Кукусик• 21 ноября 2024

Дуже соромлюся хлопця...Лячно, що не сприйме мене

З хлопцем познайомилася на початку року, у стосунках з червня. Він мені дуже подобається, прям дуже. У ньому мене влаштовує ВСЕ. Але я помічаю за собою, що чим далі, тим я сильніше його соромлюся. На прогулянках я соромлюся сказати, що хочу їсти, хочу до туалету. Я говорю лише те, що йому 100% сподобається. Не можу сказати ні, наприклад, якщо він хоче кудись сходити, а в мене на цей час інші плани. Це не можна якось пояснити, я сама не розумію, чому так. Хоча на початку стосунків такого не було. А сьогодні він написав, що хоче, щоб я до нього переїхала. А я не знаю, як йому відмовити... В мене акне, як можу маскую все це, але вранці я виглядаю просто жахливо(( боляче на себе в дзеркало подивитись. Здається,коли він мене побачить вранці, відразу ж скаже збирати речі(( Ну, в мене думки такі постійно, як мінімум. І з такими думками засинаю і прокидаюся. Людина дуже подобається, але просто страшно, що може не прийняти всі мої недоліки ... Я і сама себе не приймаю... І до психолога йти не варіант. Пару років тому вже ходила, 8 місяців займалася, ніяких результатів не дало. Зовсім.Будь ласка, підкажіть, як бути? Я то хочу до нього, хочу бути з ним. Але..
Альфасамка• 21 ноября 2024
кажіть ХОЧУ ЖЕРТИ, ХОЧУ КАКАТИ!!! КАРАУЛ!!!

Бідося• 21 ноября 2024
Ну він же не соромиться, і каже вам ..от беріть з нього приклад.
Marmu• 21 ноября 2024
Починайте з маленьких кроків: сказати, що хочете в туалет. Якщо не пошле (як будь-яка адекватна людина), то через деякий час скажіть, що хочете їсти. Знаєте, як в психотерапії вчать з фобіями боротися: спочатку ми проговоримо про змію (наприклад), потім подивимось фото і так далі
Хвильоватиша• 21 ноября 2024
До психолога йти не варіант. Тому й далі догоджайте, забивайте на фізиологічні потреби. І чекайте, що скоро він почне на такій жертві самостверджуватися.
Альфасамка• 21 ноября 2024
а він як, сере і сцить? Чи теж божим духом
MacOS-ница• 21 ноября 2024
Невротичний склад характеру, нижайша самооцінка.
Раджу показувати свої бажання ,а не старатися бути зручною.
Він так і не узнає справжню тебе, якщо ти будеш вести себе ’вигладжено’.
І чим більше вигладжено себе будеш вести, тим менше задоволення будеш отримувати від спілкування, турбуючись лиш про те,що він подумає.
MacOS-ница• 21 ноября 2024
Лічить своє акне
Альфасамка• 21 ноября 2024
Ответ дляMacOS-ница
Лічить своє акне
шо поганого в акне?
Пуки-куки• 21 ноября 2024
Скажите, что не готовы переехать..то с такой неуверенностью загоните себя до психиатрии..

Ms. Откровенность• 21 ноября 2024
Это не ваш человек мне кажется. Со своим обычно легко
автор Кукусик • 21 ноября 2024
Ответ дляMacOS-ница
Лічить своє акне
лікую, вже 5 місяців на ср, але результата майже нема..
НашлаПерепискуМужа• 21 ноября 2024
Ну сейчас же вроде всё лечится на лице, лазерами, шлифовками и прочими процедурами, разве Вы не можете исправить это положение?
Україна понад усе!• 21 ноября 2024
У вас с июня интима не было, а он уже предлагает переезд? 🤔
Заместитель Анонима• 21 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
шо поганого в акне?
а что хорошего?
Заместитель Анонима• 21 ноября 2024
просто взять и переехать к нему, без всякого але
Альфасамка• 21 ноября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
а что хорошего?
якшо вам заважає, то не дивіться!
автор Кукусик • 21 ноября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
На початку було легко. Потім почала косплексувати через обличчя.А потім і інші комплекси повилазили..
60 метрів сметани• 21 ноября 2024
Ответ дляКукусик
А в сексе как?
Рогнеда Карповна• 21 ноября 2024
Я говорю лише те, що йому 100% сподобається.
Так не может продолжаться вечно. Он вас раскусит и все поймет. Что вы та, какая есть на самом деле.
Это большое заблуждение и вы на этом счастья не построите. Нужно быть собой, со своими желаниями, планами, едой и акне. Иначе это неискренние отношения

60 метрів сметани• 21 ноября 2024
Ответ дляКукусик
Подберите правильно препараты, корейское всем помогает. Есть спец тоналки на акне, первое время спите в них. Или рано вставайте и крастесь, думаете вы одна так делаете)))
автор Кукусик • 21 ноября 2024
Ответ для60 метрів сметани
А в сексе как?
не було ще
60 метрів сметани• 21 ноября 2024
Ответ дляКукусик
не було ще
Вот секс начнется и перестанете стесняться
Рогнеда Карповна• 21 ноября 2024
Ответ дляКукусик
не було ще
а як ви збираєтеся до нього переїжджати, коли секса не було?
Ви якісь дивні, і хлопець також. Треба перевірити що все ок в цьому плані. А по друге- якщо все буде добре, ви перестанете соромитися його.
мимАпроходила• 21 ноября 2024
Ответ дляКукусик
не було ще
Ну так ви не його соромитесь, ви себе соромитесь. І вам таки треба працювати з психологом, і те, що вам не допоміг попередній спеціаліст, нічого не означає, треба шукати «свого». Переїздити до хлопця, коли ще навіть не було сексу, точно не варто, це ще не той рівень відносин. Що стосується акне, то таки продовжувати лікувати. Перші місяці може бути загострення, потім іде покращення. Якщо такого немає, може потрібно шукати іншого лікаря.
60 метрів сметани• 21 ноября 2024
Стыд это не принятие себя, над этим работайте
Хомо_сапиенс• 21 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
шо поганого в акне?
нічого, але це скоріш за все проблема зі шлунком чи паразити. І саме це краще лікувати, для самої людини краще.
Хомо_сапиенс• 21 ноября 2024
Ответ дляКукусик
так проблема в організмі, креми нічого не дадуть самі
Хомо_сапиенс• 21 ноября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Убрать симптомы это не лечение
Хомо_сапиенс• 21 ноября 2024
Ответ дляКукусик
как вариант возможно это взаимосвязано. Вы много стрессуете - невроз, повышается кортизол - окисление воспаление - акне как одно из следствий этого.
СРК есть у вас?
Заместитель Анонима• 21 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
якшо вам заважає, то не дивіться!
дивна позиція. можно и не мыться, а кому будет вонять пусть не дышат