Послушная• 21 ноября 2024

Домашній інтернет

Порадьте будь ласка з власного досвіду)
Київ правий берег)свого провайдера
Був воля потім тепелінк зараз Київстар жесть(обіцяли що 6 год без світла буде інтернет в будинку ніби стоять акк безперебійного живлення.по факту відключають світло і зникає інтернет
Порадьте ) правий берег Відрадний
ольга1972• 21 ноября 2024
Послухаю з вами, теж підключили Київстар, місяць назад, обіцяли до 4 годин, по факту 20 хвилин.
Трільчиха• 21 ноября 2024
Шукайте в кого оптика
автор Послушная • 21 ноября 2024
Ответ дляольга1972
Ви скаргу надіслали?
ольга1972• 21 ноября 2024
Ответ дляПослушная
Ви скаргу надіслали?
Так зробила заявку, обіцяли вислати майстра , але вже 3 дні тиша.
автор Послушная • 21 ноября 2024
Ответ дляТрільчиха
Шукайте в кого оптика
Так оптика) в тому то і річ ) що гарно слали і оптика і акк безперебійного живлення а по факту((
Трільчиха• 21 ноября 2024
Ответ дляПослушная
Для оптики не потрібні АКБ на даху
Тут є прикол в іншому, павербанка вашого не хватає для живлення ровтера і їх блочка, тут або два повер банка або типу станція жививлення (розумний повер банк)
Кому там слова не давали• 21 ноября 2024
Айпінет, не оптика. 4 години - легко.
Ответ дляТрільчиха
Для оптики не потрібні АКБ на даху
У мене на дачі ємний павер, вистачає і на роутер і на ону.
Трільчиха• 21 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Ну якщо у вас кожен порт може видавати 2-3А то проблем небуде.
Більшість в загальному можуть видати до 3А тоді може нехватати для двох пристроїв
рукиЖимолости• 21 ноября 2024
Ланет, у них зараз і акція гарна. 7 годин витримує, більше без світла поки не було. А взагалі, питайте у сусідів, хто чим користується і які відгуки. Оптику заводити зовсім не обов´язково, достатньо гарного безперебійника від провайдера.