Морковна• 21 ноября 2024
У кого був низький феритин при вагітності? Як це вплинуло на вашого малюка?
Другий триместр вагітності. Контролювала феритин і гемоглобін місяць тому - показники були в нормі (феритин 74, гемоглобін 122.)
Нещодавно відчула зміну в рухах малюка. Насторожило, що рухи стали занадто різкі, якісь нервові. В першу вагітність характер рухів був зовсім іншим. Начиталась, що це може бути признаком гіпоксії.
Перездала аналізи, а там феритин впав аж до 16 (буквально за місяць, ніколи в житті такого низького не мала), і гемоглобін 112 (теж, ніколи навіть при першій вагітності не падав).
В меню завжди є залізовмісні продукти (регулярно паштети роблю з яловичої печінки, відварені язики, гранати, яблука, і тд). Знаю з чим не засвоюється залізо і уникаю таких комбінацій. Тобто коригуванням меню я навряд чи зараз щось швидко зміню. Почала приймати Прегна 5 за пару днів до здачі аналізів (але там заліза мало). До лікаря попаду лише наступного тижня. Навіть якщо підключать якісь препарати заліза, то показники ж не за один день зміняться.
Починаю панікувати як це могло вплинути на малюка. Чи може я вже накручую себе.
Якщо погуглити, то одразу все погано, страждає нервова система, мозок, майбутні когнітивні здібності і тд.
Може хтось розвіяти страх і поділитись позитивною історією? Хто теж мав низькі показники феритину, гемоглобіну і тд починаючи з другого триместру, але при цьому це не вплинуло на дитину?
Дівка в намисті• 21 ноября 2024
Вобще не знала про такое, гемоглобин сдавала, был низкий , а дочь родилась с гемоглобином чуть ли не выше нормы и никогда с ним проблем не было
ДинамоКит• 21 ноября 2024
Був низький гемоглобін та дисплазія,як казав лікар, через нестачу кисню, невроз
КартаБезКомиссий• 21 ноября 2024
В мене коли був знижений гемоглобін, я дихати не могла нормально. Пила препарати заліза. Прийшло в норму. Наче казалт для дитини погано, через те що з кров´ю не постачається достатньо кисню і тп
Я не їм печінку, яловичину , субпродукти..
Замріяна• 21 ноября 2024
Автор, не панікуйте, ваші показники ще в межах норми. Поговоріть з лікарем, може додасть вам препарат заліза. Я пила сорбіфер майже всю вагітність. І на ньому тримала гемоглобін на нижній межі. Ви все правильно робите, але у вас споживання заліза зараз збільшується, це часта ситуація у вагітних.
В гости звали?• 21 ноября 2024
В мене був показник 9, назначила препарат заліза, трішки піднявся, десь до 20. З малюком все ок. В 9 місяців був низький гемоглобін,але гематолог сказала,що мій низький феритин не міг вплинути на гемоглобін дитини, вона візьме з матері,все що їй потрібно.
Детские_Будут?• 22 ноября 2024
Ответ дляОксана -1f11
15 років тому вагітним навіть не призначали аналіз на феритин
І звісно ж народжувалися тоді виключно здорові діти без жодних проблем, еге ж?
Детские_Будут?• 22 ноября 2024
Автор, мені здається десь помилка, чи в першому результаті, чи в другому.
Залізний занавіс• 04 декабря 2024
В мене теж на 8-9 місяці різко понизився феритин до 20, з гемоглобіном все окей.
Гінеколог призначила Хаферол