Рожева юбка• 21 ноября 2024

Здача практичного іспиту в сервісному центрі

Розкажіть будь ласка хто де здавав практику, в якому сервісному центрі?
Хочу почути відгуки
До мене найближчий на Усенка, але кажуть, що там дуже важко
Зазвичай там складають далеко не з першого разу.
Зубная фея• 21 ноября 2024
В Тернополі , там з першого разу 😀

автор Рожева юбка • 21 ноября 2024
Ответ дляЗубная фея
В Тернополі , там з першого разу 😀
Ой
Мені б в Києві таке 😂
КрестьянинДиор• 21 ноября 2024
в новом на Победы, со второго раза. хотя со мной была девочка, которая пришла сдавать 8 раз) но у меня автомат, у нее механика. я так поняла, к механике более придирчивы
автор Рожева юбка • 21 ноября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Дякую)
Я теж на автоматі планую
Не хочу життя ускладнювати 😀
Василина Семеніч• 21 ноября 2024
Багато в Бровари їздять. Тут по району торгмаш тьма учбових машин. Кажуть не важко у нас здати
автор Рожева юбка • 21 ноября 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
За Бровари доречі мені казали, що там легше
Але хотілось би в Києві чесно кажучи
Майор Медуза• 21 ноября 2024
Здавала на Перемоги, там маршрути не важкі, але талон взяти то жесть. Там з третього разу здала, механіка. Ще було 2 спроби на Толстого, туди частіше талони є, але там такі маршрути, що треба опрацьовувати.
Група в фб Права без хабарів, там багато інфи є
Майор Медуза• 21 ноября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
не придирчивы, от стресса глохнут, а это ошибка, и машинки там ооочень нежные, я там с 3 раза сдала
КрестьянинДиор• 21 ноября 2024
Ответ дляМайор Медуза
может и так, при мне девочка не могла с трех попыток стартонуть. на сколько я знаю, это уже несдача(