сяде мама, то це вже стає вульгарним?
Соня-сонятко• 21 ноября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Неприємно вам? Так? Розуміємо🤔...

Просто ви строчите дивні теми🙄, а людина тикнула вас носом, сподіваючись що ви припинете це робити😁.

Або якось якісніше будете писати, щоб не повторюватися.
Кидстаффовна• 21 ноября 2024
Мама прям бедный родственник. Надеюсь хоть с пола есть не заставляют.
СирОжино пирОжино• 21 ноября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Які в нас люди дивакуваті. Це жах...
Ви не повірите, але маючи вже двох дітей, мій чоловік вважав ганьбою взяти мене за руку
Кидстаффовна• 21 ноября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Які в нас люди дивакуваті. Це жах...
Сідати на коліна чеоловіку вважаю цілком пристойним, і сама можу присісти поцілувати. Але от чому мамі постійно місця бракує? От це дивно.