svitochkaa• 07 января в 20:17

Трамп-6 міс, або і раніше кінець війни

https://tsn.ua/svit/tramp-nazvav-noviy-termin-zaki... Трамп назвав новий термін закінчення війни в Україні
Дата публікації
19:34, 07.01.25 ’Ми знаємо, що робимо, і все це закінчиться. У нас велика армія’, — додав Трамп.
Plushaa• 07 января в 20:17
А гордон первый успел пообещать😝
begovelik• 07 января в 20:18
5-6 месяцев
HupBaHa• 07 января в 20:18
2-3 недели..
Елена1265• 07 января в 20:19
Ну, надеюсь, что это не очередные 2-3 недели
GarnoKvit• 07 января в 20:22
А почему это новый дедлайн? Он же обещал закончить за 1 день!
Olvia1987• 07 января в 20:23
Ответ дляGarnoKvit
Обещанного три года ждут.Вот три года пройдёт и сразу за один день закончится.
Виктория-1980• 07 января в 20:24
Ответ дляЕлена1265
Как раз они самые (
Стрекоза любви• 07 января в 20:25
Через 24 години, 6 місяців, потім рік, потім два. Хочеться вірити, що він щось зможе зробити.
Особливо мене кумарять його слова про НАТО, Байдена. Таке враження, що він повірив в пропаганду раші, що ця війна почалася через можливий вступ України в НАТО.
Скажіть вже цьому діду, що справа не в НАТО, а в тому, що раша хоче щоб України не існувало в тому вигляді, який є зараз.
vinika• 07 января в 20:27
Ответ дляGarnoKvit
Выбры на этом выиграл и нафик послал. Через 6мес еще что то придумает ляпнуть
lilu1990• 07 января в 20:27
Зеленський такий же оптимістичний був. Дай бог, дайбог
Шоколадный торт• 07 января в 20:27
Ну, хоть так
ВалюШок-d20a• 07 января в 20:29
Не верю,Трамп наивный как человек который стоит на рельсах передмаровозом и думает что тот свернет
LudaSHS• 07 января в 20:29
Ответ дляPlushaa
А гордон первый успел пообещать😝
До спаса ще ніхто не обіцяв!
LudaSHS• 07 января в 20:31
Ответ дляСтрекоза любви
Нато обіцяли Ющу респи ці ж самі, трамповсткі.
Буш молодший.
А не байден зараз. Там торги були, Меркель була проти. То був Мюнхен, а пуйло кричав про гранмці1997, тобто щоб вийшли всі і Румунія, Болгарія, ін

Але додам, Ющ тоді почав продавлювати програми ракетні, є відео відкриття в Южмаш.
lilu1990• 07 января в 20:31
Трамп сказав що ніякого нато Україні

Ну шо тут сказати. Тільки вступ в нато реально може зупинити наступний напад. Ну такоє. Чехословаччина 2.0

Тоді Європі точно прийдеться воювати
lilu1990• 07 января в 20:33
Якшо буде ше й відміна санкцій проти Росії- чекай війну через 2 3 роки у Європі. Хіба трампу в принципі насрать і він просто хоче перерву ради рейтингів
Стрекоза любви• 07 января в 20:34
Ответ дляLudaSHS
Буш молодший.

Я сьогодні взагалі очманіла від його заяв і про Гренландію, і про Панамський канал. Наче вибори закінчилися, а дід ще бере участь у перегонах.
lilu1990• 07 января в 20:34
Ответ дляСтрекоза любви
Він всьо говорить по ділу. Це стратегічні цілі для сша
inresta• 07 января в 20:35
кто может объяснить, почему к примеру, Югославия развалилась ?
LudaSHS• 07 января в 20:36
Ответ дляlilu1990
Можливо Європа, можливо Ердоган буде займатися новою Ісламською імперією, можливо точкові війні. В європі може бути гібридна.

Там новина сьогодні - фінський залив будуть тепер патрулювати військові, бо погрози різного теророру там. А що сталося? Не вони торгували з пуйлом?
Argesha• 07 января в 20:36
Ответ дляВалюШок-d20a
Я прочитала: стоїть на рельсах перед маразмом)
LudaSHS• 07 января в 20:37
Ответ дляСтрекоза любви
Хтось казав що є дорослі на чолі демократій світу, а ніт
Там вже Данія герб перемальовує, а син трампа шастає островом
dArtagnan• 07 января в 20:38
Вопрос только - какие территории еще потеряет Украина за эти 6 месяцев и в каком состочнии будет, чтоб иметь хоть какую-то позиция для переговоров. Потому что когда в армии больше 10% дезертиров (если верить депутатам), а восполняется она за счет принудительно мобилизованных - то перспективы как-то вообще не радужные таки прав был Порошенко, когда говорил, что переговариваться надо было осенью 22-го. А сейчас, когда российские СМИ круглосуточно крутят сюжеты, где ТЦКшники ломают мужиков и раздупляют их на сборниках - как-то сомнительно, что кто-то захочет говорить с Киевом не с позиции силы.
LudaSHS• 07 января в 20:39
Я про це
’YLE: НАТО направляет военно-морские силы в Балтийское море для охраны стратегически важных подводных объектов. По информации Yle, операция начнется в конце недели.
Финский залив будет по-прежнему охраняться финскими и эстонскими судами. В Балтийском море будут базироваться суда других стран.’’

А що таке сталося то?
dArtagnan• 07 января в 20:39
Ответ дляinresta
Если коротко - то одна часть страны имела категорические противоречия с другой на религиозной и идеологической почве, а власть решила в интересах одной из них действовать жестко против другой.
Стрекоза любви• 07 января в 20:39
Ответ дляLudaSHS
Ну подивимось. Бо Трамп же говорив, що за його каденції у світі не буде воїн, що він голуб миру, а тут, бац, і не виключає використання військової сили під час встановлення контролю над Гренландією. Чим він відрізняється від путлєра тоді?
летта• 07 января в 20:41
Ура, новая дата
олена олена• 07 января в 20:41
Ау, де ті всі, хто недавно тут на Трампа всемогутнього молився?
LudaSHS• 07 января в 20:42
Ответ дляСтрекоза любви
Я не знаю тепер чого очікувати, ця турбулентність може вилізти боком світу.
А нам?
Україна вже довго і так бореться, поки ті в задниці колупаються десь і думають що само розсосеться, пуйло не українська проблема, він і диктатори- загроза світу.
inresta• 07 января в 20:42
Ответ дляdArtagnan
А теперь они счастливы ?