Прагматик флегма• 21 ноября 2024
Что на ужин?
У меня так
Мотористка• 21 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
Круто. Ваше фото напомнило мне когда я только вышла замуж,мама приезжала и так же много всего готовила). Вот бы сейчас кто-то так наготовил
Да, я тоже була б не проти))
Я-ваш шанс• 21 ноября 2024
Ответ дляМотористка
Не поняла, що сіре, то все розкажу. Там суп гречаний і розсольнік ( бо його попросив старший син, тільки він їсть)
Крила в кислосолодкому соусі, котлети, гречка і салат печені баклажани+перці, компот під котлетами.
Ще поставила тісто на пиріжки з вишнями, але чи спечу, бо світла нема.
Це 2+2
Вы замужем? Если нет, я на вас женюсь ❤️ вы не против однополой любви ?
жінка незаміжня• 21 ноября 2024
Мотористка• 21 ноября 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Можу хіба що вдочерить)
Обстановщица• 21 ноября 2024
Ответ дляМотористка
Це 2+2
Класс! Я имела в виду гречку, она какая-то светлая кстати, у меня просто темнее обычно, поэтому не узнала) У вас всё вкусненько, это тяжело конечно прокормить 4 человека, надеюсь вы не работаете)
Мотористка• 21 ноября 2024
Ответ дляОбстановщица
Саме так. Зараз маю можливість не працювать. Надто багато треба справ вирішувать, то на роботу нема коли ходить. Тому балую своїх хлопців. Як мама колись нас балувала
Обстановщица• 21 ноября 2024
Ответ дляМотористка
А когда работали, то они такое ели?)
Мотористка• 21 ноября 2024
Ответ дляОбстановщица
А когда работали, то они такое ели?)
Ні))
Нажаль, я ніколи не обирала себе і відпочинок, а діти і сім´я на першому місці. У вихідні готувала побільше, щоб на 3 дні. Заготовки якісь в мррозилці завжди були типу фарш, пельмені домашні, битки відбиті , риба вже порізана і замаринована.
Ввечері швидко щось готувала.
Але, дівчата, це не правильно!!! Я від початку не правильно привчила всіх на голові сидіти мені. Не робіть як я. А мене вже не перевчить, точніше мою сім´ю.
Повно сімей подруг виживають на Галі балуваній і сосисках, піцах, кулінаріях. І всі живі. Може й здоровіші від моїх.
Все, з понеділка почну нове життя. Але це не точно)
Ввечері швидко щось готувала.
Обстановщица• 21 ноября 2024
Ответ дляМотористка
Ні))
Ввечері швидко щось готувала.
Сама такая, поэтому и спрашиваю) 😅 Только у меня детей нет, буду знать, что не нужно приучать к хорошему их)
Криниця щастя• 21 ноября 2024
Ответ дляфрау Гітта
Вы напомнили мне две срачных темы про поминки красной рыбой))) не читали?))
Я вообще не поняла, к чему там коммент поминаете) расскажите мне, если поняли, в чем прикол
Міні-бікіні• 21 ноября 2024
Ответ дляКриниця щастя
А на що схоже? Сто грам прозорої рідини і бутер з рибою
Міні-бікіні• 21 ноября 2024
Ответ дляфрау Гітта
Читала))
Невгамовна Бу• 21 ноября 2024
Меня уже бесит эта готовка .Вчера приготовила жаренные бедра и сварила макароны.В итоге парень мясо сломал,а макарона я сама доедала.Стараюсь и экономить и вкусно чтоб было.Но вот не все ест.
Криниця щастя• 21 ноября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Эмм, ну мне на поминки не похоже