Dumky• 21 ноября 2024

Залужний: «Тому я вважаю, що світова війна, ласкаво просимо – вона почалася"

Те, чого так довго очікували, воно вже почалось. Але хочу сказати, що сам Бог дає шанс, не тільки Україні, а й у всьому світу, щоб зараз ще встигнути зробити правильні висновки.

Можна все ще зупинити ось тут, на території України. Але цього не хочуть розуміти чомусь наші партнери. Очевидно, що в України уже забагато ворогів. Україна за рахунок технологій буде виживати, але невідомо, чи вона зможе самотужки перемогти у цій битві.

Тому я вважаю, що світова війна, ласкаво просимо – вона почалася".
Бон Су• 21 ноября 2024
Ответ дляРеверанс
Залужного Зеленський викинув з ЗСУ.
Як раніше Кривоноса.
Як зараз Марченка.
Всю військову еліту України прибрав з ЗСУ.
І перемоги закінчилися.
Здаємо місто за містом.
точно, Залужного тоже надо было ’выкинуть’ раньше, послом в ВБ - чудовищное наказание.
Мамина черешня• 21 ноября 2024
Чмошник
Реверанс• 21 ноября 2024
Ответ дляKorsika999
Они там заодно. Не дошло ещё до вас?
Хто заодно?
Хоренко про звільнення дізнався з ЗМІ .
Чистякова праву руку Залужного взагалі вбили.Вбивця відомий і він на свободі
Реверанс• 21 ноября 2024
Ответ дляБон Су
Ох уж эти обиженные авторки-фанатки Залужного, которые банят адекватных что не поддались его сиятельному военному величию
И про Киев кто забыл или не знал: столицу как раз Сырский защищал, все оперативные решения и линия обороны - лично его работа.
А заехать по трупам хлопцев в пустой Херсон и воссиять за освобождение его (и Харькова) - такое себе достижение. Реальных боевых достижений у него нет, а вот много чего постыдного - есть, вот и всё.
Не звіздіть.Кияни знають, хто захищав Київ.
mavka.cy• 22 ноября 2024
Ответ дляDumky
Вони мали це робити ще декілька років тому. Зараз вже перейдена точка незвороту, вони думали, що якось воно буде.
Нас усіх спасе якесь чудо. Припинити війну може лише росія.
Ну раз так, то дайте відповідь на своє ж питання
«ох. То капець. Що маєте просити в путіна? Що Україна і світ має зробити щоб нас не бомбили? І що ми такого наробили, що бомблять?»
автор Dumky • 22 ноября 2024
Ответ дляmavka.cy
Так в тому то й справа, що немає відповіді на ці питання. Чи у Вас є?
mavka.cy• 22 ноября 2024
Ответ дляDumky
Ну то навіщо ви їх ставите?
В мене немає, у вас немає. Є ж люди, які більше в темі і знають як і чим домовлятися
Але домовлятися однозначно потрібно
автор Dumky • 22 ноября 2024
Ответ дляmavka.cy
Ну то навіщо ви їх ставите?
Але домовлятися однозначно потрібно
Ви дивна.
росія просто хоче вбивати, ціль така. Те, що їй треба вона й так бере, не так швидко як би хотіла, звичайно. І питань вона не ставила, і вимог толком ніяких. Тому й відповідей нема.
І дзвонять до тих придурків, і їздять. І питають, і просять.
І домовленості ж підписували уже.
Немає відповідей- бо питань і вимог нема. Що підписувати? Якщо не відомо, що хочуть.
Мета знищити Україну.
П.С. Навіщо країні, яка так дуже хоче нові території, знищені до ґрунту міста без людей? Заміновані поля? Спалені ліси? Та місцевість на десятиліття приречена.
І вони не зупиняються.
mavka.cy• 22 ноября 2024
Ответ дляDumky
Ви дивна.
І домовленості ж підписували уже.
Мета знищити Україну.
І вони не зупиняються.
а звідки ви знаєте?
і що робити, якщо ваша думка вірна? замість домовлятись
автор Dumky • 22 ноября 2024
Ответ дляmavka.cy
а звідки ви знаєте?
Що знаєте? Ви в Україні взагалі? 🤦🏽‍♀️
ну, на даний час у світі ніхто не знає як толком вирішити це питання. Шольц он подзвонив і, що? Перед війною хто тільки не їздив і що?
Прада декілька днів тому всплив план від росіі, то Вам ок?
Зрозуміло і очевидні ж речі. росія хоче знищення і їй немає про що домовлятися.
mavka.cy• 23 ноября 2024
Ответ дляDumky
Що знаєте? Ви в Україні взагалі? 🤦🏽‍♀️
Ну все. Скоро всіх росія знищить. Це вже вирішено. Правильно я зрозуміла вашу думку
Якщо нічого не змінити, то чого шевелитись
автор Dumky • 23 ноября 2024
Ответ дляmavka.cy
🤦🏽‍♀️
Весь світ «шевелиться» і суєтиться. Тільки усі по різному. Всі думають і придумують щоб тільки їх не зачепило, українці ж відбиваються.
Кацап нас бʼє і гвалтує. І от такі як Ви думають, що коли ми запропонуємо щоб вже в останній раз це зробив, попросимо щоб забирав відрізану ногу і хай ще руку відріже і будемо надіятись, що маньяк задовільнив потреби. Але те ж падло століттями це робить. А зараз інші дивляться і бояться, а хтось і приєднатися не проти то оргії . Може ж настав час відігнати терористів від жертви? Хотілося б вбити падло.
От весь світ все розуміє і думає як втихомирити скаженого, і так очікують, що він задовільниться і більше йому не захочеться або сил не вистачить. Хочуть момент вловити, але жертва вже майже безсила(